Fethiye Ölüdeniz Marmaris Bodrum GÜNEY EGE

Fethiye Ölüdeniz Marmaris Bodrum GÜNEY EGE


Fethiye -  Ölüdeniz - Marmaris - Dalyan – İztuzu Plajı, Gökova –

 Sedir Adası - Akyaka Azmak Çayı - Datça – Bodrum - Türkbükü –

Gümüşlük - Turgutreis –Pamukkale

 

                                                             Dalyan’da tekne turu dahil!

 

 

 

2022  1.Gün :

Saat 19.00 da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon önünde) buluşmamızın ardından 19:30 da Fethiye’ye hareket ediyoruz. 

 

2022 2.Gün :

Sabah saatlerinde Fethiye’ye varış. Kahvaltımızı alıp, otobüsümüzle Babadağ’ın eteklerinde bulunan masmavi denizin ve çam ağaçlarının yemyeşil dokusu ile çevrelendiği Belcekız plajına geçiş. Bu Plajın devamı niteliğinde olan  Ölüdeniz’de Deniz – Güneş ve kumun keyfini doyasıya çıkarttıktan Dalyan’a hareket. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajını, Caunos Antik Kent Kalıntıları ve Kral Mezarlarını ve Sazlıkları gördükten sonra İz Tuzu Plajında yüzme molası. Muhteşem güzellikteki sahilde deniz keyfimizin ardından otobüsümüze binip konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz. Marmaris’te bulunan otelimize varış. Otelde akşam yemeği ve serbest zaman.

 

2022  3.Gün :

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp evleriyle mimarlık ödülü alan Akyaka’ya gidiyoruz. (Plaj kıyafet ve malzemelerinizi ve müze kartınızı almayı unutmayın)  Akyaka’ya varış ve ilk olarak pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’nda Tekne turumuza başlıyoruz.(Extra) Suyun altındaki flora ve faunasını 5 metre derinlikten seyrederken sizleri bir hayal dünyasına götürecek. Azmak çayı tekne turumuzu takiben Cennet Gökova olarak adlandırılan Gökova körfezinde Gökova Tekne turumuza (extra)başlıyoruz. Sedir Adası – Cleopatra Plajı, Lacivert Koy, İncekum, Sualtı Mağarası güzergâhında yapacağımız yemekli tekne turumuzda deniz kum ve güneşe doyuyoruz… ardından otelimize dönüş ve akşam yemeği… Dileyenler sahilde dolaşabilir barlar sokağında eğlenebilir..

 

2022 4.Gün :

Sabah kahvaltımızı takiben otelimizden ayrılıp Ege ve Akdeniz’in buluşma noktası olan Datça’ya hareket ediyoruz. (plaj kıyafet ve malzemelerinizi almayı unutmayın) Eski Datça, Şair Can Yücel’in Evinin dışarıdan görülmesi ve kısa bir çarşı – alışveriş ve yürüyüşümüzün ardından otobüsümüze biniyoruz ve Datça merkeze iniyoruz. Öğle yemeği ve serbest zaman dileyenler bal, badem ve zeytinyağı alışverişi yapabilir. Sonrasında Datça’nın eşsiz koylarında yüzme molası veriyoruz ve Marmaris’e geri dönüş. Otelimize varış akşam yemeği ve serbest zaman..

 

2022 5.Gün :

Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp,  Bodrum’a hareket.. Bodrum gezimize İlk olarak Turgut Reis ile  başlıyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde deniz kenarında yürüyüş yapabilir ve hediyelik alışveriş mağazalarına uğrayabilirsiniz. Akabinde Gümüşlük Koyu’na gidiyoruz. Dileyenler Gümüşlük koyunun karşısında bulunan Tavşan Adasına denizin sığ uzantısından yürüyüş yaparak geçebilirler ve kısa bir mola sonrasında Bodrum merkezden ayrılıp, mandalin bahçeleri arasında beyaz badanalı şirin evleri ile bilinen Türkbükü’ne gidiyoruz. Türkbükü sokaklarında yürüyüş yapabilir, Bodrum evlerinin mimarisini ve Türkbükü’nün dar sokaklarını fotoğraflayabilirsiniz. Not: Türkbükü’nde ve verilen serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz denize girebilir.(plaj girişi extra. Halk plajı mevcuttur.). Gezimizi bitirip, Bodrum’da bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizin sonrası dileyen konuklarımızla birlikte  Otobüsümüze binip,  Bodrum Barlar Sokağı’na gidiyoruz ve geç saatlere kadar eğlence.. otele dönüş dinlenme.

