AYHAN SİCİMOĞLU İLE AKDENİZ RÜYASI MSC GEMİ ADANA'DAN

AYHAN SİCİMOĞLU İLE AKDENİZ RÜYASI MSC GEMİ ADANA'DAN

 

 

AYHAN SİCİMOĞLU İLE AKDENİZ RÜYASI


Nice - Monaco - Monte Carlo - San Remo - Cenova
Marsilya - Aix en Provence - İbiza - Barselona…


21-25 EYLÜL 2019


1 Gece Sanremo’da 5* Otelde,

3 Gece 5* MSC Orchestra Gemisinde Tam Pansiyon Konaklama


THY ile
Tüm Turlar Dahil!


Göğüsgeren Turizm organizasyonu ve refakati ile... 

1.GÜN / 21 EYLÜL 2019                           ADANA-İSTANBUL-NİCE-MONACO-MONTECARLO-SAN REMO


Turumuz transfer aracımızın sizi adresinizden alması ile başlıyor. Adana havalimanında iç hatlar gidiş terminalinde saat 02:50’de buluşarak check-in işlemlerini gerçekleştireceğiz. Saat 03:50’de Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul aktarmalı olarak Nice şehrine uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 10:40’da varış ve alanda bizi bekleyen aracımız ile Nice şehir merkezine transfer. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Nice şehir turumuzun ardından Saleya çiçek ve antikacılar pazarını gezeceğiz. Çiçek, meyve, hediyelik eşya ve çeşitli yiyeceklerin satıldığı bu cadde günün her saati kalabalık ve neşeli. Saleya pazarında geçireceğimiz turumuzun ardından ekstra öğle yemeğimiz için Cote d'Azur sahilinde bulunan restoranımıza gideceğiz. Öğleden sonra Monaco’ya hareket. Dünya’nın en küçük ikinci ülkesi olan Monaco’da yapacağımız panoramik tur sonrası Monaco’nun başkenti Monte Carlo’da  Cafe de Paris, oteller ve kumarhanesi ile ünlü meydanında verilecek serbest zaman sonrası İtalya Rivierası'nın gözde tatil beldelerinden Sanremo’ya hareket. Otele yerleşme ve serbest zaman.  Konaklama 5* Royal Hotel San Remo’da.

 

2.GÜN / 22 EYLÜL 2019                                                    SANREMO-CENOVA-GEMİ


Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Sanremo yürüyüş turumuzu gerçekleştireceğiz. Günümüzde Avrupa sosyetesinin tatil beldeleri listesinin başında gelen bu Antik Roma Köyü; son Osmanlı hükümdarı Vahdeddin'in, sürgün günlerini geçirdiği, Alfred Nobel'in de yaşamının son zamanlarında yaşadığı Villa Nobelin bulunduğu yer olarak biliniyor. Sanremo, şehre hareket katan kumarhanesi, ralli yarışı ve Eurovision’un da çıkış noktası olarak kabul edilen müzik festivalleri ile tanınıyor. Sanremo turumuzun ardından Cenova’ya hareket. Cenova’da alacağımız
ekstra öğle yemeğimiz sonrası Cenova limanına transfer. Gemi biniş işlemlerimizin ardından kabinlerimize yerleşme ve serbest zaman.  Gemimiz saat 17:00’da Cenova’dan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklamamız MSC Orchestra Gemisinde.


3.GÜN / 23 EYLÜL 2019                                    MARSİLYA-AIX EN PROVENCE-GEMİ


Gemimiz saat 08:00’da Marsilya Limanında olacak. Limanda bizi bekleyen özel Sainte-Victoire dağının eteklerinde yer alan şarap bağlarının bulunduğu bölgeye gideceğiz. Burada bulunan aile işletmelerinde rehberlerimiz eşliğinde toprak, iklim, yerel üzüm çeşitleri ve şarap üretimi hakkında bilgi alıp tadımlar yapacağız. Burada geçireceğimiz keyifli zamanın ardından Provence bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Aix en Provence’e hareket. Ünlü ressam Cezanne’nin ve ünlü yazar Emile Zola'nın şehri Aix en Provence’i keşfediyoruz. Sanat ve ışığın kenti olan bu sevimli şehirde Dört Yunus Çeşmesi, Rahipşer Çeşmesi, Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau gibi şehrin önemli noktaları görülecek yerler arasındadır. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Marsilya’ya dönüş. Gemimiz saat 16:00’da Marsilya’dan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklamamız MSC Orchestra Gemisinde.

 

4.GÜN / 24 EYLÜL 2019                                                                              İBİZA-GEMİ


Gemimiz saat 10:00’da Ibiza Limanında olacaktır. Akdeniz’de yer alan Balear Adaları’nda bulunan İbiza, doğası ve kumsalları ile turistik bir cazibe merkezidir. İbiza adasında gerçekleştireceğimiz turumuza
1000 yıldan beri ticaret merkezi haline gelen marina bölgesinden başlıyoruz. İlk durağımız adanın en eski fırını. Bu fırında üretilen ürünlerin bir kısmını kahvemiz eşliğinde tadacağız. Daha sonra İbiza gıda pazarına gideceğiz. Geleneksel etler ve peynirler satan tezgahlar arasında gerçekleştireceğimiz bu lezzet turumuzda yerel barlarda tapas ve atıştırmalıkları yerel içecekler tatma imkanı bulacağız. Bu lezzetli yürüyüş turumuzu adanın meşhur bir dondurmacısında sonlandıracağız. Yaklaşık 3,5 saat sürecek bu tadım turumuzun ardından İbiza’nın keyfini çıkarmak için serbest zaman.  Gemimiz saat 18:00’da İbiza’dan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklamamız MSC Orchestra Gemisinde.

