İZMİR ÇEŞME ALAÇATI TİRE BİRGİ SIĞACIK Sun Express ile

İZMİR ÇEŞME ALAÇATI TİRE BİRGİ SIĞACIK Sun Express ile

                                            İZMİR  VE ÇEVRESİ                                                                  

ÇEŞME – ALAÇATI – ŞİRİNCE


ŞİRİNCE – FOÇA – SIĞACIK- TİRE –BİRGİ


Sun Express Havayolları ile       28 Ekim 2022 Cuma 1.Gün  :

Sabah 07:30 Adana Şakirpaşa Havalimanı iç hatlar terminali Sun Express kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından 08:45 uçağıyla İzmir’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir’de bizi bekleyen aracımıza binerek Foça’ya hareket ediyoruz. Bütün Ege’de eski dokusunu nispeten de olsa koruyabilmiş az sayıdaki sahil yerleşimlerinden birisi olan Eski Foça’da serbest zaman veriyoruz ve sonrasında İzmir merkeze hareket. Konak Meydanı, İzmir Saat Kulesi, Hükümet Konağı’nı görüp, dileyen misafirlerimiz ise Kemeraltı çarşısında alışveriş yapabilir, İzmir’de bulunan otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyenler Kordon’da deniz havasında yürüyüş yapabilir. Otelimize dönüş ve dinlenme.


29 Ekim 2022 Cumartesi 2.Gün :

Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz En gözde ve popüler tatil beldelerinden biri olan  Çeşme’ye hareket ediyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve müzesinin görülmesi, Çeşme şehir turu ve serbest zamanın ardından Alaçatı’ya gidiyoruz. Alaçatı’da serbest zaman veriyoruz.Ardından Seferihisar’a hareket. Türkiye’de ilk olarak Sakin Şehir (Cittaslow) ünvanını alan Seferihisar’da panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzun ardından Seferihisar’ın kıyısında bulunan sakin bir balıkçı köyü olan Sığacık’a geçeceğiz. Sığacık turumuzda Liman ve Sığacık Kalesi göreceğimiz yerler arasında. Belirlenen saatte buluşuyoruz ve otele dönüş akşam yemeği ve dinlenme.. Dileyenler Kordon’da yürüyüş yapabilir. İzmir merkezde konaklamanın keyfini çıkarabilir.


30 Ekim 2022 Pazar 3. Gün:

Sabah kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz ve Aydınoğluları Beyliğinin başkenti Birgi’ye hareket ediyoruz. 1312-1313 yıllarında yapılmış Ege bölgesinin en eski camilerinden olan Aydınoğlu Mehmet Bey Camisi’ni geziyoruz. Daha sonra Birgi’nin en güzel ahşap eserlerinden olan Çakırağa Konağı’nı ziyaret edeceğiz. Birgi’de Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinin sivil ve dini mimari dokusunun sıralandığı dar sokakları, kentin ortasında bir inci gibi yer alan konakları görüyoruz. Ardından Tire’ye hareket ediyoruz. Meşhur Tire pazarının kurulduğu sokaklarda yürüyüşümüzü yapıp Paşa Camiini ziyaret ediyoruz ve öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Tire Kent Müzesi’ne gidiyoruz.  Ardından Keçe atölyesine gidiyoruz ve bilgi alıyoruz ve Derekahve’ye gidip çay kahve molası veriyoruz. Şirince’ye hareket ve varış. Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizi tamamladıktan sonra saat 19:20 civarında İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na varış ve check-in işlemlerimizi tamamlayıp 20:40'de Adana‘ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Adana Havalimanına varış ve turumuzu sonlandırıyoruz.Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;                                      


* SUN EXPRESS HAVAYOLLARI ADANA – İZMİR GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,


* TURİZM OTOBÜSLERİ İLE GEZİ,


* 2 GECE İZMİR’DE OTELDE KONAKLAMA,


* OTELLERDE 2 ADET AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI,


* OTELLERDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* REHBERLİK HİZMETİ


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

 

 

BONUS, AXESS, MAXİMUM,

COMBO, WORLD 6 TAKSİT

 

BONUS, AXESS, MAXİMUM, COMBO, WORLD 12 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI


4200.00 TL


4450.00 TL


5050.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)


3000.00 TL


3180.00 TL


3390.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)


3500.00 TL


3700.00 TL


3950.00 TL

TEK KİŞİ ODA ÜCRETİ


5400.00 TL


5700.00 TL


6100.00 TL

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

* Havayolu tarafından yapılan uçuşlarda değişiklik, iptal gibi durumlarda Acentamız sorumlu tutulamaz.* Yukarıdaki fiyatlar kontenjanlarla sınırlıdır. Kontenjan dolması halinde uçak biletlerindeki artış fiyatlara yansıtılır.* Taksitlendirmeler bankaların artı taksit kampanyalarına göre düzenlenmiştir .* Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir.

Facebookta Paylaş