Sun Express Havayollarıyla AKDENİZ - EGE

Sun Express Havayollarıyla AKDENİZ - EGE

AKDENİZ EGE 

SUN EXPRESS HAVAYOLLARIYLA


Olimpos ,Kaş , Fethiye, Ölüdeniz, Dalyan, İz tuzu plajı, Gökova, Akyaka,


Azmak çayı, Marmaris, Datça, Bodrum, Gümüşlük


 

 Dalyan’da tekne turu dahil!TUR TARİHLERİ :


24 TEMMUZ 2022 – 28 TEMMUZ 2022


07 AĞUSTOS 2022 - 11 AĞUSTOS 2022

 2022 1.Gün:

Sabah 07.30’da Adana Şakirpaşa Havalimanı iç hatlar gidiş terminali Sun Express Havayolları kontuarında buluşup check-in işlemlerimizi yapıyoruz. 09:05 Adana / Antalya uçağı ile Antalya’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.10:15 civarı inişimizin ardından Havalimanı’nda bizi bekleyen tur otobüsümüze binip Öğle yemeği için muhteşem bir doğa güzelliği içerisinde bulunan ve alabalık Izgarasıyla meşhur, ULUPINAR Tesislerine geliyoruz. OLİMPOS’a hareket ediyoruz. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olimpos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur OLİMPOS’ta,  kilise, hamam, agora, korsan lahiti gibi Antik Kent’e ait eserleri görüyoruz. Olimpos’un eşşiz doğasını fotoğraflayabilirsiniz ve yüzme molası.  Akdeniz’in bozulmamış şirin beldelerinden biri olan Kaş’a gidiyoruz. Kaş Liman’ında alışveriş ve serbest zaman veriyoruz. Ardından Fethiye’de bulunan otelimize varış, odalara yerleşme… Akşam yemeği ve dinlenme..

 

2022 2.Gün :

Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp, Türk turizminin simgesi Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. (Plaj kıyafet ve malzemelerinizi unutmayın) Ölüdeniz’de yüzme molası…Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp, Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Gerekli molamızı takiben Dalyan’a varış. Burada bineceğimiz kanal teknesiyle Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajı’nı, Caunos Antik Kent Kalıntılarını, Kral Mezarları’nı ve sazlıklar arasında tekneyle gezerken labirentler arasında doğanın tüm cömertliğini sunduğunu göreceğiz. İz Tuzu Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Muhteşem güzellikteki sahilde deniz keyfimizin ardından tekne turumuzu bitiriyoruz ve otobüsümüze binip konaklama yapacağımız otelimize varış odalara yerleşme dinlenme ve akşam yemeği sonrası serbest zaman. Marmaris kale içi ve Barlar Sokağı’nda sabaha kadar eğlence sizi bekliyor.  

 

2022 3.Gün:

Sabah kahvaltımızı takiben otelimizden ayrılıp evleriyle mimarlık ödülü alan Akyaka’ya gidiyoruz.(Plaj kıyafet ve malzemelerinizi ve müze kartınızı almayı unutmayın)  Akyaka’ya varış ve ilk olarak pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’nda Tekne turumuza başlıyoruz.Suyun altındaki flora ve faunasını 5 metre derinlikten seyrederken sizleri bir hayal dünyasına götürecek. Azmak çayı tekne turumuzu takiben Cennet Gökova olarak adlandırılan Gökova körfezinde Gökova Tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sedir Adası – Cleopatra Plajı, Lacivert Koy, İncekum, Sualtı Mağarası güzergâhında yapacağımız yemekli tekne turumuzda deniz kum ve güneşe doyuyoruz… Ardından otelimize dönüş, akşam yemeği ve dinlenme…

 

2022 4.Gün :

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp Ege ve Akdeniz’in buluşma noktası olan Datça’ya hareket ediyoruz. (Plaj kıyafet ve malzemelerinizi almayı unutmayın) İlk olarak Eski Datça gezimizi yapıyoruz. Eski Datça içerisinde Şair Can Yücel’in Evinin dışarıdan görülmesi, şirin çarşısında alışveriş ve yürüyüşümüzü takiben otobüsümüzle Datça merkeze gidiyoruz. Öğle yemeği ve serbest zaman içerisinde dileyenler bal, badem ve zeytinyağı alışverişi yapabilir, sonrasında Datça’nın eşsiz koylarından birinde yüzme molası veriyoruz, ardından Bodrum’a varış ve otelimizde akşam yemeği… Dileyenler ile barlar sokağına gidiyoruz eğlence ve dinlenme..

 

2022 5.Gün :

Sabah kahvaltımızın ardından saat 09.00'da otelden ayrılıp, Bodrum gezimize başlıyoruz.. İlk olarak  Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji müzesi gezimizi yapıyoruz ardından  çarşıda vereceğimiz serbest zamanda Bodrum’a özgü hediyelik alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bodrum merkezden ayrılıp, Gümüşlük Koyu’na geçiş. Serbest zaman içerisinde Tavşan Adasına denizin sığ uzantısından yürüyüş yaparak geçebilirsiniz ya da tavşan adası manzarasında bodrum mandalina gazozu içebilirsiniz. Buradaki gezimizi takiben İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na geçiyoruz. Check-in işlemlerimiz sonrasında Havayolları 20:40 Adana uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 22:05 civarı Adana Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle..


ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER:


* SUNEXPRESS HAVAYOLLARI İLE GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,


* TURİZM OTOBÜSLERİ İLE GEZİ,


* FETHİYE’DE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* MARMARİS’TE  4* OTELDE 2 GECE KONAKLAMA,


* BODRUM’DA KARİA PRİNCESS OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* OTELLERDE 4 ADET KAHVALTI,


* OTELLERDE 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* DALYAN TEKNE TURU,


* SEYAHAT SİGORTASI, 


* DOĞA VE KÜLTÜR TURLARI,


* İZTUZU PLAJ GİRİŞİ,


* ÖLÜDENİZ PLAJ GİRİŞİ,


* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER :

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE İÇECEKLER, MÜZE – ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ, GÖKOVA TEKNE TURU,AZMAK ÇAYI TEKNE TURU ,ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER DIŞINDA YAPILAN TÜM HARCAMALAR


 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

 

 

AXESS, BONUS, WORLD

ZİRAAT COMBO, MAXİMUM

 6 TAKSİT

 

 

AXESS, BONUS, WORLD

 ZİRAAT COMBO, MAXİMUM 12 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

4900.00 TL

 

5200.00 TL

 

 

5500.00 TL

 

 

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

2700.00 TL

2850.00 TL

3000.00 TL

 

7 – 11 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

3900.00 TL

4130.00 TL

4370.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

6500.00 TL

 

6890.00 TL

7280.00 TL

 

ACENTANIZIN TAVSİYELERİ ve ÖNEMLİ NOTLAR:

* Gezide Yürüyüş Ayakkabısı, Güneş gözlüğü, Şapka, Mayo, Plaj malzemeleri, Güneş kremi ve kullandığınız ilaçlar varsa mutlaka tur boyunca yanınızda bulundurun.

* Müze – Ören yeri girişleri için Müzekart almanız tavsiye edilir (www.muzekart.com )

* İlk gün denize girmek isteyenler plaj malzemeleriniz lazım olacaktır. Yanınıza almayı unutmayın.

* Kötü hava, yol veya Oda Blokajı gibi durumlarda Rehber uygun gördüğü yerlerde program ve otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

* Taksitlendirmeler Bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.

* Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

 

Facebookta Paylaş