Kapadokya-Kaymaklı Yeraltı Şehri-Göreme-ATV Safari

Kapadokya-Kaymaklı Yeraltı Şehri-Göreme-ATV Safari

KAPADOKYA – KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ

 

GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ- AVANOS – DEVELİ VADİ

 

ATV SAFARİ

 

  

TUR TARİHLERİ :


24-25 EYLÜL 2022


15-16 EKİM 2022

 2022  Cumartesi  1.GÜN :

Saat 06.30’da Uğur Mumcu Meydanı’nda (istasyon meydanı) buluşmamızın ardından saat 07.00 da İstasyon Önünden 07:15’de Duygu Kafe Önünden Kaymaklı Yeraltı Şehri’ne hareket edeceğiz. Kaymaklı’da alta doğru 8 katlı bir yer altı şehrini gezeceğiz. Sığınaklar, ahırlar, kilise – şapeller ve yaşam için düşünülecek her ayrıntının yapıldığı bu şehirde zamana karşı ilgi çekici bir yolculuk yapacaksınız. Yer altı şehri gezimizin ardından dileyen misafirlerimizde Atv safari turumuza başlıyoruz (ekstra) Atv safari turunda Kapadokya'nın güzelliklerini bir de adrenalin eşliğinde yaşamış oluyoruz sonrasında. Eski bir Rum Köyü olan Mustafapaşa (Sinasos) Gezimizi yaptıktan sonra konaklama yapacağımız Ramada Otele gidiyoruz. Odalarımıza yerleşmemizin ardından saat 19.00 da alacağımız akşam yemeğimize kadar dinlenmek üzere serbest zaman veriyoruz. Alacağımız akşam yemeğimizin ardından dileyen konuklarımızla birlikte yöreye özgü Türk Gecesi eğlenceleri düzenleyen mekânda eğlencemizi yapıyoruz. (ekstra)

 

2022 Pazar 2.GÜN :

(İsteyen misafirlerimiz kahvaltı öncesi extra balon turuna katılabilirler.) Saat 07.30’da alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından 09.00’da otelden ayrılıyoruz. Üç Güzeller olarak adlandırılan peri bacası oluşumunda vereceğimiz fotoğraf molası ardından Şarapları ile ünlü olan Ürgüp’e gidiyoruz. Yörece ünlü olan Turasan Şarap Fabrikası’nı geziyoruz ve Dervent Vadisi ya da Hayal Vadisi olarak da bilinen peri bacası oluşumlarının bulunduğu Develi Vadiye gidiyoruz. Vadi gezimizin ardından yolculuğumuza devam ediyoruz ve Paşabağları’na gidiyoruz. St. Simon Şapeli kalıntılarını ve bölgede ender rastlanan üç başlı mantar kaya oluşumlarının bulunduğu bölgeyi geziyoruz. Öğle saatlerinde alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardındanAvanos’a hareket ediyoruz. Çanak ve Çömlek yapımıyla meşhur Avanos’ta panoramik şehir turumuz eşliğinde Çömlek yapım atölyesine varıyoruz. Aramızdan bir kişinin de çanak çömlek yapacağı animasyonu izledikten ve reyonlardan alışveriş yaptıktan sonra Göreme’ye hareket ediyoruz. Açıkhava Müzesi’ni gezdikten sonra Adana’ya hareket ediyoruz. Saat 20.30 sularında Adana’ya varış.Yine bir Göğüsgeren Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


*  MERCEDES TURİZM OTOBÜS İLE ULAŞIM,


*  1 GECE KAPADOKYA 5* RAMADA OTELDE KONAKLAMA,


* 1 ADET SABAH KAHVALTISI,


* 1 ADET AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* REHBERLİK HİZMETLERİ,

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* ÖĞLE YEMEKLERİ, YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER, MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ TÜRK GECESİ EĞLENCESİ, BALON TURU, ATV SAFARİ VB ETKİNLİKLER 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT – TEK ÇEKİM

 

BONUS- WORLD- AXESS-MAXIMUM, ZİRAAT COMBO

6 TAKSİT

 

BONUS- WORLD- AXESS-MAXIMUM, ZİRAAT COMBO

12 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

1200.00 TL

 

1270.00 TL

 

1350.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

650.00 TL

 

690.00 TL

 

730.00 TL

7 – 11 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

900.00 TL

 

950.00 TL

 

1020.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

1500.00 TL

 

1590.00 TL

 

1690.00 TL
Önemli Notlar: 

* Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir

* Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

 

 

 

  

Facebookta Paylaş