 

5. GÜN / 25 EYLÜL 2019                                             BARSELONA-İSTANBUL-ADANA
Gemimiz saat 07:00’da Barselona Limanında olacaktır. Kahvaltı sonrası gemimizden ayrılacağız. Rehberimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu turumuzda
göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Kristof Kolomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, İspanya ve Katalunya Meydanı bulunmaktadır. Otobüsümüz eşliğinde yapacağımız panoramik şehir turumuzun ardından, Tarihi Barselona ve Tapas yürüyüş turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu turumuzda Barselona’nın küçük bir Roma kentinden İmparatorluğun başkentine yükselişinin öğrenirken, tarihi ve Gotik Mahalleri keşfedip aynı zamanda Barselona’nın en iyi ev yapımı tapaslarını  geleneksel yerel içecekleri ile tatma imkanı bulacaksınız.  Serbest zamanımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer.  Check-in işlemlerinin ardından saat 19:05’de Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul aktarmalı olarak uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 04:05’de Adana’ya varış. Turumuz daha önceden tarafımıza vermiş olduğunuz adrese transfer ile son buluyor.

 


FİYAT

İç Kabin

Dış Kabin

Balkonlu Kabin

İki Kişilik Odada / Kabinde Kişi Başı

2345 €

2445 €

2595 €

Tek Kişilik Oda / Kabin Fiyat Farkı

300 €

400 €

500 €

 


FİYATA DAHİL HİZMETLER
•  Türk Havayolları tarifeli seferleri ile Adana-İstanbul-Nice / Barselona-İstanbul-Adana arası ekonomi sınıfı uçak bileti
•  Havalimanı ve Liman Vergileri
•  Programda belirtilen tüm transferler
•  1 Gece Sanremo’da 5* Royal Hotel Sanremo vb. kahvaltı dahil konaklama
•  3 Gece MSC Orchestra Gemisinde Tercih edilen Fantastica sınıfı kabin tipinde Tam Pansiyon Konaklama
•  Gemideki her gün ve gece düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
•  Gemide kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
•  Nice, Monaco ve Monte Carlo Turu
•  Sanremo Yürüyüş Turu
•  Provence üzüm bağları ve Aix en Provence Turu
•  İbiza Tadım ve yürüyüş Turu
•  Barselona Şehir ve Tapas Turu
•  Tüm tur boyunca Rehberlik Hizmetleri
•  Seyahat Sigortası

 


 FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
•  Gemi servis ücreti (bahşişler) 3 gece için toplam 30 €
•  Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
•  Tüm kişisel harcamalar (Güzellik merkezi, spa, sağlık hizmetleri vb.)
•  Turlar esnasında alınacak yemekler ve Tüm yemeklerde alınacak içecekler
•  Hava yolları iç hat bağlantı ücretleri
•  Yurtdışı çıkış harcı   
•  Schengen Vize ücreti ve hizmet bedeli (130 €)   
•  Fiyata Dahil olarak açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler

 

NOTLAR
• Bu turumuz için tek girişli Schengen vizesi gerekmekte olup, acentamız misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi acentamız sorumluluğunda değildir. Tüm katılımcıların  bir yıl geçerli pasaportunun bulunması gerekmektedir.
• Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda içeriğini değiştirmemek kaydıyla tur programının akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
• Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
• Taksitlendirmeler bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.        
• Kara yolculuklarında kişi sayısına veya fiziki şartlara bağlı olarak Lüks Otobüs, Midibüs, Minibüs tipi araçlar kullanılır.
• Kesin Rezervasyonun yapılması için tur bedelinin %40 lık bölümünün yatırılması ve tur kayıt sözleşmesi yapılması gerekmektedir.
• Çocuk indirimleri aynı odada 2 yetişkinle beraber olması durumunda geçerlidir. Otellerde 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür. Gemide ise ek yatak bulunmayıp üsten açılıp kapanan ranza şeklindedir.
• Uçak ve gemi saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, iptalinden, teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, uçuşlarda yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
• Fiyatlarımız 31 Ocak 2019 tarihine kadar kayıtlarda geçerli olup bu tarihten sonra değişkenlik gösterebilecektir.UÇUŞ DETAYLARI
21 Eylül 2019      Adana-İstanbul                         TK 2451                03:50-05:25
21 Eylül 2019      İstanbul-Nice                            TK 1813                08:25-10:40
25 Eylül 2019      Barselona-İstanbul                    TK 1856                19:05-23:30
26 Eylül 2019      İstanbul-Adana                         TK 2476                02:25-04:05

 

SANREMO OTEL
5 * Royal Hotel San Remo  www.royalhotelsanremo.com

 

 

 

MSC ORCHESTRA GEMİSİ FANTASİA DENEYİMİ http://virtual-tours.msccruises.com/MSC-Orchestra/en-us/index.html?sc=scene_the_savannah_bar


-        Superior kabinler.

-        Kabine kahvaltı servisi (Continental kahvaltı- servis bedeli uygulanmaz).

-        Gemideki sabah, öğle, akşamyemekleri ve ikramlar.

-        Günde 20 saat süresince hizmet veren açıkbüfe.

-        Gemide hergün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.

-        Havuz,Fitnesssalonu ve açıkhava spor faaliyetleri.

-        Ücretsiz oda servisi.(Hizmet ücreti alınmaz)

-        Akşam yemeği oturum önceliği.

-        Fitness ve yogderslerinde %50indirim.

-        Ücretsiz özel çocuk aktiviteleri.

-        adet hatıra fotoğrafı.

 

 

 

Galeri
Facebookta Paylaş