İSTANBUL ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY

İSTANBUL ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY

 

İSTANBUL KÜLTÜR GEZİSİ


Pegasus Havayolları ile... 


Büyükada, Taksim, İstiklal Caddesi, Topkapı Sarayı,

 

Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya, Sultanahmet Meydanı ve Camii,

 

Boğaz Turu, Polonezköy, Zofia Teyze Anı Evi, Şile, Ağva

 

 

 

  ÜCRETLER PROMOSYON OLUP 01 NİSAN 2019 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR SONRASINDA ARTIŞ OLACAKTIR !!!

 

 

 

26 Nisan 2019 Cuma:

Sabah 06:30’da Adana Havalimanı dış hatlar terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemleri sonrasında ve 08:10 uçağıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İstanbul’a varış sonrasında bizi bekleyen aracımıza geçerek turumuza başlıyoruz. İlk olarak Adalar gezimizi yapacağız. Panoramik olarak Burgazada, Kınalıada, Heybeliada’yı görerek Büyükada’ya geliyoruz ve burada serbest zaman veriyoruz. Adada Yürüyerek, bisikletle yada faytonla Küçük Tur yaparak Ada’nın tabiat güzelliklerini, köşkleri görebilirsiniz. Burada vereceğimiz kısa molamızın ardından Anadolu yakasına geçip Salacak Sahiline hareket ediyoruz. Burada İstanbul’un sembolü olan Kız Kulesi’ni görüyoruz. Dileyen konuklarımız tekne ile kız kulesine çıkabilir, dileyen konuklarımız ise Kız Kulesine karşı çay keyfi yapabilir. Gezilerimiz sonrasında konaklama yapacağımız Ramada Encore Hotel’e gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme. Dileyenlerle birlikte Taksim’e gidiyoruz. Serbest zaman içerisinde İstiklal Caddesi’ni gezebilir, Çiçek Pasajı’nda eğlenebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma otelimize dönüş ve dinlenme.

 

27 Nisan 2019  Cumartesi :

Sabah 07.00 da alacağımız kahvaltımızın ardından 08.00’da otelden ayrılıyoruz. İlk olarak 14. Osmanlı Sultanı 1.Ahmet tarafından yaptırılan Sultan Ahmet Cami ve Sultan Ahmet Meydanı, Ayasofya Müzesi, Alman Çeşmesi gezilerimizin ardından ekstra öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarnıcı gezilerimizi yapıp benzersiz güzelliği ile sizleri hayran bırakacak Tarihi Yalıları, Sarayları ve büyüleyici güzelliği ile boğazın eşsiz manzarasını seyredeceğimiz Boğaz Turumuza katılıyoruz. ,Eminönü-Dolmabahçe Sarayı-Ortaköy-Galatasaray Adası-Emirgan-Yeniköy-Küçüksu Kasrı-Rumeli Hisarı-Anadolu Hisarı-Fatih Sultan Mehmet Köprüsü-Bebek-Beşiktaş-Beylerbeyi-Haydarpaşa boğaz turumuzda görülecek yerlerdir. Ardından otelimize varış. Otelde akşam yemeği ve dinlenme. 

 

28 Nisan 2019 Pazar :

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıp Polonezköy’e hareket ediyoruz. Polonezköy’de Zofia Teyze Anı Evi’ni göreceğiz. Ardından dileyen konuklarımız Polonezköy’ün meşhur pastanesi Polina’da ev yapımı pastaların tadına bakabilirler. Gezilerimiz bitiminde Şile’ye hareket ediyoruz. Dünya’nın en büyük deniz fenerlerinden biri olan Şile Feneri ve Kavala Parkı gezilerimizin ardından Yeşilçay ve Göksu nehirleri arasında kalan şirin bir belde olan Ağva’ya gidiyoruz. Burada verilecek serbest zaman içerisinde muhteşem manzaraları fotoğraflarken kahvenizi içip dinlenebilir veya Göksu Nehrinde tekne gezintisi yapabilirsiniz. Ardından Sabiha Gökçen Havalimanına gidiyoruz. Check-in işlemleri sonrasında Pegasus Havayolları 23:50 uçuşu ile Adana’ya dönüyoruz. Adana Havalimanında turumuzu sonlandırıyoruz.

Bir Başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere…

 

  

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:


* PEGASUS HAVAYOLLARI İLE ADANA İSTANBUL GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,


* MERCEDES TOURISMO-TRAVEGO TURİZM OTOBÜSÜ İLE GEZİ,


* İSTANBULDA RAMADA ENCORE  OTELDE 2 GECE KONAKLAMA,


* OTELDE 2 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* REHBERLİK HİZMETİ,


* SEYAHAT SİGORTASI

 


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER,


* MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ BİLETLERİ, BOĞAZ TURU

 

 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM, BONUS, WORLD, AXESS,  MAXIMUM

4 TAKSİT

 

BONUS, WORLD, AXESS

MAXİMUM 9 TAKSİT

 

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

1100.00 TL

 

1200.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

750.00 TL

 

825.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

925.00 TL

 

1020.00 TL

TEK KİŞİ ODA ÜCRETİ

 

1400.00 TL

 

1540.00 TL

 


 

 

Facebookta Paylaş