Sun Express Havayolu ile KUZEY EGE TURU

Sun Express Havayolu ile KUZEY EGE TURU

 


GÖKÇEADA - BOZCAADA - ÇANAKKALE - İZMİR - AYVALIK - CUNDA ADASI - ASSOS


   Sun Expres Havayolları ile...                  Gökçeada'da sirtaki eğlencesi dahil    

TUR  TARİHLERİ 


11 - 15 TEMMUZ 2022  Kurban Bayramında


15 - 19 AĞUSTOS 2022
2022    1.Gün :

Sabah 07:30 Adana Şakirpaşa Havalimanı iç hatlar terminali Sun Express kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından 08:45 uçağıyla İzmir’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir’de bizi bekleyen aracımıza binerek Ayvalık'a hareket ediyoruz. Ayvalık’ta ilk olarak Şeytan Sofrasını geziyoruz. Ege’nin en güzel manzarasına sahip bu tepede manzaranın tadını çıkarttıktan ve birbirinden güzel manzara fotoğrafları çektikten sonra Cunda Adası’na (Ali Bey) hareket edip muhteşem manzaralara sahip Sevim& Necdet Kent Kitaplığı ve Nostaljik Cafe’de kahve molası veriyoruz. Burada güzel manzara eşliğinde kahvenizi içerken kütüphane kitaplığına da göz atabilirsiniz. Ardından dar sokaklardan yürüyerek Adanın merkezine gelip burada serbest zaman veriyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zaman içerisinde bünyesinde çok farklı eserleri barındıran Türkiye’deki 3 Rahmi Koç müzesinden biri olan Taksiyarhis Kilisesi Rahmi Koç Oyuncak Müzesini gezebilirler.Ardından Ayvalık merkez, Antikacılar Çarşısı, Tostçular Çarşısı gezilerimizi yapıp Ayvalık Lor Tatlısı tatma imkânı bulacağız.  Sonrasında konaklama yapacağımız Otel’e gidiyoruz. Akşam yemeği ve dinlenme.

 

2022   2.Gün :

Sabah kahvaltımızı alıp otelden ayrılıyoruz.  Bozcaada’ya geçmek için geyikli iskelesine hareket edip vapurla Bozcaada’ya geçiş yapıyoruz. Küçük bir kasaba havasındaki merkezin bu kadar büyük bir kalesinin olması sizi şaşırtmasın Bozcaada Kalesinin ihtişamı adanın zengin geçmişini anlatıyor. Bir zamanların kahvehaneleri, tavernaları ve meyhaneleri şimdi turistik restoran, kafe ve dükkân olarak hizmet veriyor. Vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz meşhur Ayazma Plajı’nda yüzebilirler, dilerseniz Eski Rum ve Türk evlerini fotoğraflayabilir ve dükkânlardan adaya has şarap ve gelincik şurubu tadıp alış veriş yapabilirsiniz.Ardından Çanakkale’ye hareket geçeceğiz. Verilecek serbest zamanda Boğazın eşsiz güzelliğini seyrederek yürüyüş yapabilir, Troya Filminde yer alan Ahşap Atı da görüp fotoğraflar çekebilirsiniz. Akşam Otel’de alacağımız yemeğimizin ardından dinlenme.

 

2022  3. Gün :

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından otelden ayrılıyoruz. Arabalı vapurla Eceabat’a geçiş. Kültürel değerlerin yanı sıra Dünya Savaş Tarihi açısından da önemli bir yere sahip olan; Gelibolu Yarımadasında tüm gün boyunca Eceabat, Kilit Bahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Seyit Onbaşı Heykeli, Şahindere Şehitliği, Alçıtepe Köyü, Şehitler Abidesi, Morto Koyu,57.Alay Şehitliği, Arıburnu,  ve Conkbayırı gezilerimizi yapacağız. Sonra Kabatepe limanından 15.00 feribotu ile rüzgârın ve Güneşin adası Gökçeada'ya geçiyoruz. Otele yerleşme sonrasında Tepeköy'de Barba Yorgo'nun Tavernası’na Sirtaki Eğlence’sine gidiyoruz. Akşam yemeği ve eğlencenin ardından otelimize dönüş ve dinlenme.

