İZMİR URLA ÇEŞME ALAÇATI ŞİRİNCE EFES PAMUKKALE

İZMİR URLA ÇEŞME ALAÇATI ŞİRİNCE EFES PAMUKKALE

 


 

İZMİR - URLA - ÇEŞME - ALAÇATI - SIĞACIK - SEFERİHİSAR


 

ŞİRİNCE - EFES - PAMUKKALE 


Tur Tarihleri :

 

15-18 Eylül 2022

 


2022  1.gün  :

Saat 18:30’da Uğur Mumcu Meydanı ( İstasyon Önü) buluşmamızın ardından 18:45 da İstasyon Önünden 19:00’de Duygu Kafe önünden Urlaya hareket ediyoruz.

 

2022  2.gün :

Sabah saatlerinde Urla’ya varış ve burada alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında gezimize başlıyoruz. Urla gezimizin ardından en gözde ve popüler tatil beldesi Çeşme’ye hareket ediyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve müzesinin görülmesi, Çeşme şehir turu ve serbest zamanın ardından Sakız ağaçları, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Alaçatı pazarında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşuyoruz ve konaklama yapacağımız İzmir’de bulunan otelimize gidiyoruz., Otele varış odalara yerleşme ve akşam yemeği. Akşam yemeğimiz akabinde Ege Denizi’nin muhteşem manzarası eşliğinde Kordon boyunda yürüyüş yapabilirsiniz.

 

2022 3.gün :

Sabah otelde kahvaltımız alıp, Şirince’ye hareket ediyoruz. Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizi tamamladıktan sonra büyüleyici ve etkileyici tarihi yapılarıyla Antik dünyanın en önemli merkezlerinden biri olan Efes Antik Kenti, Efes Antik Tiyatrosu, Celsus Kütüphanesi gezilerimizi yapıyoruz ve Seferihisar’a hareket. Türkiye’de ilk olarak Sakin Şehir (Cittaslow) ünvanını alan Seferihisar’da panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzun ardından Seferihisar’ın kıyısında bulunan sakin bir balıkçı köyü olan Sığacık’a geçeceğiz. Sığacık turumuzda Liman ve Sığacık Kalesi göreceğimiz yerler arasında. Belirlenen saatte buluşuyoruz ve otele dönüş akşam yemeği ve dinlenme..

 

2022  4.gün :

Günaydın... Otelden kahvaltı sonrası ayrılıp, Denizli’ye hareket ediyoruz. Öğle saatlerinde varacağımız Denizli’de ilk olarak ekstra öğle yemeğimizi alıp tekstil ürünleri alışverişi için mola veriyoruz ardından Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki travertenleri görüp M.Ö.II yy da Bergama Krallarından II.Eumenes tarafından kurulan Hierapolis antik  Kenti kalıntılarını gezme imkanı bulacağız Dileyenler Roma döneminden kalma şifalı Hierapolis antik havuzu’nda yüzebilir.. Gezilerimizin bitiminde Adana’ya hareket ediyoruz.

Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere.

 


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;                                      


* MERCEDES TURİZM OTOBÜSLER İLE ULAŞIM,


* 1.GÜN KAHVALTI,


* 2 GECE İZMİR'DE OTELDE KONAKLAMA


* OTELDE 2 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* REHBERLİK HİZMETLERİ

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ


  

 

ÜCRET TABLOSU

NAKİT & TEK ÇEKİM

BONUS, WORLD, AXESS, MAXIMUM, ZİRAAT COMBO 6 TAKSİT

 İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

2790.00 TL

 

2960.00 TL

 3 – 6 YAŞ ÇOCUK

 ( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1590.00TL

 

1680.00 TL

 7 – 12 YAŞ ÇOCUK

 (2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

2190.00TL

 

2320.00 TL

 TEK KİŞİ

 

3500.00TL

 

3700.00 TL

 


 

 


Önemli Notlar: 

* Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir

* Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

 

 

 

Facebookta Paylaş