İSTANBUL EDİRNE ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY

İSTANBUL EDİRNE ŞİLE AĞVA  POLONEZKÖY

İSTANBUL & EDİRNE 

Adalar, Taksim, İstiklal Caddesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı,

Ayasofya, Sultanahmet Meydanı ve  Camii, Boğaz Turu,

Polonez köy, Meryem Ana Evi,  Zofia Teyze Anı Evi, Şile,

Kız kulesi, Ağva, Edirne, Selimiye Camii, Meriç nehri, Arasta çarşısı

 

 

 

28 Ekim 2020 Çarşamba  1.Gün :

Saat 19:30’da istasyon meydanında buluşma ve 20:00’da İstanbul’a hareket ediyoruz.          

 

29 Ekim 2020  Perşembe 2.Gün:.

Sabah saatlerinde İstanbul’a varış, ilk olarak kahvaltımızı alıp Adalar gezimizi yapacağız. Panoramik olarak Burgazada, Kınalıada, Heybeliada’yı görerek Büyükada’ya geliyoruz ve burada serbest zaman veriyoruz. Adada Yürüyerek, bisikletle yada faytonla Küçük Tur yaparak Ada’nın tabiat güzelliklerini, köşkleri görebilirsiniz. Burada vereceğimiz kısa molamızın ardından Anadolu yakasına geçip Salacak Sahiline hareket ediyoruz. Burada İstanbul’un sembolü olan Kız Kulesi’ni görüyoruz. Dileyen konuklarımız tekne ile kız kulesine çıkabilir, dileyen konuklarımız ise Kız Kulesine karşı çay keyfi yapabilir. Gezilerimiz sonrasında konaklama yapacağımız Ramada Otele gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme. Dileyenlerle birlikte Taksim’e gidiyoruz. Serbest zaman içerisinde İstiklal Caddesi’ni gezebilir, Çiçek Pasajı’nda eğlenebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma otelimize dönüş ve dinlenme.


30 Ekim 2020 Cuma 3.Gün :

 Sabah 07.00 da alacağımız kahvaltımızın ardından otelden ayrılıyoruz. İlk olarak 14. Osmanlı Sultanı 1.Ahmet tarafından yaptırılan Sultan Ahmet Cami ve Sultan Ahmet Meydanı, Ayasofya Müzesi, Alman Çeşmesi gezilerimizin ardından ekstra öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarnıcı gezilerimizi yapıp benzersiz güzelliği ile sizleri hayran bırakacak Tarihi Yalıları, Sarayları ve büyüleyici güzelliği ile boğazın eşsiz manzarasını seyredeceğimiz Boğaz Turumuza katılıyoruz. ,Eminönü-Dolmabahçe Sarayı-Ortaköy-Galatasaray Adası-Emirgan-Yeniköy-Küçüksu Kasrı-Rumeli Hisarı-Anadolu Hisarı-Fatih Sultan Mehmet Köprüsü-Bebek-Beşiktaş-Beylerbeyi-Haydarpaşa boğaz turumuzda görülecek yerlerdir. Ardından Otelimize varış, akşam yemeği ve dinlenme.


31 Ekim 2020 Cumartesi 4.Gün :

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından Edirne’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğumuzun ardından Osmanlı’ya 92 yıl başkentlik yapmış Edirne’ye varış. Buçuk Tepe Tabyasında Şükrü Paşa Anıtı, Saray içi2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa Müze Ödülü’ne sahip II. Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi gezisileri sonrasında Meriç Nehri ve Köprüsünü görüp, ekstra öğle yemeği ve alışveriş için şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Serbest gezilerimizin ardından Mimar Sinan’ın ustalık eserimdir dediği Selimiye Camii ve Arasta Çarşısı gezilerimizi gerçekleştirip İstanbul’a hareket ediyoruz. Otelimize varış, akşam yemeği ve dinleneme.


01 Kasım 2020 Pazar 5.Gün  

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp Polonezköy’e hareket ediyoruz. Polonezköy’de Meryem Ana kilisesini görüp Zofia Teyze Anı Evi’ni geziyoruz. Ardından dileyen konuklarımız Polonezköy’ün meşhur pastanesi Polina’da ev yapımı pastaların tadına bakabilirler. Gezilerimiz bitiminde Şile’ye hareket ediyoruz. Dünya’nın en büyük deniz fenerlerinden biri olan Şile Feneri ve Kavala Parkı gezilerimizin ardından Yeşilçay ve Göksu nehirleri arasında kalan şirin bir belde olan Ağva’ya gidiyoruz. Burada verilecek serbest zaman içerisinde muhteşem manzaraları fotoğraflarken kahvenizi içip dinlenebilir veya Göksu Nehrinde tekne gezintisi yapabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Adana’ya Hareket. 02 Kasım 2020 Pazartesi : Sabah saatlerinde Adana’ya varıyoruz. 

Bir Başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere…ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:


* MERCEDES TOURISMO-TRAVEGO TURİZM OTOBÜSÜ İLE GEZİ


* İSTANBULDA RAMADA ENCORE OTELDE 3 GECE KONAKLAMA,


* OTELDE 3 ADET SABAH KAHVALTISI


* OTELDE 3 ADET AKŞAM YEMEĞİ


* İLK GÜN KAHVALTI


* REHBERLİK HİZMETİ


* SEYAHAT SİGORTASI

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER,


* MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ BİLETLERİ, BOĞAZ TURU, BÜYÜKADA VAPUR ÜCRETİ

 

  

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM, MAXIMUM

BONUS, WORLD, AXESS,

ZİRAAT COMBO 6 TAKSİT

 

MAXIMUM, BONUS, WORLD,

AXESS, ZİRAAT COMBO

12 TAKSİT

 

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI


1290.00 TL


1370.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)


690.00 TL


730.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)


960.00 TL


1020.00 TL

 

TEK KİŞİLİK ODA


1750.00 TL


1860.00 TL

 

Facebookta Paylaş