GÜNEY EGE Fethiye -Marmaris - Bodrum - Pamukkale

GÜNEY EGE  Fethiye -Marmaris  - Bodrum - Pamukkale

 

 

Güney Ege 

 

Fethiye – Ölüdeniz ––Muğla -  Marmaris – Dalyan – Gökova – Akyaka – Datça – Bodrum – Türkbükü – Pamukkale

Dalyan’da öğle yemekli tekne Turu Dahil!

                                       

                                        02 - 09 Ağustos , 16 - 23 Ağustos 

 

 

 

2019 Cuma 1 . Gün :Saat 19.00 da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon önünde) buluşmamızın ardından 19:30 da Fethiye’ye hareket ediyoruz. 

2019 Cumartesi 2 .Gün :

Sabah saatlerinde Fethiye’ye varış. Kahvaltımızı alıp otobüsümüzle Babadağ’ın eteklerinde bulunan masmavi denizin ve çam ağaçlarının yemyeşil dokusu ile çevrelendiği Belcekız plajına geçiş. Bu Plajın devamı niteliğinde olan  Ölüdeniz’de Deniz – Güneş ve kumun keyfini doyasıya çıkarttıktan Dalyan’a hareket. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajını, Caunos Antik Kent Kalıntıları ve Kral Mezarlarını ve Sazlıkları gördükten sonra İz Tuzu Plajında yüzme molası. Muhteşem güzellikteki sahilde deniz keyfimizin ardından otobüsümüze binip konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.

2019 Pazar 3.Gün :

Sabah kahvaltımızı takiben otelimizden ayrılıp, Marmaris’e hareket ediyoruz. (Yanınıza Mayo veya şort, Güneş Kremi, Şapka, Havlu almayı unutmayın..) Marmaris’te İlk olarak şehir turumuzu yapıyoruz. Ardından Marmaris’i  JEEP SAFARİ (ekstra) turu ile  tam gün sürecek olan gezimize başlıyoruz. . Marmaris’in doğal güzelliğine birde Jeep Safarinin eşsiz eğlencesi eklenince bu günü hiç unutmayacaksınız. Safari gezimiz esnasında Hisarönü tepelerinde off road ve  su savaşları sonrasında Türkiye’nin en ilginç plajlarından bir tanesi olan Kız Kumu Plajında yüzme molasını takiben öğle yemeğimizi alıp, Turgut Şelalesine gideceğiz. Burada kendine güvenenler buz gibi tatlı su kaynağında yüzebilirler…( Not : Marmaris'in en gözde aktivitelerinden birisi de Jeep Safari Turu. Marmaris'in muhteşem doğal güzellikleri arasında çevre köyleri de içine alan parkurlarda yapılan macera dolu bir eğlence. Jeep Safari 4x4 arazi araçlarında her jeep'te 4 ila 8 kişiden oluşan gruplarla  yapılıyor. Turlar çok eğlenceli. Hem doğal güzellikler arasında Marmaris'in çevre yörelerini görme ve köy yaşamına tanık olma fırsatı, hem de macera ve adrenalin dolu eğlenceli bir seyahat imkanı.) Jeepler Özel eğitimli ve belgeli kaptanlar tarafından sürülmektedir. Muhteşem bir günün ardından konaklama yapacağımız otelimize varış odalara yerleşme dinlenme ve akşam yemeği sonrası serbest zaman...

2019 Pazartesi 4.Gün:

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp evleriyle mimarlık ödülü alan Akyaka’ya gidiyoruz. (Plaj kıyafet ve malzemelerinizi ve müze kartınızı almayı unutmayın)  Akyaka’ya varış ve ilk olarak pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’nda Tekne turumuza başlıyoruz. Suyun altındaki flora ve faunasını 5 metre derinlikten seyrederken sizleri bir hayal dünyasına götürecek. Azmak çayı tekne turumuzu takiben Cennet Gökova olarak adlandırılan Gökova körfezinde Gökova Tekne turumuza (extra)başlıyoruz. Sedir Adası – Cleopatra Plajı, Lacivert Koy, İncekum, Sualtı Mağarası güzergâhında yapacağımız yemekli tekne turumuzda deniz kum ve güneşe doyuyoruz… ardından otelimize dönüş  ve akşam yemeği…

2019 Salı 5.Gün :

Sabah kahvaltımızı takiben otelimizden ayrılıp Ege ve Akdeniz’in buluşma noktası olan Datça’ya hareket ediyoruz. (plaj kıyafet ve malzemelerinizi almayı unutmayın) Eski Datça, Şair Can Yücel’in Evinin dışarıdan görülmesi ve kısa bir çarşı – alışveriş ve yürüyüşümüzün ardından otobüsümüze biniyoruz ve Datça merkeze iniyoruz. Öğle yemeği ve serbest zaman dileyenler bal, badem ve zeytinyağı alışverişi yapabilir. Sonrasında Datça’nın eşsiz koylarında yüzme molası veriyoruz. Otelimize varış akşam yemeği ve serbest zaman.. 

