İZMİR KUŞADASI PAMUKKALE ÇEŞME ALAÇATI EFES URLA

İZMİR KUŞADASI PAMUKKALE ÇEŞME ALAÇATI EFES URLAKUŞADASI, SELÇUK, EFES ANTİK KENTİ, ŞİRİNCE KÖYÜ, ÇEŞME, ALAÇATI,

 


URLA, DENİZLİ, PAMUKKALE, TRAVERTENLER

 

 

 

TUR TARİHLERİ 

 

17 EYLÜL - 20 EYLÜL 2020


08 EKİM - 11 EKİM 2020

 

 

 

 

2020 Perşembe :

Saat 19:00’da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon Meydanı) buluşmamızın ardından saat 19:30’da turumuza başlıyor ve İzmir-Urla’ya hareket ediyoruz.

 

2020 Cuma :

Sabah saatlerinde Urla’ya varıp kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında şehir merkezini geziyoruz.Ardındanen gözde ve popüler tatil beldesi Çeşme’ye hareket ediyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve müzesinin görülmesi, Çeşme şehir turu ve serbest zamanın ardından Sakız ağaçları, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Alaçatı pazarında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşuyoruz ve Çeşme’de bulunan 4* Babaylon Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle tekrar Alaçatı’ya gidiyoruz. Akşamının muhteşem olduğu Alaçatı’da serbest zaman veriyoruz. Otelimize dönüş ve dinlenme.

 

2020 Cumartesi :

Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. İzmir’e hareket ediyoruz. Konak Meydanı’nda serbest zaman veriyoruz. Dileyenler Kordon’da deniz havasında yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Kemeraltı çarşısında alış veriş yapabilir. Ardından Şirince’ye hareket ediyoruz. Tarihi mimarisini korumayı başarmış eski bir Rum köyü olan Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından, zeytinyağı ve yöresel ürünlerinden satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizin bitiminde büyüleyici ve etkileyici tarihi yapılarıyla Antik dünyanın en önemli merkezlerinden biri olan Efes Antik Kenti, Efes Antik Tiyatrosu, Celsus Kütüphanesi gezilerimizi yapıp Kuşadası’na gidiyoruz. Konaklama yapacağımız  4* Marina Otele varıyoruz. Akşam yemeği sonrası Kuşadası Liman’a gidiyoruz ve serbest zaman. Dileyenler bu serbest zaman içerisinde sahilde yürüyüş yapabilir, barlar Sokağı’nda eğlenebilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve tekrar otele hareket ve dinlenme.

 

2020 Pazar  :

Günaydın... Otelden kahvaltı sonrası ayrılıp Denizli’ye hareket ediyoruz. Öğle saatlerinde varacağımız Denizli’de ilk olarak ekstra öğle yemeğimizi alıp tekstil ürünleri alışverişi için mola veriyoruz ardından Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki travertenleri görüp M.Ö.II yy da Bergama Krallarından II.Eumenes tarafından kurulan Hierapolis antik  Kenti kalıntılarını gezme imkanı bulacağız Dileyenler Roma döneminden kalma şifalı Hierapolis antik havuzu’nda yüzebilir.. Gezilerimizin bitiminde Adana’ya hareket ediyoruz.

Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere.

 


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;                                      


* MERCEDES TRAVEGO – TOURİSMO VE SAFİR OTOBÜSLER İLE ULAŞIM,


* 1.GÜN KAHVALTI,


* ÇEŞME 4*  BABAYLON OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* KUŞADASI 4* MARİNA OTELDE 1 GECE KONAKLAMA


* OTELLERDE 2 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELLERDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* REHBERLİK HİZMETLERİ


 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

 ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM, BONUS, AXESS,

WORLD, ZİRAAT COMBO  

MAKSİMUM 4 TAKSİT

 

BONUS, MAXİMUM, AXESS,

WORLD, ZİRAAT COMBO

 9 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

890.00 TL

 

940.00 TL

3 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

490.00 TL

 

520.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

690.00 TL

 

730.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

1200.00 TL

 

1280.00 TL

Facebookta Paylaş