SALDA GÖLÜ LAVANTA BAHÇESİ Sun Express Havayollarıyla

SALDA GÖLÜ LAVANTA BAHÇESİ  Sun Express Havayollarıyla

 

SALDA GÖLÜ – SAGALASSOS – LAVANTA BAHÇELERİ


PAMUKKALE –  KUŞADASI - ŞİRİNCE – SEFERİHİSAR  SIĞACIK 


TİRE – BİRGİ -ÇEŞME - ALAÇATI - İZMİR 

 

 

ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ 19 Temmuz 2020 Pazar  1.gün:

Sabah Adana Havalimanı iç hatlar terminali 07:30'da Sun Express Havayolları kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemleri sonrasında saat 09:05 Antalya’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Türkiye’nin Maldivleri diye bilinen Salda Gölü’nü gezip Burdur’da vereceğimiz öğle yemeğinin ardından Ağlasun ilçesine giderek çeşmelerinin görkemiyle anılan Sagalassos Antik Kentine ulaşıyoruz. Dünyanın en yüksek rakımlı, 9.000 kişililik Tiyatrosu, Antoninler ÇeşmesiNeon KütüphanesiAgorası, Roma HamamıMarcellom (gıda pazarı) Meclis Binası ve kendine has Kaya Mezarları görüp rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Tepeden vadinin muhteşem manzarasını seyrederek Isparta’da bulunan otelimize geçiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.

 

20 Temmuz 2020 Pazartesi  2. gün:

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından otelden ayrılıyoruz. Isparta’da ilk olarak Süleyman Demirel ve Gül Heykellerini, tarihi değeri olan Firdevs Bey camii (Mimar Sinan Camii), Kutlubey (Ulu Camii), Firdevs Bey Bedestenini göreceğiz. Daha sonra Isparta’nın gül ile ilgili olarak gül suyu, gül sabunu, gül kremi, gül lokumu, gül reçeli alışverişlerimizi yapıyoruz veKuyucak Köyü’ne Lavanta Bahçelerine hareket ediyoruz. Kuyucak köyü yolunda ilerlerken sağlı sollu tepelere kadar uzanan mor lavanta tarlalarını görüyoruz. Lavanta bahçesinde huzur veren lavanta kokularını içinde fotoğraflar çekiyoruz. Lavanta ürünleri alış verişlerimizi yapıp konaklama yapacağımız Pamukkale’de bulunan otelimize gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.

 

21 Temmuz 2020 Salı 3.gün:

Sabah kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıp Pamukkale gezimize başlıyoruz. Eşsiz güzellikteki travertenleri görüp M.Ö.II yy da Bergama Krallarından II.Eumenes tarafından kurulan Hierapolis Antik  Kenti kalıntıları’nı gezme imkanı bulacağız. Dileyenler Roma döneminden kalma şifalı Hierapolis Antik Havuzu’nda yüzebilir. Sonrasında tekstil fabrikasında alış verişimizi yapıyoruz ve öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Şirince’ye hareket edeceğiz. Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizi tamamladıktan sonra Kuşadası’nda bulunan otelimiz gidiyoruz. Akşam yemeğinin ardından Kuşadası merkezde serbest zaman veriyoruz. Otele dönüş ve dinlenme

 

22 Temmuz 2020 Çarşamba 4.gün:

Sabah kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz ve Aydınoğluları Beyliğinin başkenti Birgi’ye hareket ediyoruz. 1312-1313 yıllarında yapılmış Ege bölgesinin en eski camilerinden olan Aydınoğlu Mehmet Bey Camisi’ni geziyoruz. Daha sonra Birgi’nin en güzel ahşap eserlerinden olan Çakırağa Konağı’nı ziyaret edeceğiz. Birgi’de Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinin sivil ve dini mimari dokusunun sıralandığı dar sokakları, kentin ortasında bir inci gibi yer alan konakları görüyoruz. Ardından Tire’ye hareket ediyoruz. Meşhur Tire pazarının kurulduğu sokaklarda yürüyüşümüzü yapıp Paşa Camiini ziyaret ediyoruz ve öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Tire Kent Müzesi’ne gidiyoruz.  Ardından Keçe atölyesine gidiyoruz ve bilgi alıyoruz. Gün sonunda yorgunluğumuzu atmak için Derekahve’ye gidip çay kahve molası veriyoruz. Gezilerimizi tamamlayıp. İzmir’de bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizin ardından Dileyen misafirlerimiz Ege Denizi’nin muhteşem manzarası eşliğinde Kordon boyunda yürüyüş yapabilir.

 

23 Temmuz 2020 Perşembe 5.gün:

Sabah kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıp en gözde ve popüler tatil beldesi Çeşme’ye hareket ediyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve Müzesinin görülmesi ve Çeşme şehir turu sonrasında Çeşme Ilıca plajında yüzme molası veriyoruz. Burada denizin, kumun, güneşin tadını çıkardıktan sonra Sakız ağaçları, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Alaçatı pazarında alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Belirlenen saatte buluşuyoruz ve Seferihisar Sığacık’a hareket ediyoruz. Cittaslow birliğine üye olarak Türkiye’nin ilk Yavaş Şehri Ünvanını alan yerel değerlerini, dokusunu, kültürünü koruyarak daha da güzelleşen hayatın keyifle huzurla sağlıkla ve yavaşça aktığı güzel belde Sığacık’ta ilk olarak Kale’yi geziyoruz ve üretici kadınlar pazarından alışveriş yapıyoruz. Ardından yat limanına geçiyoruz. Ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanında Check-in işlemlerimizi tamamlayıp ve saat 20:20 Adana ‘ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Adana Havalimanına varış ve turumuzu sonlandırıyoruz.

 

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER:


* SUN EXPRESS HAVAYOLLARI ADANA – ANTALYA, İZMİR – ADANA GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ,


* MERCEDES TOURİSMO – TRAVEGO TURİZM OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM,


* ISPARTA 5* BARİDA OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* PAMUKKALE’DE 5* RİCHMOND OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* KUŞADASI’NDA 4*MARİNA OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* İZMİR’DE 4* KORDON ÇANKAYA OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* OTELLERDE 4 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELLERDE 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* GÖĞÜSGEREN TUR REHBERLİK HİZMETİ.

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

 

 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 NAKİT, TEK ÇEKİM, BONUS, WORLD,  MAXIMUM, ZİRAAT COMBO   AXESS   6 TAKSİT

AXESS, MAXİMUM, BONUS,

 WORLD, ZİRAAT COMBO 

12 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA ,KİŞİBAŞI

 

2200.00 TL

1990.00 TL

 

2320.00 TL

2100.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1250.00 TL

1190.00 TL

 

1310.00 TL

1260.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1650.00 TL

1590.00 TL

 

1730.00 TL

1680.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

2750.00 TL

2600.00 TL

 

2890.00 TL

2760.00 TL

Facebookta Paylaş