2019 Çarşamba 6.Gün:

Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp,  Bodrum’a hareket.. Bodrum gezimize İlk olarak Turgut Reis ile  başlıyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde deniz kenarında yürüyüş yapabilir ve hediyelik alışveriş mağazalarına uğrayabilirsiniz. Akabinde Gümüşlük Koyu’na gidiyoruz. Dileyenler Gümüşlük koyunun karşısında bulunan Tavşan Adasına denizin sığ uzantısından yürüyüş yaparak geçebilirler ve kısa bir mola sonrasında Bodrum merkezden ayrılıp, mandalin bahçeleri arasında beyaz badanalı şirin evleri ile bilinen Türkbükü’ne gidiyoruz. Türkbükü sokaklarında yürüyüş yapabilir, Bodrum evlerinin mimarisini ve Türkbükü’nün dar sokaklarını fotoğraflayabilirsiniz. Not: Türkbükü’nde ve verilen serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz denize girebilir.(plaj girişi extra). Gezimizi bitirip Bodrumda otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizin sonrası dileyen konuklarımızla birlikte  Otobüsümüze binip  Bodrum Barlar Sokağı’na gidiyoruz ve geç saatlere kadar eğlence..otele dönüş dinlenme.

2019 7.Gün .  Sabah kahvaltımızın ardından saat 09.00 da otelden ayrılıp, Bodrum gezimize başlıyoruz. İlk olarak Bodrum Kalesinin görülmesi ve çarşıda vereceğimiz serbest zamanda Bodrum’a özgü hediyelik alış-verişlerinizi yapabilirsiniz. Bodrum merkezden ayrılıp, Pamukkale‘ye hareket. Pamukkale Travertenler gezimizin ardından yolumuza devam ediyoruz.Dinar – Çay – Konya yol güzergâhından

2019 8.Gün: Adana’ya sabah saatlerinde varış. Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle..

 

 


 

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 

TRAVEGO, TOURİSMO VE SAFİR LÜKS TURİZM OTOBÜS İLE ULAŞIM


1.GÜN KAHVALTI,


DALAMAN 4* LYKIA RESORT OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


MUĞLA 4* DEMİRCİOĞLU PARK OTELDE 3 GECE KONAKLAMA,


BODRUM’DA OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


OTELLERDE 5 ADET AÇIKBÜFE KAHVALTI,


OTELLERDE 5 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


DALYAN ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU,


SEYAHAT SİGORTASI,


OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


DOĞA VE KÜLTÜR TURLARI


İZTUZU PLAJ GİRİŞİ,


 

ÖLÜDENİZ PLAJ GİRİŞİ


PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ


 

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 

ÖĞLE YEMEKLERİ VE İÇECEKLER,

MÜZE – ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,

JEEP SAFARİ VE GÖKOVA TEKNE TURU

 
ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT- TEK ÇEKİM

BONUS, WORLD, AXESS,

MAXIMUM  6 TAKSİT

 

BONUS, WORLD, AXESS, MAXIMUM 9 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

1850.00 TL

 

1940.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

 

850.00 TL

 

890.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1350.00 TL

 

1420.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

2500.00 TL

 

2625.00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ACENTANIZIN TAVSİYELERİ ve ÖNEMLİ NOTLAR:

 

* Gezide Yürüyüş Ayakkabısı, Şapka, Mayo ,Güneş gözlüğü, Güneş kremi ve kullandığınız ilaçlar varsa mutlaka tur boyunca yanınızda bulundurun. Müze – Ören yeri girişleri için Müzekart almanız tavsiye edilir (www.muzekart.com )

* İlk gün denize girmek isteyenler plaj malzemeleriniz lazım olacaktır. Yanınıza almayı unutmayın.

* Kötü hava , yol veya Oda Blokajı gibi durumlarda Rehber uygun gördüğü yerlerde program ve otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Taksitlendirmeler Bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.

* Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

 

 

 

Facebookta Paylaş