Hakkımızda

 

A grubu seyahat acentası  olan Göğüsgeren Turizm ;  Adana'da 40 yılı aşkın süredir profesyonel  ve eğitimli kadrosuyla siz gezi dostlarıyla birlikte güzel anılara yenilerini eklemeye devam etmektedir.

 

Göğüsgeren Turizm ailesi olarak deneyimli ve başarılı ekibimizle ;  Yurt içi ve Yurt dışı  kültür turları, okul, dernek, şirket, kulüp, ticaret ve sanayi odaları gezileri, bayi tanıtım toplantıları, otel rezervasyonları, uçak biletleri, gemi turları vb  hizmetler  ile siz değerli konuklarımıza en üstün hizmeti  vermekten  onur duyarız.

 

Tur programları ve kampanyaları ile her zaman ilklere imza atmış olan acentamız, güvenilirliği, samimiyeti, üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi ile büyük, orta, küçük boy işletme, kurum ve kuruluşların her tür kurumsal seyahat ihtiyacına ayrıca bireylere toplu çözümler sunmaktadır.

 

Göğüsgeren Turizm ;  koşulsuz müşteri  memnuniyeti  felsefesini  benimseyip, hizmetlerini sürekli iyileştirerek bölgesinde sektör lideri  ve saygın bir marka olma hedefi  için siz değerli misafirleri  başta olmak üzere tüm paydaşları ile birlikte yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


 

NEDEN GÖĞÜSGEREN TURİZM ?


Müşterilerimizi misafir olarak kabul eder ve misafirlerine sahip çıkma ilkesi ile huzurlu, rahat, sorunsuz hizmet sunmak için çalışır.

Günümüzün zor ekonomik şartlarında kaliteyi düşürmeden ekonomik programlar hazırlar.

Her türlü tanıtım ilanlarımızda; turlarımızla ilgili tüm bilgileri açık, net ve doğru şekilde vererek yanıltıcı ve aldatıcı bilgilendirmelerden kaçınır, can sıkıcı sürprizlerle karşılaşmanızı önler.

Lüks araç filosu, güler yüzlü ve deneyimli ekibiyle sizleri her organizasyonda kaliteli ve güvenilir hizmet ile buluşturur.

Deneyimli şoförleri ile güvenilir yolculuk ve tüm turlarında hazır bulunan rehberleri sayesinde gezi alanları hakkında geniş bilgilendirme sunar.

Siz değerli misafirlerimizin can ve mal güvenliğini sağlamak için her misafiri için ayrı ayrı seyahat sigortası yaparak taşıma kurallarına uymayı kendine ilke edinir.

Öneri ve eleştirilerinizi dikkate alarak sürekli kendini yeniler.

Sahip olduğumuz amatör ruh ve heyecanı, profesyonel bir hizmetle bütünleştirerek en güzel hizmeti sunar.