İstanbul-Edirne-Kırklareli-Longoz Ormanları TRAKYA MARMARA

  İstanbul-Edirne-Kırklareli-Longoz Ormanları TRAKYA MARMARA

TRAKYA MARMARA

 

 İSTANBUL – EDİRNE – KIRKLARELİ

 

  Büyükada, Taksim, İstiklal Caddesi,Ortaköy ,Boğaz turu ,Kız Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya,


Sultanahmet Meydanı ve Camii, Edirne, Selimiye Camii, Kırklareli, İğneada,

 

Kıyıköy, Limanköy, Longoz Ormanları, Dupnisa Mağarası,

 

 

 

TUR TARİHLERİ :


16-21 TEMMUZ 2022


20-25 AĞUSTOS 2022


 

1.Gün :

Saat 19:30’da istasyon meydanında buluşma ve 20:00’da  İstanbul’a hareket ediyoruz.          

 

2. Gün :.

İstanbul’a varışımızın ardından turumuza başlıyoruz. Bostancı iskelesinden vapurla hareket edip panoramik olarak Burgazada, Kınalıada, Heybeliada görerek Büyükada’ya geliyoruz ve burada serbest zaman veriyoruz. Adada Yürüyerek, bisikletle yada elektirikli faytonla küçük tur yaparak Ada’nın tabiat güzelliklerini, köşkleri görebilirsiniz. Molamızın ardından Anadolu yakasına geçip Salacak Sahiline hareket ediyoruz. Burada İstanbul’un sembolü olan Kız Kulesi’ni görüyoruz. Ardından Taksim’e gidiyoruz. Serbest zaman içerisinde İstiklal Caddesi’ni gezebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma otelimize dönüş akşam yemeği ve dinlenme.

 

3.Gün:

İlk olarak 14. Osmanlı Sultanı 1.Ahmet tarafından yaptırılan Sultan Ahmet Cami ve Sultan Ahmet Meydanı, Ayasofya ve Alman Çeşmesi gezilerimizin ardından ekstra öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında Topkapı Sarayı gezilerimizi yapıprehberimiz eşliğinde gezip benzersiz güzelliği ile sizleri hayran bırakacak Tarihi Yalıları, Sarayları ve büyüleyici güzelliği ile boğazın eşsiz manzarasını seyredeceğimiz  Boğaz Turumuza katılıyoruz. Eminönü - Dolmabahçe Sarayı – Ortaköy - Galatasaray Adası – Emirgan – Yeniköy - Küçüksu Kasrı - Rumeli Hisarı - Anadolu Hisarı - Fatih Sultan Mehmet Köprüsü – Bebek – Beşiktaş – Beylerbeyi - Haydarpaşa boğaz turumuzda görülecek yerlerdir. Ortaköy’de serbest zaman sonrasında otele dönüş .

 

4.Gün :

Sabah saat 07.00 da uyanma ve alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00 da otelden ayrılıp Edirne’ye gidiyoruz. Edirne’de İlk olarak Osmanlı mimarisinin başyapıtı, Mimar Sinan'ın "Ustalık Eserim" dediği Selimiye Cami ile başlayıp; Selimiye Arastası, Üç Şerefeli Cami ve Eski Cami, II. Beyazıd Külliyesi ve Şifahane, Sarayiçi, Adalet Kasrı, Balkan Şehitleri Anıtı, Fatih Köprüsü,  Kanuni Köprüsü, Kırkpınar Meydanı, Yeni Saray kalıntılarını geziyoruz. 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşması’yla Türk topraklarına katılan, Edirne’ ye 4 km.’lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan KaraağaçTarihi Meriç KöprüsüLozan AnıtıTren İstasyonu gezileri sonrasında konaklama yapacağımız otelimize hareket. Akşam yemeği ve dinlenme.

 

5.Gün :

Sabah saat 07.00 da uyanma ve alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00 da otelden ayrılıp İğneada’ya hareket ediyoruz. Türkiye'nin metrekareye en çok ağaç düşen ormanları İğneada’da 20 km.ye varan sahilleri ve yüzlerce canlıya hayat veren dünyaca ünlü Longoz Ormanları ile Erikli Longoz Gölü’nü görüyoruz. Ardından Bulgaristan’a sınır olan Limanköy’ü ziyaret ediyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından iki mağaranın birbirine bağlı olduğu ve içinden nehir geçen büyüleyici Dupnisa Mağarası’nın gezip ve otelimize geçiyoruz. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

 

6 Gün :

Sabah 07.00 da alacağımız kahvaltımızın ardından 08.00’da otelden ayrılıyoruz Kıyıköy'e hareket vediyoruz. Bizans ve Osmanlı'nın izlerini taşıyan Trakya'nın esrarengiz kasabası Kıyıköy’de, Kıyıköy Kalesi, Kıyıköy Evleri, Kıyıköy Limanı sahili temiz havası, harabe mimari dokusu, mükemmel doğası, enfes deniz ürünleri ile dikkat çekiyor. Kıyıköy'de öğle yemeği için verilecek serbest zamandan sonra Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Adana’ya Hareket. Sabah saatlerinde Adana’ya varıyoruz. Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere..

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:


* MERCEDES TURİZM OTOBÜSÜ İLE ULAŞIM,


* RAMADA ENCORE OTELDE 2 GECE KONAKLAMA,


* KIRIKLARELİ LOZENGRAD OTELDE 2 GECE KONAKLAMA,


* İLK GÜN KAHVALTI ,


* OTELLERDE 4 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELLERDE 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* ARAÇ İÇERİSİNDE SICAK SOĞUK İÇECEKLER,

 


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 * ÖĞLE YEMEKLERİ VE ALINAN TÜM İÇECEKLER, MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,


 * BOĞAZ TURU, BÜYÜK ADA FERİBOT ÜCRETİ, EXSTRA YAPILAN TÜM HARCAMALAR

 

 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

 

 

AXESS, BONUS, WORLD

ZİRAAT COMBO, MAXİMUM 

6 TAKSİT

 

AXESS, BONUS, WORLD

 ZİRAAT COMBO,  MAXİMUM 

12 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI


3400.00 TL

 

3600.00 TL

 

3800.00 TL 

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

2000.00 TL

 

2120.00 TL

 

2280.00 TL 

7 – 11 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

2700.00 TL

 

2860.00 TL

 

3060.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

4200.00 TL

 

4450.00 TL

 

4760.00 TL

 

Facebookta Paylaş