 

2022  4.Gün  :

Sabah kahvaltımızı alıp Gökçeada’yı keşfe çıkıyoruz. İlk olarak Zeytinli Köyü'ne gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz meşhur Madam'ın dibek kahvesinden içebilir, tadı damaklarda kalan sakızlı muhallebiden tadabilirler. Ardından Adanın meşhur Kefalos Plajında yüzme molası vereceğiz. Denizin keyfini çıkardıktan sonra Adanın meşhur efi badem kurabiyelerinden satın alma imkânı bulacağımızada merkezinde alışveriş molası ve sonrasında Kuzu limanı’na hareket ediyoruz. Feribot ile Kabatepe limanına geçiyoruz. Eceabat'tan tekrar feribota binerek Çanakkale'ye geçip Otelimize hareket edeceğiz.. Akşam otelde alacağımız yemeğimizin ardından dinlenme.

 

2022  5.Gün :

Sabah kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Behramkale Köyü’ne hareket ediyoruz. Dar sokakları ve sıcak atmosferiyle keyifli bir ortama sahip olan Behramkale Köyü'nden yürüyerek Assos Antik kentinin Akropol'üne çıkıyoruz. Burada M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağını görüyoruz. Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz. Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adasını görebilirsiniz. Akropol gezisinin ardından köy merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kumda pişirilen Türk kahvesini tavsiye ederiz. Sonrasında Yemyeşil Kaz dağlarının muhteşem doğası içerisinde İzmir'e hareket ediyoruz. Tarihi Saat Kulesi, Kemeraltı Çarşısı, Kordonboyu gezimizi tamamladıktan sonra saat 19:20 civarında İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na varış ve check-in işlemlerimizi tamamlayıp 20:40'de Adana‘ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Adana Havalimanına varış ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere.

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 

* SUN EXPRESS HAVAYOLLARI İLE ADANA – İZMİR GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,


* TURİZM OTOBÜSLERİ İLE PROGRAMDA BELİRTİLEN GEZİLER,


* GÜRE'de OTELDE 1 GECE KONAKLAMA, 


* ÇANAKKALE ÇANAK OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* GÖKÇEADA KALE PALACE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* ASSOS'DA  OTELDE 1 GECE KONAKLAMA, 


* OTELLERDE 4 ADET KAHVALTI,


* OTELLERDE 3 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* VAPURLA GEÇİŞLER,


* GÖKÇEADA’DA EĞLENCELİ AKŞAM YEMEĞİ,


* REHBERLİK HİZMETLERİ,

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

 

 

 

 

 

11 - 15 TEMMUZ 2022

KURBAN BAYRAMI 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

 

 

BONUS, WORLD, AXESS, ZİRAAT COMBO,  MAXIMUM 6 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

4880.00 TL

 

5170.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

2880.00 TL

 

3110.00 TL

6 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

3880.00 TL

 

4190.00 TL

 

 

 

 

15 - 19 AĞUSTOS  2022

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

 

 

BONUS, WORLD, AXESS, ZİRAAT COMBO, MAXIMUM 6 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

4400.00 TL

 

4700.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

2800.00 TL

 

3000.00 TL

6 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

3800.00 TL

 

4050.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

           

                 5200.00 TL


5550.00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önemli Notlar:

*Havayolu tarafından yapılan uçuşlarda değişiklik, iptal gibi durumlarda Acentamız sorumlu tutulamaz. * Yukarıdaki fiyatlar kontenjanlarla sınırlıdır. Kontenjan dolması halinde uçak biletlerindeki artış fiyatlara yansıtılır. * Taksitlendirmeler bankaların artı taksit kampanyalarına göre düzenlenmiştir .* Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. * Müze – Ören yeri girişleri için Müzekart almanız tavsiye edilir (www.muzekart.gov.tr)

 

 

Facebookta Paylaş