UÇAKLI GÜNEY EGE Fethiye ,Marmaris ,Bodrum ,Çeşme ..

UÇAKLI GÜNEY EGE Fethiye ,Marmaris ,Bodrum ,Çeşme ..

 

 

 

 GÜNEY EGE  Sun Express Havayollarıyla 

 

Kaş, Kalkan, Fethiye, Ölüdeniz, Dalyan, İztuzu  Plajı, Gökova, Akyaka,

Azmak Çayı, Marmaris, Datça, Bodrum,

 Türkbükü, Çeşme, Urla, Alaçatı, İzmir

 

 

* Öğle Yemekli  DALYAN  TEKNE TURU DAHİL !!!

 

 

TUR TARİHLERİ:


13 TEMMUZ     –  18 TEMMUZ 2019


20 TEMMUZ     –  25 TEMMUZ 2019


03 AĞUSTOS   –  08 AĞUSTOS 2019


24 AĞUSTOS  –  29 AĞUSTOS 2019

 

 

 

2019 Cumartesi 1.Gün:

Sabah 06.45’de Adana Şakirpaşa Havalimanı iç hatlar gidiş terminali Sun Express Havayolları kontuarında buluşup check-in işlemlerimizi yapıyoruz. 08:15 Adana / Antalya uçağı ile Antalya’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Havalimanı’nda bizi bekleyen tur otobüsümüze binip Akdeniz’in bozulmamış şirin beldelerinden biri olan Kaş’a gidiyoruz. Kaş Liman’ında alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kalkan gezimizi yapıp Kalkan’da bulunan otelimize geçiyoruz. Otel’e varış, odalara yerleşme… Dileyen misafirlerimiz otelimizin plaj ve havuz imkânlarından faydalanabilir. Akşam yemeği ve dinlenme..


2019 Pazar 2.Gün :

Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp, Türk turizminin simgesi Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. (Plaj kıyafet ve malzemelerinizi unutmayın) Ölüdeniz’de yüzme molası…Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp, Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Gerekli molamızı takiben Dalyan’a varış. Burada bineceğimiz kanal teknesiyle Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajı’nı, Caunos Antik Kent Kalıntılarını, Kral Mezarları’nı ve sazlıklar arasında tekneyle gezerken labirentler arasında doğanın tüm cömertliğini sunduğunu göreceğiz. İz Tuzu Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Muhteşem güzellikteki sahilde deniz keyfimizin ardından tekne turumuzu bitiriyoruz ve otobüsümüze binip konaklama yapacağımız otelimize varış odalara yerleşme dinlenme ve akşam yemeği sonrası serbest zaman. Marmaris kale içi ve Barlar Sokağı’nda sabaha kadar eğlence sizi bekliyor.  


2019 Pazartesi 3.Gün:

Sabah kahvaltımızı takiben otelimizden ayrılıp evleriyle mimarlık ödülü alan Akyaka’ya gidiyoruz. (Plaj kıyafet ve malzemelerinizi ve müze kartınızı almayı unutmayın)  Akyaka’ya varış ve ilk olarak pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’nda Tekne turumuza başlıyoruz. Suyun altındaki flora ve faunasını 5 metre derinlikten seyrederken sizleri bir hayal dünyasına götürecek. Azmak çayı tekne turumuzu takiben Cennet Gökova olarak adlandırılan Gökova körfezinde Gökova Tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sedir Adası – Cleopatra Plajı, Lacivert Koy, İncekum, Sualtı Mağarası güzergâhında yapacağımız yemekli tekne turumuzda deniz kum ve güneşe doyuyoruz… Ardından otelimize dönüş, akşam yemeği ve dinlenme…

 

2019 Salı 4.Gün :

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp Ege ve Akdeniz’in buluşma noktası olan Datça’ya hareket ediyoruz. (Plaj kıyafet ve malzemelerinizi almayı unutmayın) İlk olarak Eski Datça gezimizi yapıyoruz. Eski Datça içerisinde Şair Can Yücel’in Evinin dışarıdan görülmesi, şirin çarşısında alışveriş ve yürüyüşümüzü takiben otobüsümüzle Datça merkeze gidiyoruz. Öğle yemeği ve serbest zaman içerisinde dileyenler bal, badem ve zeytinyağı alışverişi yapabilir, sonrasında Datça’nın eşsiz koylarından birinde yüzme molası veriyoruz, ardından Bodrum’a varış ve otelimizde akşam yemeği… Dileyenler ile barlar sokağına gidiyoruz eğlence ve dinlenme..

