İZMİR ALAÇATI DİDİM FOÇA KUŞADASI ADALAND

İZMİR ALAÇATI DİDİM FOÇA  KUŞADASI ADALAND

 

KUŞADASI, ADALAND, DİDİM, ÇEŞME, ALAÇATI,

 

APOLLON TAPINAĞI, İZMİR, KORDON, ALSANCAK, FOÇA,ŞİRİNCE,EFES  ANTİK KENTİ 

 

  FOÇA'DA TEKNE TURU DAHİL 

 

    TUR TARİHLERİ: 06 – 10 TEMMUZ 2019 / 03 – 07 AĞUSTOS 2019

 

 

 

2019 Cumartesi  :

Sabah 06:30 Adana Havalimanı dış hatlar terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemleri sonrasında07:50uçağıyla İzmir’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir’de bizi bekleyen aracımıza binerek Çeşme'ye hareket edip Çeşme Ilıca plajında yüzme molası veriyoruz. Burada denizin, kumun, güneşin tadını çıkardıktan sonra Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'ya gidiyoruz. Alaçatı’nın tadını çıkarmak için burada serbest zaman veriyoruz. Sonrasında İzmir’de bulunan otelimize gidiyoruz. Otelde akşam yemeği  ve dinlenme. 


2019 Pazar :

Sabah kahvaltımızı alıp otelden ayrılıyoruz. Antik dönemde Anadolu'da yaşamış, Fransa'nın meşhur Marsilya kentini kurmuş olan PHOKAİA'lıların başkenti Foça'ya gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle bir yandan güneşin ve Ege denizinin tadını çıkarırken bir yandan da Mitolojiye konu olmuş, nesli tükenmekte olan Akdeniz Foklarının kayalarına yuva yaptığı Dünyaca ünlü Siren kayalıklarını görerek hikâyesini dinliyoruz. Tekne turumuzda Orak Adası, İncir Adası, İngiliz Burnu Koyları’nda yüzme molası veriyoruz. Yapacağımız bu keyifli mavi yolculuk sonrası tekrar karaya dönerek Foça sokaklarındaserbestzaman veriyoruz. Ardından otele dönüyoruz, akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimizle İzmir akşamının tadını çıkarmak için Alsancak'a gideceğiz. 


2019 Pazartesi  :

Sabah kahvaltımızın ardından tarihte iz bırakan uygarlıklara tanıklık etmiş kentimiz Didim'e hareket ediyoruz. İlk olarak Altınkum Plajı'nda yüzme molası… Sonrasında Antik Dünyanın bir kehanet merkezi olan Apollon Tapınağı’na gidiyoruz. Rehberimizin anlatımlarıyla anlamlanacak yapıları görüp Antik çağlarda Anadolu'nun Akdeniz'e açılan başlıca limanlarından biri olan Kuşadası’na gideceğiz. Kuşadası’nda konaklama yapacağımız otelevarış, akşam yemeği ve serbest zaman… Dileyen konuklarımız Kuşadası sahilinde yürüyüş yapabilir veya Barlar Sokağında eğlenebilir…

 

2019 Salı  :

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası iki seçeneğimiz var:

A SEÇENEĞİ : Dileyen konuklarımızla Avrupa'nın en büyük su parkı olan Adaland'e gidiyoruz. Türkiye'nin en gözde su eğlence merkezi olan Adaland Aquapark'ta gün boyunca sırılsıklam eğlencenin ve heyecan dolu aktivitelerin tadını çıkarıyoruz.    

B SEÇENEĞİ : Dileyen misafirlerimiz Kuşadası’nda Tekne turu yaparak Denizin keyfini çıkarabilirler. Dileyen konuklarımız otelde kalıp dinlenebilirler.

Akşam otelde alacağımız yemek sonrasında muhteşem manzaralara şahit olacağınız Kuşadası Mehtap Turumuzu yapıyoruz ve otele dönüş, dinlenme.

 

2019 Çarşamba :

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp Tarihi M.Ö.6000 yıllarına kadar uzanan Antik dünyanın en önemli kentlerinden biri olan Efes Antik Kenti’nde tarihe güzel bir yolculuk yapacağız. Ardından tarihi mimarisini korumayı başarmış eski bir Rum köyü olan Şirince’ye gidiyoruz. Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından, zeytinyağı ve yöresel ürünlerinden satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizin bitiminde Adnan Menderes Havalimanına hareket.Pegasus Havayolları kontuarında Check-in işlemlerimizi tamamlayıp 19.10’da Adana‘ya döneceğiz. Adana havalimanına varış ve turumuzu sonlandırıyoruz.

Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere.

  

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;        

                            


* PEGASUS HAVAYOLLARI İLE ADANA – İZMİR GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,


* TURİZM OTOBÜSLER İLE PROGRAMDAKİ GEZİLER,


* İZMİR’DE 4* KORDON ÇANKAYA OTELDE 2 GECE KONAKLAMA  https://www.kordonotel.com.tr/  MERKEZİ KONUM 


* KUŞADASI’NDA MARİNA OTELDE 2 GECE KONAKLAMA, http://www.marinahotelsuites.com/ MERKEZİ KONUM |BARLAR SOKAĞINA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE 


* OTELLERDE 4 ADET AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI,


* OTELLERDE 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* REHBERLİK HİZMETLERİ,


* ÇEVRE GEZİLERİ,


* FOÇA'DA TEKNE TURU

 


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER,

* MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ, KUŞADASI TEKNE TURU, ADALAND GİRİŞ ÜCRETİ 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

BONUS, WORLD, AXESS, MAXIMUM

6 TAKSİT

 

BONUS, WORLD, AXESS, MAXIMUM

9 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

1850.00 TL

 

1980.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1200.00 TL

 

1280.00 TL

 7 -  12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1500.00 TL

 

1600.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

2300.00 TL

 

2460.00TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebookta Paylaş