UÇAKLI DOĞU KARADENİZ & ARTVİN YAYLALARI

UÇAKLI DOĞU KARADENİZ & ARTVİN YAYLALARI

UÇAKLI DOĞU KARADENİZ & ARTVİN YAYLALARI 

   MAÇAHEL – RİZE YAYLALARI     

ŞAVŞAT  & KARAGÖL ,AYDER YAYLASI ,FIRTINA DERESİ ÇEÇEVA KÖYÜ (ÇAY BAHÇELERİ)


 

                                              27 Ağustos -31 Ağustos

   Adana’dan Uçaklı Butik Tur Yaylalarda Konaklamalı, Tüm Turlar Dahil!
1.Gün 27 Ağustos 2022 Cumartesi ;Saat 13:00’de Adana Havalimanı’nda buluşma ve Pegasus Havayolları ile 14:20’de Trabzon’a hareket. İlk olarak  Çayeli Haremtepe Köyü’ne (Çeçeva) hareket. Muhteşem bir görsel şölen Gizli bahçe Çay Bahçesi’nde çekeceğimiz fotoğraflarımızın ardından köy kahvesinde çaylarımızı içeceğiz. Rize’de Rize bezi alışverişi molası veriyoruz. . Ayder Yaylası’na doğru yolculuğumuza devam ediyoruz ve Ayder yaylasına çıkarken fırtına deresi kenarında mola veriyoruz. Dileyenler Zipline (Extra) aktivitesinden faydalanabilir ya da Salıncaklarda fotoğraf çekilebilir. Fırtına Deresi & Vadisi, Hemşin ve Çamlıhemşin Yaylalarını geçerek 1358m. Yükseklikte Kaçkar Dağları Milli Parkı içerisinde yer alan. Ayder Yaylası’na geliyoruz.   Gelin Tülü Şelalesi ve yöresel Yayla Evlerinigörerek Karadeniz’in en gözde yaylasında yapacağımız yürüyüş sonrasında konaklama yapacağımız Ayder Yaylası Haşimoğlu Oteli’ne varış ve odalarımıza yerleşme. dinlenme.  


2.Gün 28 Ağustos 2022 Pazar;Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası ayrılıyoruz.Huser Yaylası'na  Gidiyoruz Adeta bulut denizi görüntüsü veren bu güzel ortamda gün batımının eşsiz güzelliğinde fotoğraflarımızı çekiyoruz ( Hava şartlarının elverişli olması halinde gidilecektir)Çamlıhemşin’e hareket. Fırtına Deresi ve Vadisi boyunca ilerleyerek  Çat Vadisi’ne ulaşacağız. Sarp bir kayaya konuşlanmış 8 burç ve 1 gözetleme kulesinden oluşan Zil Kale’yi gezeceğiz. Zil Kale ziyaretimizin ardından doğal güzellikleriyle büyüleyici Palovit Şelalesi’ne gidiyoruz. Buradaki fotoğraf molamızın ardından bölgenin en eski köprüsü olan Çinçiva Kemer Köprüsü’nü ve Şenyuva’yı göreceğiz ardından otelimize dönüş akşam yemeği ve dinlenme.


3.Gün 29 Ağustos 2022 Pazartesi; Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte  Otelden ayrılıp Artvin merkeze hareket ediyoruz ve ilk olarak  Atatepe'de yer alan Dünyadaki en büyük Atatürk Heykeli’ni görüp fotoğraflıyoruz ardından Hatila Vadisi Milli Parkı'ndaki Türkiye'nin en yüksek Cam Seyir Terasına geziyoruz ve Amerika’nın Arizona eyaletine bağlı olan Grand Canyon’dan sonra Dünyanın en büyük ikinci kanyonu özelliğini taşıyan Şehrin muhteşem coğrafyasının bir parçası olan Cehennem Deresi Kanyonu’nuna gidiyoruz ve Ardanuç Kültür evi  gezimizi yapıp Şavşat kasabasının 13 km uzağında Cevizli köyünü ve Tibet Kilisesini görüyoruz. Ardından Sahara Karagöl Milli Parkı sınırları içerisindeki eşsiz bir doğal güzelliğe sahip olan Şavşat Karagöl’e varış. Göl çevresi ladin ve çamların meydana getirdiği yoğun ormanlarla kaplıdır.  Serbest zaman içerisinde doğa yürüyüşü yapabilirsiniz Bu eşsiz doğada yürüyüş ve fotoğraf molası veriyoruz . Buradaki keyifli gezimizin akabinde otele hareket ediyoruz. Laşet otele varış ve dinlenme.


