İZMİR-AYVALIK-CUNDA-ASSOS-ÇANAKKALE Sun Express ile..

İZMİR-AYVALIK-CUNDA-ASSOS-ÇANAKKALE Sun Express ile..


 KUZEY EGE TURU  Sun Express Havayollarıyla...


İZMİR - AYVALIK - CUNDA ADASI - ADATEPE - ASSOS - ÇANAKKALE - ŞEHİTLİKLER - FOÇA 


07 - 09 EKİM 202207 Ekim 2022 1. Gün:

Sabah 07:30 Adana Havalimanı İç hatlar Sun Express kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemleri sonrasında ve 08:45 uçağıyla İzmir’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir’de bizi bekleyen otobüsümüze binip gezimize başlıyoruz. İlk durağımız Ayvalık Ayvalık Merkez’de yöresel damla sakızlı kurabiye, türk kahvesi ve tatlı alışverişi için sizlere serbest zaman veriyoruz.Ardından Cunda Adası’na (Ali Bey) hareket ediyoruz, muhteşem manzaralara sahip Sevim& Necdet Kent Kitaplığı ve Nostaljik Cafe’de kahve molası veriyoruz. Burada güzel manzara eşliğinde kahvenizi içerken kütüphane kitaplığına da göz atabilirsiniz. Ardından dar sokaklardan yürüyerek Adanın merkezine gelip burada serbest zaman veriyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zaman içerisinde bünyesinde çok farklı eserleri barındıran Türkiye’deki 3 Rahmi Koç müzesinden biri olan Taksiyarhis Kilisesi Rahmi Koç Oyuncak Müzesini gezebilirler. Ardından Şeytan Sofrasını geziyoruz. Ege’nin en güzel manzarasına sahip bu tepede manzaranın tadını çıkarttıktan ve birbirinden güzel manzara fotoğrafları çektikten sonra Konaklama yapacağımız Otel’e gidiyoruz. Akşam yemeği ve dinlenme.


08 Ekim 2022 Cumartesi 2.Gün :

Sabah saat 07.00 da uyanma ve alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelden ayrılıyoruz. .Kaz Dağı köylerinin içinde en dikkat çekenlerinden biri olan Adatepe Köyü’ne gidiyoruz. Burada önce Zeus Altarı’na yürüyoruz. Kaz dağlarının ve Edremit Körfezinin muhteşem manzarasını fotoğraflıyoruz ve köyün otantik sokaklarında serbest zaman veriyoruz. Denizin ve doğanın tadını çıkararak yapacağımız manzara dolu yolculuğumuzun sonunda arabalı vapurla Eceabat’a geçiş. Kültürel değerlerin yanı sıra Dünya Savaş Tarihi açısından da önemli bir yere sahip olan; Gelibolu Yarımadasında tüm gün boyunca Gelibolu Yarımadası’nda tüm gün boyunca Eceabat, Kilit Bahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Seyit Onbaşı Heykeli, Şahindere Şehitliği, Alçıtepe Köyü, Şehitler Abidesi, Morto Koyu,57.Alay  Şehitliği, Arıburnu,  ve Conkbayırı gezilerimizden sonra tekrar arabalı vapurla Çanakkale’ye geçiyoruz. Çanakkale içerisinde otobüsümüzle yapacağımız panoramik tur eşliğinde konaklama yapacağımız Otele varış. Akşam yemeği ve dinlenme.


09 Ekim 2022 Pazar 3.Gün:

Sabah kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Assos Behramkale Antik Kenti’ni gezmek için yola çıkıyoruz. Tarihi Antik kent gezimizin sonrasında Bütün Ege’de eski dokusunu nispeten de olsa koruyabilmiş az sayıdaki sahil yerleşimlerinden birisi olan Eski Foça’da serbest zaman veriyoruz ve sonrasında Gezilerimizi bitirip, İzmir Adnan Menderes Havalimanına gidiyoruz. Check-in işlemlerimizi tamamlayıp 20:40 Sun Expressile Adana‘ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Adana havalimanına varış ve turumuzu sonlandırıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


* SUN EXPRESS HAVAYOLLARI İLE ADANA – İZMİR GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ


* TURİZM OTOBÜSLERİ İLE GEZİ


* 1 GECE GÜRE’DE KONAKLAMA


* 1 GECE ÇANAKKALE’DE KONAKLAMA


* OTELLERDE 2 ADET KAHVALTI


* 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ


* SEYAHAT SİGORTASI


* REHBERLİK HİZMETİ

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

 

 

BONUS, AXESS, MAXİMUM, COMBO, WORLD 6 TAKSİT

 

BONUS, AXESS, MAXİMUM, COMBO, WORLD 12 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI


3600.00 TL


3800.00 TL


4000.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)


2700.00 TL


2860.00 TL


3050.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)


3100.00 TL


3290.00 TL


3500.00 TL

TEK KİŞİ ODA ÜCRETİ


4100.00 TL


4350.00 TL


4600.00 TL

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

* Havayolu tarafından yapılan uçuşlarda değişiklik, iptal gibi durumlarda Acentamız sorumlu tutulamaz.

* Yukarıdaki fiyatlar kontenjanlarla sınırlıdır. Kontenjan dolması halinde uçak biletlerindeki artış fiyatlara yansıtılır.

* Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir.

* Müze – Ören yeri girişleri için Müzekart almanız tavsiye edilir (www.muzekart.gov.tr )

 

Facebookta Paylaş