Lübnan Beyrut Lezzet turu Adana'dan vizesiz

Lübnan Beyrut Lezzet turu Adana'dan vizesiz

 

LÜBNAN LEZZET TURU


  Beyrut, Baalbek, Chateau Ksara, Jeitta Mağarası, Byblos, Ksara…


 
15-17 KASIM 2019


Adana’dan Direk Uçakla Butik Tur


4* Merkezi Otelde Konaklama, Tüm Turlar ve Öğle Yemekleri Dahil!

Vizesiz


1.GÜN/15 KASIM 2019                                                               ADANA-BEYRUT


15:30’da Adana Şakirpaşa Havalimanında dış hatlar terminalinde buluşma. Check-in işlemleri sonrasında ve direk uçuşla 17:30’da Beyrut’a hareket. 1 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 18:30’da Beyrut’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer ve odalara yerleşme. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve otelimizin de bulunduğu ve Beyrut’un kalbinin attığı Hamra caddesinde yerel tatları keşfetmek için yürüyüş turuna çıkıyoruz. Lübnan mutfağının bir çok lezzetini cadde üzerinde irili ufaklı restoranlarda tatma imkanı bulacağız. Bu lezzetli yürüyüş turumuzun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz hareketli Beyrut gecelerinin tadını çıkarabilirler. Konaklama Beyrut’ta

2.GÜN/16 KASIM 2019                                          BEYRUT-BAALBEK-KSARA


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından turumuz için otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak panoramik Beyrut şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Turumuza birbirinden şık kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri, hemen her yerde karşınıza çıkan ünlü markalar ile Paris sokaklarını hatırlatan Solidere’i gezerek başlıyoruz. Osmanlı Saat Kulesi, Sultan Abdülmecit tarafından yaptırılan ve sonrasında aslına uygun olarak yenilenen Mecidiye Cami, Birleşmiş Milletler Binası, Başbakanlık, Parlemonto Binası, tarihi Yunan Ortodoks Kiliselerini, Katolik Kiliselerini ve Rouge Kayalıklarını görüyoruz. Sonrasında Bekaa Vadisi’nden geçerek UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Baalbek’e hareket.  Baalbek'te iyi korunmuş olan Baküs Tapınağı ile Venüs Tapınağı görüldükten sonra 1857 yılında kurulmuş olan Chateau Ksara’ya hareket. Burada alacağımız özel öğle yemeğimizin ardından birçok uluslararası ödül almış olan Chateau Ksara üzüm bağlarını ve şaraphane’yi görüp uzmanlardan bilgi alıp tadımlar yapacağız. Tur sonrasında Beyrut’a hareket. Otele varış ve serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz hareketli Beyrut gecelerinin tadını çıkarabilirler. Konaklama Beyrut’ta

3.GÜN / 17 KASIM 2019                               BEYRUT-JEITTA-BYBLOS-ADANA


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Jeitta ve Byblos turu için otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak bir ormancının tesadüfen keşfettiği Jeitta Mağrasına gidiyoruz. Teleferik ile çıkacağımız Jeitta Mağarası içerisinde teknelerle gerçekleştirilecek turda etkileyici aydınlatma sistemi ile mağara misafirlerine görsel bir şölen sunmakta. Mağara turumuzun ardından . UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Byblos’a hareket. Akdeniz sahil şeridinde yer alan bir balıkçı kasabası olan Byblos’ta alacağımız ağırlıklı deniz ürünlerinden oluşan özel öğle yemeğinde Lübnan mutfağının lezzetlerini tatma imkanı bulacağız. Yemek sonrasında Antik Liman ve Byblos kentinde gerçekleştireceğimiz tur sonrasında havalimanına transfer.  Check-in işlemleri sonrasında ve direk uçuşla 20:30’da Adana’ya hareket. 1 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 21:30’da Adana’ya varış ve turumuzun sonu. 
 

FİYAT

Nakit & Kredi Kartı Tek Çekim
Bonus Kart 4 Taksit

Kredi Kartı 6 Taksit
World-Bonus-Axess-Maximum

İki Kişilik Odada Kişi Başı

3450 TL

3650 TL

Tek Kişilik Odada Konaklama

3950 TL

4200 TL

7-12 yaş çocuk (2 yetişkinle beraber)

2950 TL

3150 TL
 

FİYATA DAHİL HİZMETLER


 Wings of Lebanon Havayolları tarifeli seferleri ile Adana-Beyrut-Adana arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı ve şehir vergileri
 Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
 2 Gece Beyrut Hamra’da 4* Gems Hotel vb. kahvaltı dahil konaklama
 Beyrut şehir turu
 Baalbek & Ksara Turu
 Jeitta Mağarası ve Biblos Turu
 Turlar esnasında alınacak 2 özel öğle yemeği
 Uzman Rehberlik Hizmetleri
 Seyahat Sigortası FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


 Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 Tüm kişisel harcamalar
 Fiyata Dahil olarak açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler
 Öğlen yemeklerindeki menü dışındaki özel sipariş yemekler ve içecekler
 Akşam yemekli Lübnan Gece Eğlencesi (90 USD)

 

 

 

NOTLAR
• Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatı olup doluluk oranına göre artış gösterecektir.
• Lübnan için Türk vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamakla beraber seyahat edilecek tarihten itibaren 6 ay geçerli yıpranmamış pasaport gerekmektedir.
• Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda içeriğini değiştirmemek kaydıyla tur programının akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Taksitlendirmeler bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.        
• Kara yolculuklarında kişi sayısına veya fiziki şartlara bağlı olarak Lüks Otobüs, Midibüs, Minibüs tipi araçlar kullanılır.
• Kesin Rezervasyonun yapılması için tur bedelinin %40 lık bölümünün yatırılması ve tur kayıt sözleşmesi yapılması gerekmektedir.
• Çocuk indirimleri aynı odada 2 yetişkinle beraber olması durumunda geçerlidir.
Yemeklerde Ana yemek harici olan ara sıcak ve mezeler 4 kişi için ortaya gelecek şekilde servis edilmektedir.
Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
Fiyatlarımız 30 Eylül 2019 tarihine kadar kayıtlarda geçerli olup bu tarihten sonra değişkenlik gösterebilecektir.
Tur fiyatlandırmamız Türk Lirası olarak yapılmış olup Döviz Kurlarında meydana gelebilecek ani ve yüksek dalgalanmalarda tur satış fiyatımızda değişiklikler meydana gelebilecektir.

 

Facebookta Paylaş