tüm güzellikleriyle dolu dolu ... İSTANBUL EDİRNE

tüm güzellikleriyle dolu dolu ... İSTANBUL EDİRNE

İSTANBUL & EDİRNE Büyükada, Taksim, İstiklal Caddesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya,

 

Sultanahmet Meydanı ve Camii, Edirne , 1453 Müzesi, Şile, Ağva

 


TUR TARİHLERİ 


26 HAZİRAN - 01 TEMMUZ 2020


10 TEMMUZ - 15 TEMMUZ 20202020 Cuma  1.Gün :

Saat 19:30’da istasyon meydanında buluşma ve 20:00’da İstanbul’a hareket ediyoruz.          

 

2020 Cumartesi 2.Gün:.

Bostancı iskelesinden vapurla hareket edip panoramik olarak Burgazada, Kınalıada, Heybeliada görerekBüyükada’ya geliyoruz ve burada serbest zaman veriyoruz. Adada Yürüyerek, bisikletle yada faytonla küçük tur yaparak Ada’nın tabiat güzelliklerini, köşkleri görebilirsiniz. Molamızın ardından Anadolu yakasına geçip Salacak Sahiline hareket ediyoruz. Burada İstanbul’un sembolü olan Kız Kulesi’ni görüyoruz. Dileyen konuklarımız tekne ile kız kulesine çıkabilir, dileyen konuklarımız ise Kız Kulesine karşı çay keyfi yapabilir. Gezilerimiz sonrasında konaklama yapacağımız Otel’e gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.

 

2020 Pazar 3. Gün:

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıyoruz ve günümüze Panorama 1453 Tarih Müzesi ve Miniatürk gezisi ile başlıyoruz. Ardından bizleri ihtişamı ile büyüleyecek Dolmabahçe Sarayı’nı rehberimiz eşliğinde gezip benzersiz güzelliği ile sizleri hayran bırakacak Tarihi Yalıları, Sarayları ve büyüleyici güzelliği ile boğazın eşsiz manzarasını seyredeceğimiz Boğaz Turumuza katılıyoruz. Eminönü - Dolmabahçe Sarayı – Ortaköy - Galatasaray Adası – Emirgan – Yeniköy - Küçüksu Kasrı - Rumeli Hisarı - Anadolu Hisarı - Fatih Sultan Mehmet Köprüsü – Bebek – Beşiktaş – Beylerbeyi - Haydarpaşa boğaz turumuzda görülecek yerlerdir. Ortaköy’de serbest zaman sonrasında otele dönüş .


2020 Pazartesi 4.Gün :

Sabah 07.00 da alacağımız kahvaltımızın ardından 08.00’da otelden ayrılıyoruz. İlk olarak 14. Osmanlı Sultanı 1.Ahmet tarafından yaptırılan Sultan Ahmet Cami ve Sultan Ahmet Meydanı, Ayasofya Müzesi, Alman Çeşmesi gezilerimizin ardından ekstra öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarnıcı gezilerimizi yapıp Eyüp Sultan’a gidiyoruz. Buradaki Eyüp Sultan’a ait türbeyi ziyaret ettikten sonra dileyenler Pierre Loti Tepesi’ne çıkıp muhteşem Haliç manzarasının tadını çıkarabilirler. Ardından Otelimize varış. Otelde akşam yemeği ve dinlenme. Dileyenlerle birlikte Taksim’e gidiyoruz. Serbest zaman içerisinde İstiklal Caddesi’ni gezebilir, Çiçek Pasajı’nda eğlenebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma otelimize dönüş ve dinlenme.


2020 Salı 5.Gün  :

Sabah saat 07.00 da uyanma ve alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00 da otelden ayrılıp Edirne’ye gidiyoruz. Edirne’de İlk olarak Osmanlı mimarisinin başyapıtı, Mimar Sinan'ın "Ustalık Eserim" dediği Selimiye Cami ile başlayıp; Selimiye Arastası, Üç Şerefeli Cami ve Eski Cami, II. Beyazıd Külliyesi ve Şifahane, Sarayiçi, Adalet Kasrı, Balkan Şehitleri Anıtı, Fatih Köprüsü,  Kanuni Köprüsü, Kırkpınar Meydanı, Yeni Saray kalıntılarını geziyoruz. 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşması’yla Türk topraklarına katılan, Edirne’ ye 4 km.’lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan KaraağaçTarihi Meriç KöprüsüLozan AnıtıTren İstasyonu gezileri sonrasında otelimize dönüş


2020 Çarşamba 6.Gün :

Sabah 07.00 da alacağımız kahvaltımızın ardından 08.00’da otelden ayrılıyoruz.  Polonezköy’e hareket ediyoruz. Polonezköy’de Zofia Teyze Anı Evi’ni geziyoruz. Ardından dileyen konuklarımız Polonezköy’ün meşhur pastanesi Polina’da ev yapımı pastaların tadına bakabilirler. Gezilerimiz bitiminde Şile’ye hareket ediyoruz. Dünya’nın en büyük deniz fenerlerinden biri olan Şile Feneri ve Kavala Parkı gezilerimizin ardından Yeşilçay ve Göksu nehirleri arasında kalan şirin bir belde olan Ağva’ya gidiyoruz. Burada verilecek serbest zaman içerisinde muhteşem manzaraları fotoğraflarken kahvenizi içip dinlenebilir veya Göksu Nehrinde tekne gezintisi yapabilirsiniz.Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Adana’ya Hareket. Sabah saatlerinde Adana’ya varıyoruz. Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere..

 


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:


* MERCEDES TOURISMO-TRAVEGO TURİZM OTOBÜSÜ İLE ULAŞIM,


* RAMADA ENCORE OTELDE 4 GECE KONAKLAMA,


* OTELDE 4 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELDE 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ,


* BOSTANCI – BÜYÜK ADA FERİBOT ÜCRETLERİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* ARAÇ İÇERİSİNDE SICAK SOĞUK İÇECEKLER,


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE ALINAN TÜM İÇECEKLER,


* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,BOĞAZ TURU , EXSTRA YAPILAN TÜM HARCAMALAR

 

 

                 ÜCRET DETAYLARI

 

 NAKİT- TEK ÇEKİM

 

BONUS, WORLD, AXESS, MAXIMUM, ZİRAAT COMBO  6 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

1550.00TL

 

1630.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 


790.00TL

 

830.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1180.00TL

 

1240.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

2150.00TL

 

2260.00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebookta Paylaş