ILGAZ DAĞI , KARTEPE SAPANCA ,ABANT,GÖLCÜK

ILGAZ DAĞI , KARTEPE   SAPANCA ,ABANT,GÖLCÜK

KARTEPE – SAPANCA – MAŞUKİYE – ABANT GÖLÜ – GÖLCÜK GÖLÜ


SAFRANBOLU -  ILGAZ DAĞI


 DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ, GÖLLER VE KAYAK KEYFİ

 

 

SÖMESTR TATİLİNE ÖZEL TUR TARİHLERİ :


23 OCAK - 26 OCAK 2020


30 OCAK - 02 ŞUBAT 2020


2020 Perşembe :

Saat 21:00’da Uğur Mumcu Meydanı’nda (İstasyon meydanında) buluşmamızın ardından saat 21:30 da turumuza başlıyoruz. Aksaray-Ankara yol güzergâhından Kartepe’ye ilerliyoruz.

 

2020 Cuma :

Sabah saatlerinde kahvaltımızı alıp Maşukiye üzerinden Kartepe Kayak Merkezi’ne varıyoruz. Serbest zaman içerisinde karın keyfini çıkarabilirsiniz. Ardından Maşukiye’ye hareket edip Maşukiye’de vadi içinde kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş sonrası Sapanca Gölü’ne gidiyoruz. Göl kıyısında verilecek serbest zaman içerisinde Kafeteryalarda çay – kahve keyfi yapıyoruz.. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanmanın akabinde otobüsümüze binip muhteşem güzelliğe sahip Abant’a gidiyoruz. Burada doğa yürüyüşleri, bisiklet ve fayton turları yapabilirsiniz. Abant gölü gezimizin takiben konaklama yapacağımız Bolu Karpalas Otele varış. Odalarımıza yerleşme akşam yemeği ve dinlenme.

 

2020 Cumartesi :

Günaydın...Saat 07.00 kahvaltı ve 08.00’da otelden ayrılıyoruz. Her mevsim ayrı güzelliğe bürünen Aladağlar eteğindeki göllerden biri olan Gölcük Gölüne gidiyoruz. Keyifli yürüyüş ve fotoğraf molalarımızın sonrasında  Safranbolu’ya hareket ediyoruz.. Safranbolu gezimize Kazdağlıoğlu Meydan’ından başlıyoruz. Cinci Hoca Hanı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve Güneş Saati, barok stilinin küçük örneklerinden İzzet Mehmet Paşa Camii, Bakırcılar ve Demirciler Çarşısı, Yemeniciler Arastası göreceğimiz yerler arasında. Rehberimizin vereceği serbest zamanda Safranbolu'nun Arnavut kaldırımlı dar sokaklarında gezebilir, hediyelik eşya satışı yapan küçük dükkânlardan alış-veriş yapabiliriz. Serbest zamanın ardından meşhur Safranbolu Lokum İmalathanesinde alışverişimizi yapıp konaklama yapacağımız Safranbolu Park Otele gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.

 

2020 Pazar :

Günaydın...Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında 08.00’da otelden ayrılıyoruz ilk olarak hıdrellez kutlamaları ve yağmur dualarının yapıldığı, Safranbolu'ya dair en güzel manzara fotoğraflarının çekildiği yer ve Anadolu'nun yedi açık namazgâhından birisi olan Hıdırlık Tepesi’ni göreceğiz. Safranbolu’yu fotoğrafladıktan sonra Ilgaz Dağı Milli Parkı’na hareket ediyoruz. Ilgaz Dağı’na varışımız sonrasında serbest zaman veriyoruz. Dileyenler kar aktivitelerinden yararlanabilir dileyenler Telesiyej ile zirvede bulunan Doruk kafede salep içebilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıyoruz ve Adana'ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Geç saatlerde Adana'ya varış, turumuzun sonu. Başka bir Göğüsgeren Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle.


 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:


* MERCEDES TOURISMO OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM,


* 1.GÜN SABAH KAHVALTISI,


* BOLU 4* KARPALAS OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* SAFRANBOLU DIAMOND PARK OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* OTELDE 2 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* ABANT VE GÖLCÜK GÖLÜ VE ILGAZ DAĞI MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* SEYAHAT SİGORTASI, 


* REHBERLİK HİZMETLERİ

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:


* ÖĞLE YEMEKLERİ, YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER, MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ


 

 

ÜCRET TABLOSU

NAKİT & TEK ÇEKİM

BONUS, WORLD, AXESS, MAXIMUM

4 TAKSİT

BONUS, WORLD, AXESS, MAXIMUM 8 TAKSİT

 İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

750.00 TL

 

790.00 TL

 3 – 6 YAŞ ÇOCUK

 ( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

450.00TL

 

480.00 TL

 7 – 12 YAŞ ÇOCUK

 (2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

600.00TL

 

630.00 TL

 TEK KİŞİ

 

880.00TL

 

930.00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


*   Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*  Taksitler bankaların artı kampanyaları dahil edilerek hesaplanmıştır.

Facebookta Paylaş