 

4.Gün 30 Ağustos 2022 Salı ; Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte  Otelden ayrılıyoruz ve ilk olarak Artvin’in güzel ilçesi Borçka’ya doğru yola koyuluyoruz. Muhteşem manzarayı takip ederek, Karagöl'e gitmek üzere yolculuğa başlıyoruz. Bir heyelan sonrasında oluşan ve doğal dokusu günümüze kadar bozulmadan ulaşmayı başaran Karagöl’de kayıkla gezinti yapabileceğiniz gibi, göl etrafındaki patikada kısa bir doğa yürüyüşü de yapabilirsiniz. Karagöl gezimizin ardından Macahel bölgesinde bulunan İremit Camii’yi geziyoruz. Yıllara meydan okuyan bu ahşap camii ilginç mimarisi ve el işçiliği ile ilginizi çekecek. Ardından  Maral Şelalesi'ne gidiyoruz fotoğraf molamızın ardından konaklama yapacağımız Macahel Green Roof otele gidiyoruz. Akşam yemeği ve dinleme.


5.Gün 31 Ağustos 2022 Çarşamba  Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Havalimanına transfer. Bilet ve Bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Havayolları ile 14:50’de Adana’ya hareket. 16:25’de Adana'ya varış ve tur sonu. Bir başka Göğüsgeren Turizm organizasyonunda buluşmak dileğiyle..

 

 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

 

 

BONUS, AXESS, MAXİMUM, COMBO, WORLD

6 TAKSİT


İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI


 

 

6000.00 TL

 

6400.00 TL


2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)3800.00 TL


4050.00 TL


7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)


4900.00 TL

5200.00 TL


TEK KİŞİ ODADA KONAKLAMA 


 

7200.00 TL


 

7650.00 TL


 


FİYATA DAHİL HİZMETLER;

 

Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile Adana-Trabzon-Adana parkurunda uçak bileti


Programda belirtilen tüm transfer ve ulaşım hizmetleri


Programda belirtilen tüm turlar 


Huser Yaylası ve Haremtepe(Çeçeva) Minibüs Ücretleri,    

                 

•  Zilkale ve Palovit Minibüs Ücreti            

                                                                                                                     

• 2 Gece Ayder Haşimoğlu Hotel’de  konaklama       

                                                                                                              

1 Gece Laşet  otelde konaklama             

                                                                                                                       

• 1 Gece Macahel Green Roof otelde konaklama 

 

Otellerde alınacak 4 sabah kahvaltısı  

                                                                                                                                        
• Otellerde alınacak 4 akşam yemeği 


Profesyonel Rehberlik Hizmetleri


Seyahat Sigortası FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;


Müze, Ören yeri giriş ücretleri ve tüm kişisel harcamalar


Fiyata Dahil olarak belirtilmemiş tüm hizmetler,  Öğle yemekleri

 

 

 

 

 

 

TAVSİYELER VE NOTLAR


* Yürüyüş Ayakkabısı, Sırt çantası, Şemsiye ya da yağmurluk, Güneş gözlüğü, Güneş kremi ve kullandığınız ilaçlar tur boyunca yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.

* Kötü hava, yol veya Oda Blokajı gibi durumlarda Rehber uygun gördüğü yerlerde program ve otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*Acentamız mücbir durumlarda otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Taksitlendirmeler Bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.

* Yaylalara çıkışlarda hava şartlarının uygun olmaması, Sel, heyelan vb. gibi doğal afetlerin yaşanması gibi durumlarda kolluk kuvvetlerinin izin vermemesi sebebiyle çıkılamamaktadır. Ayrıca Çeçeva köyü gibi çay toplama alanların bulunduğu bölgelerde çay toplama zamanında girişe izin verilmemektedir. Bu gibi durumlarda rehber programı iptal etme ve değiştirme hakkına sahiptir.


*
Taksitlendirmeler bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.        

*
Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, rötarlardan, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

* Gezi Programda Belirtilen Yer Ve Saatte Başlar. Olumsuz Şartlarda Değiştirilir.

* Tur Boyunca Unutulan - Kaybolan Ve Çalınan Eşyalardan Göğüsgeren Turizm Sorumlu Tutulamaz.

* Rezervasyon Ve Gezi Sırasında Yanlış Kimlik Beyanından Doğabilecek Her Türlü Maddi Ve Manevi Yükümlülük  Kişiye Aittir.

 

 

 

Facebookta Paylaş