ŞİRİNCE,SIĞACIK,ÇEŞME, ALAÇATI,PAMUKKALE,FOÇA

ŞİRİNCE,SIĞACIK,ÇEŞME, ALAÇATI,PAMUKKALE,FOÇA


ŞİRİNCE, SIĞACIK, ILDIR, ÇEŞME, ALAÇATI, PAMUKKALE, FOÇA 


Ramazan Bayramına Özel... 
22 Mayıs  2020 Cuma  :

Saat 18:30’da Uğur Mumcu Bulvarı ( istasyon meydanı) buluşmamızın ardından 19:00 da Konya – Afyon – Uşak yol güzergâhından Şirince’ye hareket ediyoruz.


23 Mayıs  2020 Cumartesi  : 

Sabah saatlerinde Şirince’ye varış ve burada alacağımız yöresel sabah kahvaltısı sonrasında gezimize başlıyoruz. Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizi tamamladıktan sonra Seferihisar’a hareket. Türkiye’de ilk olarak Sakin Şehir (Cittaslow) ünvanını alan Seferihisar’da panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzun ardından Seferihisar’ın kıyısında bulunan sakin bir balıkçı köyü olan Sığacık’a geçeceğiz. Sığacık turumuzda Liman ve Sığacık Kalesi göreceğimiz yerler arasında. Konaklama yapacağımız otele varış, odalara yerleşme, akşam yemeği. Ege Denizi’nin muhteşem manzarası eşliğinde Kordon boyunda yürüyüş yapabilir.

 

24 Mayıs 2019 Pazar: 

Sabah saat kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz Türkiye’nin ilk SlowFood ünvanına sahip köyü olan Germiyan Köyü. Çeşme’nin bir köyü olan Germiyan’ın sokakları, köy sakinlerin boya fırçalarıyla adeta bir tabloya dönüştürmüş. Bu köyün sokaklarında yapacağımız yürüyüş ve fotoğraf turumuzun ardından köyde yer alan ve antika eserlerle süslenmiş otantik ev kafede erik suyu ve şeker içi kurabiyelerinin tadına bakacağız. Bir sonraki durağımız Ildır Köyü. Birçok yerli Türk filmi ve dizisinin çekimlerinde set olarak ta kullanılan Ildır Köyü, şirin mi şirin bir balıkçı kasabası. Sakız ağaçları, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Alaçatı pazarında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve Müzesinin görülmesi, Çeşme şehir turu sonrasında İzmir’e dönüyoruz, akşam yemeği ve dinlenme

 

25 Mayıs 2019 Pazartesi: 

Sabah saat kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz İlk olarak Konak Meydanı’nda serbest zaman veriyoruz. Dileyenler Kordon’da deniz havasında yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Kemeraltı çarşısında alış veriş yapabilir  Foça’ya hareket ediyoruz. Bütün Ege’de eski dokusunu nispeten de olsa koruyabilmiş az sayıdaki sahil yerleşimlerinden birisi olan Eski Foça’da serbest zaman veriyoruz. Ardından Bergama’ya hareket ediyoruz. Tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, en eski yerleşim yerlerinden birisi Bergama Antik Kenti’ni görüp İzmir’e dönüyoruz odalara yerleşme, akşam yemeği.

 

26 Mayıs 2019 Salı : 

Sabah kahvaltımızı alıyoruz ve belirlenen saatte otelimizden ayrılıyoruz Denizli’ye hareket ediyoruz. Öğle saatlerinde varacağımız Denizli’de ilk olarak ekstra öğle yemeğimizi alıp tekstil ürünleri alışverişi için mola veriyoruz ardından Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki travertenleri görüp M.Ö.II yy da Bergama Krallarından II.Eumenes tarafından kurulan Hierapolis antik  Kenti kalıntıları’nı gezme imkanı bulacağız Dileyenler Roma döneminden kalma şifalı Hierapolis antik havuzu’nda yüzebilir... gezimizi tamamlıyoruz. Adana’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor, Adana’ya dönüş ve turumuzun sonu.

 


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


* MERCEDES TURİZM OTOBÜS İLE ULAŞIM,


* İLK GÜN SABAH KAHVALTISI,


* İZMİR’DE 3 GECE 4* OTELDE KONAKLAMA,


* OTELDE 3 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELDE 3 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* REHBERLİK HİZMETLERİ


 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER,


* MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ, EKSTRA HARCAMALAR

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

BONUS, MAXIMUM, AXESS,

WORLD, ZİRAAT COMBO 4 TAKSİT

 

BONUS, WORLD, AXESS,

MAKSİMUM, ZİRAAT COMBO

  9 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

1300.00 TL

 

1390.00 TL

3 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

700.00 TL

 

750.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1000.00 TL

 

1070.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA


1750.00 TL

 

1880.00 TL

Facebookta Paylaş