İZMİR ÇEŞME ALAÇATI FOÇA Sun Express Havayolları

İZMİR ÇEŞME ALAÇATI FOÇA  Sun Express Havayolları

 

       İZMİR – ÇEŞME – ALAÇATI

 

ŞİRİNCE – SEFERİHİSAR - FOÇA – BERGAMA

 

 

Sun Express Havayolları

 

                         

 

19 Nisan 2019 Cuma : 

Sabah 07:30 Adana Şakirpaşa Havalimanı iç hatlar terminali Sun Express kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemleri sonrasında ve 08:55 uçağıyla İzmir’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir’de bizi bekleyen aracımıza binerek Foça’ya hareket ediyoruz. Bütün Ege’de eski dokusunu nispeten de olsa koruyabilmiş az sayıdaki sahil yerleşimlerinden birisi olan Eski Foça’da serbest zaman veriyoruz. Ardından Bergama’ya hareket ediyoruz. Tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, en eski yerleşim yerlerinden birisi Bergama Antik Kenti’ni gezip İzmir’de bulunan otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle Kordon Alsancak’a gidiyoruz. Otelimize dönüş ve dinlenme.

 

 

20 Nisan 2019 Cumartesi :

Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. Konak Meydanı’nda serbest zaman veriyoruz. Dileyenler Kordon’da deniz havasında yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Kemeraltı çarşısında alış veriş yapabilir, ardından Urla’ya hareket ediyoruz. Sonrasında şehir merkezini gezip en gözde ve popüler tatil beldesi Çeşme’ye hareket ediyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve Müzesi’nin görülmesi, Çeşme şehir turu ve serbest zamanın ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizin ardından Alaçatı’ya gidiyoruz. Akşamının muhteşem olduğu Alaçatı’da serbest zaman veriyoruz. Otelimize dönüş ve dinlenme.

 

 

21 Nisan 2019 Pazar :

Sabah kahvaltımızı alıp otelden ayrılıyoruz. İlk olarak İzmir’in kıyı kentlerinde Seferihisar’a gidiyoruz. Burada M.Ö. 1000 yıllarında Giritlilere ve sonra İyonyalılara ev sahipliği yapmış Seferihisar Teos Antik Kenti’ni ve ardından Dionysos Tapınağı’nı, Sığacık Kalesi’ni, Seferihisar Ulu Camii’ sini göreceğiz. Sonrasında Şirince’ye hareket ediyoruz. Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizi tamamladıktan sonraİzmir Adnan Menderes Havalimanına gidiyoruz. Check-in işlemlerimizi tamamlayıp,19:40 Adana‘ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Adana Havalimanına varış ve turumuzu sonlandırıyoruz.Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere.

 

  

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;                                      

 

* SUN EXPRESS HAVAYOLLARI ADANA – İZMİR  GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ


* MERCEDES TRAVEGO – TOURİSMO VE SAFİR OTOBÜSLER İLE GEZİ


* ÇEŞME’DE OTELDE 1  GECE KONAKLAMA


* İZMİR’DE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA


* OTELLERDE 2 ADET AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI,


* OTELLERDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ


* SEYAHAT SİGORTASI


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR


* REHBERLİK HİZMETLERİ


* ÇEVRE GEZİLERİ

 

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

 

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

 

 

 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

 

AXESS, BONUS, WORLD

MAKSİMUM 6 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

999.00 TL

1070.00 TL

3 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

799.00 TL

855.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

860.00 TL

920.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

1150.00 TL

1230.00 TL

 

Facebookta Paylaş