SALDA GÖLÜ, EĞİRDİR, BEYŞEHİR, ANTALYA ALANYA

SALDA GÖLÜ, EĞİRDİR, BEYŞEHİR, ANTALYA ALANYA

 

ALANYA – SİDE – ANTALYA -  SALDA GÖLÜ

 

 BURDUR MÜZESİ  - EĞİRDİR GÖLÜ - BEYŞEHİR GÖLÜ

 

  

Tur Tarihleri: 25 - 28 Nisan 2019  /  03 – 06 Ekim 2019

 

 

 

2019 Perşembe 1. gün:

 

Saat 22:30’da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon Meydanı) buluşmamızın ardından saat 23:00’da turumuza başlayarak  Alanya’ya hareket ediyoruz.

   

2019 Cuma 2. gün:


Sabah saatlerinde Alanya’da kahvaltımızı alıp turumuza Damlataş mağarasını gezerek başlıyoruz. Ardından Antik dönemde Pamfilya’nın en önemli liman kenti olan Side’ye gideceğiz. Side Antik Kenti’nde Hellenistik devirde yapılan Büyük Kapı, Vespasianus Çeşmesi, özel mimarisi ile Side Antik Tiyatrosu göreceğimiz yerler arasında. SonrasındaSerik’e hareket ediyoruz. Zengin tarihiyle tanınan Türkiye’nin bulunan önemli kültür varlıklarından biri olan ve bizleri akustiğiyle şaşırtacak Aspendos Tiyatrosu’nu göreceğiz. Ardından Antalya’ya gidip konaklama yapacağımız 4* Best Western Khan Otele varış. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.

  

2019 Cumartesi 3. gün :

 

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. Derinlik bakımından Türkiye’nin en derin tatlı su gölü konumunda ve Dünya’nın üçüncü derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Yarışlı Gölü’nü panoramik olarak görüyoruz ve Dünyadaki Mars özelliği gösteren iki yerden biri olan Salda Gölü’nde serbest zaman veriyoruz. Mavinin bütün tonlarını görebileceğiniz kıyılarında yürüyüş ve fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Ardından Burdur’a hareket ediyoruz. Neolitik çağdan günümüze kadar eşsiz örnekleri görebileceğimiz Burdur Müzesi’ni görüp Ağlasun ilçesine ulaşıyoruz. Çeşmelerinin görkemiyle anılan Sagalassos Antik Kentine ulaşıyoruz. Dünyanın en yüksek rakımlı, 9.000 kişililik Tiyatrosu, Antoninler ÇeşmesiNeon KütüphanesiAgorası, Roma HamamıMarcellom (gıda pazarı) Meclis Binası ve kendine has kaya mezarları görüp rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz, tepeden vadinin muhteşem manzarasını seyrederek Isparta’ya hareket ediyoruz. Konaklama yapacağımız otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve dinlenme…  

  

2019 Pazar 4. gün :


Günaydın...Otelden kahvaltı sonrası ayrılıyoruz. Göller Yöresinin Renkler diyarı Eğirdir Gölünde bulunandört tarafı su ile çevrili birada olan Yeşilada serbest zaman vereceğiz. Dileyenler ada etrafında yürüyüş yapabilir. Bu keyifli gezimizin ardından Beyşehir’e hareket ediyoruz. Beyşehir’de ilk olarak Anadolu'daki ahşap direkli camilerin en büyüğü ve orijinali olan Tarihi Eşrefoğlu Cami’sini göreceğiz. Ardından Beyşehir Gölünde ekstra Tekne turumuzu yapıp gezilerimi tamamlıyoruz. Konya-Ereğli- yol güzergahından Adana’ya yolculuğumuz başlıyoruz. Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere.

  

 


 ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER: 

 

* MERCEDES TOURİSMO – TRAVEGO TURİZM OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM,


* İLK GÜN KAHVALTI,


* ANTALYA 4* BEST WESTERN KHAN OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* ISPARTA’DA 5*  OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* OTELLERDE 2 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELLERDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* GÖĞÜSGEREN TUR REHBERLİK HİZMETİ

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 ĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ, TEKNE TURU

 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM, WORLD AXESS & BONUS   4 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

799.00 TL

0 - 6 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

450.00 TL

7 - 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

640.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

990.00 TL

 

Facebookta Paylaş