 

2019 Çarşamba 5.Gün : Sabah kahvaltımızın ardından saat 09.00'da otelden ayrılıp, Bodrum gezimize başlıyoruz.. İlk olarak Bodrum Kalesinin (Bodrum kalesi ziyarete kapalıdır) dışarıdan görülmesi ve  çarşıda vereceğimiz serbest zamanda Bodrum’a özgü hediyelik alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bodrum merkezden ayrılıp, Gümüşlük Koyu’na geçiş. Tavşan Adasına denizin sığ uzantısından yürüyüş yaparak geçebilirsiniz ardından mandalina bahçeleri arasında beyaz badanalı şirin evleri ile bilinen Türkbükü’ne gidiyoruz. Türkbükü sokaklarında yürüyüş yapabilir, Bodrum evlerinin mimarisini ve Türkbükü’nün dar sokaklarını fotoğraflayabilirsiniz. Not: Türkbükü’nde verilen serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz denize girebilir.(plaj girişi extra).Buradaki gezimizin ardından İzmir’de bulunan otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle Kordon Alsancak’a gidiyoruz. Otelimize dönüş ve dinlenme.


2019 Perşembe 6.Gün :  Sabah kahvaltımızın ardından Urla’ya hareket ediyoruz. Burada ilk durağımız Karantina adası olacak. Osmanlı İmparatorluğu döneminde bulaşıcı hastalıkla mücadelede kullanılan adada bulunan Klazomenai antik kenti kalıntılarını görüyoruz. Sonrasında şehir merkezini gezip en gözde ve popüler tatil beldesi Çeşme’ye hareket ediyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve Müzesinin görülmesi, Çeşme şehir turu ve Çeşme Marina’da serbest zamanın ardından ardından Alaçatı’ya gidiyoruz. Alaçatı’da serbest zaman veriyoruz. Buradaki gezimizi takiben İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na geçiyoruz. Check-in işlemlerimiz sonrasında Sun Express Havayolları 20:20 Adana uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Adana Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle..


 

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER: 


* SUN EXPRESS HAVAYOLLARI İLE GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ


* TURİZM OTOBÜSLERİ İLE PROGRAMDA BELİRTİLEN  GEZİLER


* KALKAN'DA SOOTHE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA    http://www.soothehotel.com/otel/  DENİZE YAKIN 


* MARMARİS  4*  PAŞABEY OTELDE 2 GECE KONAKLAMA   http://www.pasahotels.com/pasabey/ MERKEZİ KONUM |BARLAR SOKAĞINA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE 

 

*  BODRUM OTELDE 1 GECE KONAKLAMA


* İZMİR 4* KORDON ÇANKAYA OTELDE 1 GECE KONAKLAMA  https://www.kordonotel.com.tr/   MERKEZİ KONUM **


* OTELLERDE 5 ADET AÇIKBÜFE KAHVALTI


* OTELLERDE 5 ADET AÇIKBÜFE AKŞAM YEMEĞİ


*  DALYAN ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU


* SEYAHAT SİGORTASI


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR


* DOĞA VE KÜLTÜR TURLARI


* İZTUZU PLAJ GİRİŞİ


* ÖLÜDENİZ PLAJ GİRİŞİ


* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

 


ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER :


* DALYAN DIŞINDA ÖĞLE YEMEKLERİ VE İÇECEKLER,


* MÜZE – ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ, GÖKOVA TEKNE TURU 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM, BONUS, WORLD,

AXESS, MAXIMUM 6 TAKSİT

 

BONUS, WORLD, AXESS

MAXIMUM 9 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

2400.00 TL

 

2570.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1200.00 TL

 

1280.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1800.00 TL

 

1920.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

3000.00 TL

 

3200.00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACENTANIZIN TAVSİYELERİ ve ÖNEMLİ NOTLAR:

* Gezide Yürüyüş Ayakkabısı, Güneş gözlüğü, Şapka, Mayo, Plaj malzemeleri, Güneş kremi ve kullandığınız ilaçlar varsa mutlaka tur boyunca yanınızda bulundurun.

* Müze – Ören yeri girişleri için Müzekart almanız tavsiye edilir (www.muzekart.com )

* İlk gün denize girmek isteyenler plaj malzemeleriniz lazım olacaktır. Yanınıza almayı unutmayın.

* Kötü hava, yol veya Oda Blokajı gibi durumlarda Rehber uygun gördüğü yerlerde program ve otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

* Taksitlendirmeler Bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.

* Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

 

 

 

Galeri
Facebookta Paylaş