İZMİR ALAÇATI URLA ÇEŞME BERGAMA ŞİRİNCE EFES

İZMİR ALAÇATI URLA ÇEŞME BERGAMA ŞİRİNCE EFES

 

İZMİR, URLA,  ALAÇATI,  ÇEŞME,  FOÇA

 

BERGAMA, ŞİRİNCE, EFES ANTİK KENTİ

 

     Ramazan Bayramına Özel …

 

 

 

03 Haziran 2019 Pazartesi  :

Saat 19:30’da Uğur Mumcu Bulvarı ( istasyon meydanı) buluşmamızın ardından 20:00 da Konya – Afyon – Uşak yol güzergâhından Şirince’ye hareket ediyoruz.

 

04 Haziran 2019 Salı :

Sabah saatlerinde Tarihi mimarisini korumayı başarmış eski bir Rum köyü olan Şirince’ye varıyoruz. Güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz. Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında, zeytinyağı ve yöresel ürünlerinden satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizin bitiminde büyüleyici ve etkileyici tarihi yapılarıyla Antik dünyanın en önemli merkezlerinden biri olan Efes Antik Kenti, Efes Antik Tiyatrosu,Celsus Kütüphanesi gezilerimizi yapıp İzmir’e gidiyoruz. Konaklama yapacağımız otele varış, odalara yerleşme, akşam yemeği.


05 Haziran 2019 Çarşamba:

Sabah kahvaltımızı alıyoruz ve belirlenen saatte otelimizden ayrılıyoruz. Bugün Urla, Alaçatı, Çeşme gezilerimizi yapacağız. İlk olarak Urla’yı görüp Sakız ağaçları, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Alaçatı pazarında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve müzesinin görülmesi, Çeşme şehir turu sonrasında İzmir’e dönüyoruz. Konak Meydanı’nda serbest zaman veriyoruz. Dileyenler Kordon’da deniz havasında yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Kemeraltı çarşısında alış veriş yapabilir. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.

06 Haziran 2019 Perşembe :

Sabah saat kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz İlk olarak  Foça’ya hareket ediyoruz. Bütün Ege’de eski dokusunu nispeten de olsa koruyabilmiş az sayıdaki sahil yerleşimlerinden birisi olan Eski Foça’da serbest zaman veriyoruz. Ardından Bergama’ya hareket ediyoruz. Tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, en eski yerleşim yerlerinden birisi Bergama Antik Kenti’ni görüp gezimizi tamamlıyoruz. Adana’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor, Sabah saatlerinde Adana’ya dönüş ve turumuzun sonu.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


* MERCEDES TURİZM OTOBÜS İLE ULAŞIM


* İLK GÜN SABAH KAHVALTISI


* İZMİR’DE 2 GECE 4* OTELDE KONAKLAMA


* OTELDE 2 ADET SABAH KAHVALTISI


* OTELDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ


* SEYAHAT SİGORTASI


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR


* REHBERLİK HİZMETLERİ

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER


* MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

  

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

BONUS, MAXIMUM, AXESS,

WORLD  4 TAKSİT

BONUS, WORLD, AXESS, MAKSİMUM  9  TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

750.00 TL

 

820.00 TL

3 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

400.00 TL

 

430.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

600.00 TL

 

650.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

950.00 TL

 

1030.00 TL

 

Facebookta Paylaş