THY İLE GİDİŞ TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE DÖNÜŞ

THY İLE GİDİŞ TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE DÖNÜŞ

 

THY İLE GİDİŞ TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE DÖNÜŞ

 

KARS, ÇILDIR GÖLÜ, ANİ HARABELERİ, SARIKAMIŞ,

SİVAS,DİVRİĞİ,ULU CAMİ,KONGRE BİNASI,BOĞATEPE KÖYÜ

 

TUR TARİHLERİ :

04 OCAK - 07 OCAK 2020


09 OCAK - 12 OCAK  2020 

(program içeriği farklıdır http://www.gogusgeren.com.tr/turlar/turistik-dogu-ekspres-treni-ile-kars-cildir-erzurum-sivas.html


04 ŞUBAT - 07 ŞUBAT 2020


11 ŞUBAT - 14 ŞUBAT 2020 * SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL


25 MART - 28 MART  2020 

(program içeriği farklıdır http://www.gogusgeren.com.tr/turlar/turistik-dogu-ekspres-treni-ile-kars-cildir-erzurum-sivas.html

 

 

 

2020  1.Gün :

Sabah saat 07:00 Adana Havalimanı iç hatlar terminali Anadolu Jet Havayolları kontuarı önünde buluşmave check-in işlemleri sonrasında 08:45 uçağıyla aktarmalı olarak Kars’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz..14:10’da Kars’a varış Ardından Boğatepe’ye gidiyoruz. Boğatepe Köyünde Peynir Müzesi’ni göreceğiz. Konaklama yapacağımız otelimize varış, otelde odalara yerleşme, akşam yemeği ve dinlenme.

 

2020  2.Gün:

Alacağımız sabah kahvaltısı sonrası rehberimizin anlatımları eşliğinde Ani harabelerini görme imkanımız olacak.. Muhteşem manzaralar yolculuğumuza eşlik edecek... UNESCO Dünya Kültür Miras listesine yer Ani Harabeleri gezimizi yapıyoruz... Uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiş Kent Surları, Ani Katedrali, Tigran Honents Kilisesi ve Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan Manucehr Cami'ni gezdikten sonra Ermenistan'ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan caddesinde yürüyerek bir Ateşgede tapınağının izlerini izledikten sonra Çıldır Gölü’ne hareket ediyoruz. Gölün kendi balığı olan Sarı Balıktan oluşan öğle yemeğimizin (ekstra) ardından arzu eden misafirlerimiz Çıldır Gölü üzerinde At Kızağı keyfini yaşayabilir. Geçireceğimiz serbest zaman sonrası otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve dinlenme.

 

2020 3.Gün :

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Sarıkamış’a hareket ediyoruz. Sarıkamış Şehitleri Anıtı'nın gezilmesi, Katerina Köşkü’nün dışarıdan görülmesi ve fotoğraf molası ardından  kayak merkezine gidiyor ve burada bir süre serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Kars’a geri dönüş yapacağız. İlk olarak meşhur Kaz etini tatmak için öğle yemeğimizi alıyoruz(ekstra). Rus İşgali sırasında yapılan hala kullanılmakta olan Kentin Tarihi yapılarını panoramik olarak göreceğiz. Vali konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks kilisesi (Merkez Cami) Demir Köprü, İsmet Paşa ilköğretim okulu, Hekim evi,(Opera binası),Fevzi Paşa ilköğretim binası, Alexander Nevski Kilisesi(Fethiye Cami), Kars Kalesi, Taş Köprü, 12 Havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler arasında. Gezilerimizi tamamladıktan sonra saat: 23:55 sularında Turistik Doğu Ekspresi Tren yolculuğumuza başlayacağız. Yolculuğumuz esnasında Sarıkamış – Erzurum - Erzincan güzergâhında mükemmel kış manzaraları eşliğinde bol bol fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Geceleme Trende yataklı vagonda.

 

2020  4.Gün :

Sabah Saat 11:25 sularında Divriği Tren istasyonuna varış. Burada verilecek uzun bir mola esnasında UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Divriği Ulucami ve Darüşşifa ‘yı (Tadilat nedeniyle dışardan gezilebilmektedir) ve Tarihi Divriği Konaklarını panoramik olarak görüp tekrar trenimize gidiyoruz.  Sivas’ta verilecek mola esnasında bizi bekleyen aracımızla Gökmedrese, Ulu Camii, Buruciye Medresesi, Çifte Minare ve Kongre Binası gezilerimizi yapıp trene dönüyoruz. Keyifli tren yolculuğumuzu Kayseri ‘de sonlandırıyoruz. Kayseri’de bizi bekleyen aracımızla Adana’ya dönüş ve turumuzun sonu .    

Yine bir GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere…


 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TRENİ İLE KARS - KAYSERİ YATAKLI VAGON TREN BİLETİ,

THY İLE ADANA -KARS UÇAK BİLETİ,

KAYSERİ TRANSFER VE PROGRAMDA BELİRTİLEN ULAŞIM HİZMETLERİ,

OTELDE 2 GECE KONAKLAMA,

1 GECE TRENDE YATAKLI VAGONDA KONAKLAMA,

OTELDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ,

OTELDE 2 ADET SABAH KAHVALTISI,

SEYAHAT SİGORTASI,

REHBERLİK HİZMETİ,

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

ÖĞLE YEMEKLERİ, YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER, MÜZE GİRİŞLERİ

 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

BONUS, AXESS , WORLD

 MAXİMUM  5 TAKSİT

 

BONUS, AXESS ,WORLD  MAXİMUM 9 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

2100.00 TL

 

2200.00TL

3 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1700.00 TL

 

1780.00TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1900.00 TL

 

1995.00TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

2600.00 TL

 

2730.00TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önemli Notlar:

 

* Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir

* Taksitlendirmeler bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.

* Uçak ve tren saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

*Kara yolculuklarında kişi sayısına bağlı olarak Lüks Otobüs, Midibüs, Minibüs tipi araçlar kullanılır.

* Tek kişi konaklamalar otel için geçerlidir. Trende tek kişilik vagon bulunmamaktadır.

* Yataklı vagonların kapasitesi 2 kişiliktir. Trende aynı oda içerisinde 2 kişi konaklayabilmekte olup,3. kişi konaklayamamaktadır.

 

Facebookta Paylaş