KIBRIS TURU PEGASUS HAVAYOLLARI İLE

KIBRIS TURU PEGASUS HAVAYOLLARI İLE


KIBRIS PEGASUS HAVAYOLLARI İLE 


GİRNE LEFKOŞA MAĞUSA GİRNE - KAPALIMARAŞ


3 Tam Gün Gezi, 11 - 13 MART 202211 Mart 2022 Cuma 1.Gün:

Saat 09:00 Adana Havalimanı Dış hatlar terminali PEGASUS kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemleri sonrasında ve 10:30 uçağıyla Kıbrıs’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Saat 10:20 sularında Ercan Havaalanı’na iniyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binip, gezimize Mavi köşk ile başlıyoruz. Güzelyurt bölgesinin  Çamlıbel köyünde askerin kontrolünde bulunan Mavi Köşk (pandemi nedeniyle ziyarete kapalı olması durumunda gezilememektedir) Rum asıllı İtalyan vatandaşı Paulo Pavilides’in lüks villasında asker rehberin eşliğinde ziyaretimizi gerçekleştireceğiz. Daha sonra Geçitköy olarak bilinen ve Türkiye’den boru hattı ile getirilen suyun depolandığı Geçitköy Barajına panoramik bir seyir yaptıktan sonra Girne’ye  hareket ediyoruz. Buradaserbest zamanımız içerisinde dileyen misafirlerimiz Girne Yat Limanı’nı, Girne Kalesini gezebilir veya alışveriş yapabilir. Serbest zaman sonrasında St. Hilarion Kalesine gidiyoruz. Beşparmak dağlarının Kuzey eteklerinde inşa edilmiş bir yapı olup, kalenin burçlarından şahane Girne şehrinin manzarasını kuşbakışı göreceğiz. Gezimizi bitirip, Otel’ e varıyoruz. Odalara yerleşme sonrasında serbest zaman… Otelde akşam yemeği ve dinlenme…Dileyen misafirlerimiz otelimizde bulunan Casino’da keyifli vakit geçirebilir ..

 

12 Mart 2022 Cumartesi 2.Gün:

Sabah kahvaltımızın ardından saat 09:00 civarında otelimizden ayrılıyoruz, rehberimiz eşliğinde ilk olarak Girne’de Beylerbeyi Köyü, Beşparmak Dağları’nın eteklerine kurulmuş, gotik sanatının eşsiz örneklerinden Bellapais Manastırını göreceğiz ardından Boğaz Bölgesinde bulunan ve 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nda şehit düşen askerlerimizin bulunduğu  Boğaz Şehitliği’ne ziyaretimizi yapacağız. Buradan Barbarlık Müzesi olarak bilinen Dr. Nihat İlhan’ın eşinin ve 3 çocuğunun öldürüldüğü, Kanlı Küvet ile bilinen eve ziyaretimizle devam ediyoruz. Daha sonra Lefkoşa şehir turu içerisinde Makaryus’un Sarayı, Yeşil Hat Sınırı, Lefkoşa Surları, Cumhurbaşkanlığı, Girne Kapısı, Bedesteni, Selimiye Cami (ST. Sophia Katedrali), Dikilitaş’ı göreceğiz  ve  Büyük Han olarak bilinen tarihi Han’da öğle yemeği, kahve keyfi ve alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Akabinde turumuzu tamamlayıp, Otel’e varıyoruz. Odalara yerleşme sonrasında serbest zaman… Otelde akşam yemeği ve dinlenme…

 

13 Mart 2022 Pazar 3.Gün:

Sabah kahvaltımızın ardından saat 09:00 civarında otelimizden ayrılıyoruz, Rehberimiz eşliğinde ilk olarak dünyadaki sayılı ikon müzelerinden olan St. Barnabas İkon ve Arkeoloji müzesi geziiyoruz.Daha sonra St. Nicolas Katedrali olarak da bilinen Mağusa Camisini ve  aynı meydan’da bulunan Namık Kemal Zindanı’nı görüyoruz. 46 yılın ardından açılan Kapalı Maraş bölgesini geziyoruz turumuzu bitirip Ercan Havaalanına hareket Check-in işlemlerimizi yaptıktan sonra Free Shop’larda alışveriş imkânı bulabilirsiniz. Saat 17:50 Pegasus Havayolları ile Adana’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Adana Havalimanına 19:40 da varış ve turumuzu sonlandırıyoruz.Yine bir GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere…

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

NAKİT – K.K TEK ÇEKİM

 

 

BONUS, WORLD, AXESS, ZİRAAT COMBO

MAXSİMUM 6 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

2400,00 TL

 

2600,00 TL

7 – 11 YAŞ ÇOCUK

 (2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

1990,00 TL

2150,00 TL

2 - 6 YAŞ ÇOCUK

 (2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1700,00 TL

 

 

1850,00 TL

 

 

TEK KİŞİLİK ODA

 

3000,00 TL


 3250,00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 

* PEGASUS HAVAYOLLARI İLE ADANA – KIBRIS PARKURU GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,


* GİRNE OSCAR OTELDE 2 GECE KARA MANZARALI ODADA KONAKLAMA   https://oscar-resort.com/tr/


* OTELDE 2 ADET AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI


* OTELDE 2 ADET AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ


* SEYAHAT SİGORTASI


* HAVAALANI – OTEL - HAVAALANI TRANSFERLERİ


* PROGRAMDA BELİRTİLEN GEZİLER


* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ


* GÖĞÜSGEREN TURİZM REFAKATİ


 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER

* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR :

 

* Ailesi ile birlikte ( Anne ve Babanın Aynı Anda ) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin KIBRIS' a geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir.(Aksi durumda seyehat edemez.)

* HAVAYOLU UÇUŞ SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPARSA ACENTAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR.

* REHBER UYGUN GÖRDÜĞÜ TAKDİRDE PROGRAMDA ve OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.

* T.C KİMLİĞİNİZ MUTLAKA YANINIZDA OLMALIDIR AKSİ TAKDİRDE UÇUŞ YAPAMAZSINIZ.

* PASAPORTLU ÇIKIŞLARDA YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI ÖDEMEK DURUMUNDA KALIRSINIZ.

* ÇOCUK KİMLİK KARTLARI YENİ VE RESİMLİ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

* KKTC’ NİN BELİRLEMİŞ OLDUĞU PANDEMİ KURALLARI GEÇERLİ OLUP, KATILIM SAĞLAYAN HERKESİN BU KURALLARA UYMASI GEREKMEKTEDİR.

* KKTC’YE GİRİŞLER YENİ KİMLİK KARTIYLA YAPILABİLMEKTEDİR.

* FİYATLAR YAYINLANDIĞI GÜN GEÇERLİDİR.Facebookta Paylaş