GÜNEY EGE

GÜNEY EGE

GÜNEY EGE

 

 Bodrum - Türkbükü - Gümüşlük - Marmaris - Dalyan - Gökova - Akyaka Fethiye – Ölüdeniz-  Pamukkale

Dalyan’da öğle yemekli tekne turu dahil


 TUR TARİHLERİ: 11 -16 Ağustos 2020 ,25 -30 Ağustos 2020,

 

2020 Salı 1.Gün : Saat 16.00 da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon önünde) buluşmamızın ardından 16:30 da Bodrum’a hareket ediyoruz. 

2020 Çarşamba 2.Gün :  Kahvaltımızı alıp, Bodrum gezimize ilk olarak Turgutreis ile başlıyoruz.  Serbest zaman içerisinde deniz kenarında yürüyüş yapabilir ve hediyelik alışveriş mağazalarına uğrayabilirsiniz. Akabinde Gümüşlük Koyu’na gidiyoruz. Dileyenler Gümüşlük koyu’nun karşısında bulunan Tavşan Adasına denizin sığ uzantısından yürüyüş yaparak geçebilirler ve kısa bir mola sonrasında Bodrum merkezden ayrılıp, mandalin bahçeleri arasında beyaz badanalı şirin evleri ile bilinen Türkbükü’ne gidiyoruz. Türkbükü sokaklarında yürüyüş yapabilir, Bodrum evlerinin mimarisini ve Türkbükü’nün dar sokaklarını fotoğraflayabilirsiniz. Not: Türkbükü’nde ve verilen serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz denize girebilir.(plaj girişi extra).Halk plajı mevcuttur. Gezimizi bitirip, Bodrum’da otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizin sonrası dileyen konuklarımızla birlikte otobüsümüze binip,  Bodrum Barlar Sokağı’na gidiyoruz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz  Bodrum’a özgü hediyelik alış-verişlerinizi yapabilir. Geç saatlere kadar eğlence otele dönüş dinlenme.

2020 Perşembe 3.Gün : Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp, evleriyle mimarlık ödülü alan Akyaka’ya gidiyoruz. (Plaj kıyafet ve malzemelerinizi ve müze kartınızı almayı unutmayın)  Akyaka’ya varış ve ilk olarak pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’nda Tekne turumuza başlıyoruz. Suyun altındaki flora ve faunasını 5 metre derinlikten seyrederken sizleri bir hayal dünyasına götürecek. Azmak çayı tekne turumuzu takiben Cennet Gökova olarak adlandırılan Gökova körfezinde Gökova Tekne turumuza (extra) başlıyoruz. Sedir Adası – Cleopatra Plajı, Lacivert Koy, İncekum, Sualtı Mağarası güzergâhında yapacağımız yemekli tekne turumuzda deniz kum ve güneşe doyuyoruz ardından Marmaris’te bulunan otelimize hareket ve akşam yemeği…Dileyen misafirlerimizle birlikte Marmaris barlar sokağında eğlencenin tadını çıkarıyoruz ve dinlenme .

2020 Cuma 3.Gün:.  Sabah kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajını, Caunos Antik Kent Kalıntıları ve Kral Mezarlarını ve Sazlıkları gördükten sonra İz Tuzu Plajında yüzme molası. Muhteşem güzellikteki sahilde deniz keyfimizin ardından otobüsümüze binip, Fethiye’ye varış. Otobüsümüzle Babadağ’ın eteklerinde bulunan masmavi denizin ve çam ağaçlarının yemyeşil dokusu ile çevrelendiği Belcekız plajına geçiş. Bu Plajın devamı niteliğinde olan  Ölüdeniz’de Deniz – Güneş ve kumun keyfini doyasıya çıkarttıktan sonra otelimize geri dönüyoruz. otelde akşam yemeği ve dinlenme. Dileyen misafirlerimiz sahilde yürüyüş yapabilir ya da barlar sokağında eğlenebilir.

Cumartesi 4.Gün :Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından merkezden ayrılıp, Pamukkale‘ye hareket. Pamukkale Travertenler gezimizin ardından yolumuza devam ediyoruz.Dinar – Çay – Konya yol güzergâhından  2020 Pazar 5.Gün : Adana’ya sabah saatlerinde varış. Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER:


Travego, Tourismo ve Safir lüks turizm otobüs ile ulaşım,


1.gün kahvaltı,


Marmaris’te 2 gece konaklama,


Bodrum’da otelde 1 gece konaklama,


Otellerde 3 adet kahvaltı,


3 adet akşam yemeği,


Dalyan'da öğle yemekli tekne turu,


Seyahat sigortası,


Otobüs içi ikramlar,


Doğa ve kültür turları,


İztuzu plaj girişi,


Ölüdeniz plaj girişi,


Profesyonel rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:


Öğle yemekleri ve içecekler, Müze – ören yeri giriş ücretleri ve Gökova tekne turu
ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT- TEK ÇEKİM

 

BONUS, WORLD, AXESS, MAXIMUM

ZİRAAT COMBO  6 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

1350.00 TL

 

1430.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

 

490.00 TL

 

520.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

890.00 TL

 

940.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

1800.00 TL

 

1900.00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAVSİYELER ve ÖNEMLİ NOTLAR* Gezide Yürüyüş Ayakkabısı, Şapka, Mayo ,Güneş gözlüğü, güneş kremi ve kullandığınız ilaçlar varsa mutlaka yanınızda bulundurun. Müze – Ören yeri girişleri için Müzekart almanız tavsiye edilir (www.muzekart.com )* İlk gün denize girmek isteyenler plaj malzemeleriniz lazım olacaktır* Kötü hava,yol veya Oda Blokajı gibi durumlarda Rehber program ve otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Facebookta Paylaş