 

2022 6.Gün :

Sabah kahvaltımızın ardından saat 09.00 da otelden ayrılıp, ( Pamukkale Antik havuzda yüzmek isteyen misafirlerimiz plaj malzemelerini yanlarına alması gerekmektedir.) Bodrum gezimize başlıyoruz. İlk olarak Bodrum Kalesi’nin görülmesi ve çarşıda vereceğimiz serbest zamanda Bodrum’a özgü hediyelik alış-verişlerinizi yapabilirsiniz. Bodrum merkezden ayrılıp, Pamukkale‘ye hareket ediyoruz. Pamukkale’de dileyen misafirlerimiz travertenlerde yürüyüş yapabilir, Antik havuzda yüzebilir veya Hierapolis Antik Kenti’nde tarihe yolculuk yapabilir. Ardından yolumuza devam ediyoruz.Dinar – Çay – Konya yol güzergâhından 2022 7.Gün: Adana’ya sabah saatlerinde varış. Bir başka  Göğüsgeren Turizm  organizasyonunda buluşmak dileğiyle..

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER:


* MERCEDES TURİZM OTOBÜS İLE ULAŞIM


* 1.GÜN KAHVALTI


* MARMARİS’TE 4* OTEL’DE 3 GECE KONAKLAMA


* BODRUM’DA  KARIA PRINCESS OTELDE 1 GECE OTELDE KONAKLAMA


* OTELLERDE 4 ADET KAHVALTI


* OTELLERDE 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ


* DALYAN’DA TEKNE TURU


* SEYAHAT SİGORTASI


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR


* İZTUZU PLAJ GİRİŞİ


* ÖLÜDENİZ PLAJ GİRİŞİ


* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

*  ÖĞLE YEMEKLERİ VE İÇECEKLER, MÜZE – ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ, GÖKOVA TEKNE TURU,AZMAK ÇAYI TURU 

*  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİN DIŞINDA YAPILAN TÜM EKSTRA HARCAMALAR

 TUR TARİHLERİ :


02 TEMMUZ 2022 CUMARTESİ – 07 TEMMUZ 2022 PERŞEMBE


16 TEMMUZ 2022 CUMARTESİ – 21 TEMMUZ 2022 PERŞEMBE


30 TEMMUZ 2022 CUMARTESİ – 04 AĞUSTOS 2022 PERŞEMBE


13 AĞUSTOS 2022 CUMARTESİ – 18 AĞUSTOS 2022 PERŞEMBE


03 EYLÜL 2022 CUMARTESİ – 08 EYLÜL 2022 PERŞEMBE  

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

 

 

AXESS, BONUS, WORLD

ZİRAAT COMBO, MAXİMUM

 6 TAKSİT

 

 

AXESS, BONUS, WORLD

 ZİRAAT COMBO, MAXİMUM

12 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

3800.00 TL

 

4000.00 TL

 

 

4300.00 TL

 

 

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1800.00 TL

 

 

1900.00 TL

 

 

2050.00 TL

 

 

7 – 11 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

2800.00 TL

2950.00 TL

 

3190.00 TL

 

TEK KİŞİLİK ODA

 

5000.00 TL

 

5300.00 TL

5700.00 TL

 

ACENTANIZIN TAVSİYELERİ ve ÖNEMLİ NOTLAR:

* Gezide Yürüyüş Ayakkabısı, Şapka, Mayo  ,Terlik ,Güneş gözlüğü, Güneş kremi ve kullandığınız ilaçlar varsa mutlaka tur boyunca yanınızda bulundurun. Müze – Ören yeri girişleri için Müzekart almanız tavsiye edilir (www.muze.gov.tr )

* İlk gün denize girmek isteyenler plaj malzemeleriniz lazım olacaktır. Yanınıza almayı unutmayın.

* Kötü hava , yol veya Oda Blokajı gibi durumlarda Rehber uygun gördüğü yerlerde program ve otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Taksitlendirmeler Bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.

* Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

* 03 Eylül 2022 tarihli turda Bodrum'da farklı bir otelde kalınacaktır.


 

 

 

Facebookta Paylaş