KUŞADASI KALAMAKİ DİDİM ÇEŞME ILICA İZMİR FOÇA

KUŞADASI KALAMAKİ DİDİM ÇEŞME ILICA  İZMİR  FOÇAKUŞADASI, KALAMAKİ, DİDİM, ÇEŞME, ALAÇATI,

 

ILICA, İZMİR,TİRE ,BİRGİ ,KORDON, ALSANCAK, FOÇA,ŞİRİNCE ,EFES ANTİK KENTİ


 Erken Rezervasyon indirimi ve 12 taksit avantajı...

 


TUR TARİHLERİ :


11 TEMMUZ - 15 TEMMUZ 2020


08 AĞUSTOS - 12 AĞUSTOS 2020

 


2020  Cumartesi 1.Gün   :

Sabah belirlenen saatte Adana Havalimanında  kontuar önünde buluşma. Check-in işlemleri sonrasındaİzmir’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir’de bizi bekleyen aracımıza binerek . Antik dönemde Anadolu'da yaşamış, Fransa'nın meşhur Marsilya kentini kurmuş olan PHOKAİA'lıların başkenti Foça'ya gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle bir yandan güneşin ve Ege denizinin tadını çıkarırken bir yandan da Mitolojiye konu olmuş, nesli tükenmekte olan Akdeniz Foklarının kayalarına yuva yaptığı Dünyaca ünlü Siren kayalıklarını görerek hikâyesini dinliyoruz. Tekne turumuzda Orak Adası, İncir Adası, İngiliz Burnu Koyları’nda yüzme molası veriyoruz. Yapacağımız bu keyifli mavi yolculuk sonrası tekrar karaya dönerek Foça sokaklarında serbestzaman veriyoruz. Ardından otele dönüyoruz, akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimizle İzmir akşamının tadını çıkarmak için Alsancak'a gidebilir .

 

2020 Pazar 2.Gün  :

Sabah kahvaltımızı alıp otelden ayrılıyoruz Çeşme’ye hareket ediyoruz Çeşme Ilıca plajında yüzme molası veriyoruz. Burada denizin, kumun, güneşin tadını çıkardıktan sonra. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve Müzesinin görülmesi ve Çeşme şehir turu sonrasında Sakız ağaçları, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Alaçatı pazarında alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Sonrasında İzmir’de bulunan otelimize gidiyoruz. Otelde akşam yemeği  ve dinlenme.

 

2020 Pazartesi 3.Gün :  

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Aydınoğluları Beyliğinin başkenti Birgi’ye hareket ediyoruz. 1312-1313 yıllarında yapılmış Ege bölgesinin en eski camilerinden olan Aydınoğlu Mehmet Bey Camisi’ni geziyoruz. Daha sonra Birgi’nin en güzel ahşap eserlerinden olan Çakırağa Konağı’nı ziyaret edeceğiz. Birgi’de Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinin sivil ve dini mimari dokusunun sıralandığı dar sokakları, kentin ortasında bir inci gibi yer alan konakları görüyoruz. Ardından Tire’ye hareket ediyoruz. Meşhur Tire pazarının kurulduğu sokaklarda yürüyüşümüzü yapıp Paşa Camiini ziyaret ediyoruz ve öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Tire Kent Müzesi’ne gidiyoruz.  Ardından Keçe atölyesine gidiyoruz ve bilgi alıyoruz. Gün sonunda yorgunluğumuzu atmak için Dere Kahve’ye gidip çay kahve molası veriyoruz. Gezilerimizi tamamlayıpAntik çağlarda Anadolu'nun Akdeniz'e açılan başlıca limanlarından biri olan Kuşadası’na gideceğiz. Kuşadası’nda konaklama yapacağımız otelevarış, akşam yemeği ve serbest zaman… Dileyen konuklarımız Kuşadası sahilinde yürüyüş yapabilir veya Barlar Sokağında eğlenebilir…

 

2020 Salı 4.Gün :  

Sabah kahvaltımızın ardından tarihte iz bırakan uygarlıklara tanıklık etmiş kentimiz Didim'e hareket ediyoruz. İlk olarak Altınkum’da yüzme molası… Sonrasında Antik Dünyanın bir kehanet merkezi olan Apollon Tapınağı’na gidiyoruz. Rehberimizin anlatımlarıyla anlamlanacak yapıları görüp Güzel Çamlı Milli parkına hareket Kalamaki Plajında yüzme molası sonrasındaOtelimize Dönüş  akşam yemeği  ve dinlenme.

 

2020 Çarşamba  5.Gün :

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp Tarihi M.Ö.6000 yıllarına kadar uzanan Antik dünyanın en önemli kentlerinden biri olan Efes Antik Kenti’nde tarihe güzel bir yolculuk yapacağız. Ardından tarihi mimarisini korumayı başarmış eski bir Rum köyü olan Şirince’ye gidiyoruz. Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından, zeytinyağı ve yöresel ürünlerinden satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizin bitiminde Adnan Menderes Havalimanına hareket. Check-in işlemlerimizi tamamlayıp Adana‘ya döneceğiz. Adana havalimanına varış ve turumuzu sonlandırıyoruz.

Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere.


* Program tarihine göre Havayolu Şirketinde farklılık olmaktadır.Detaylı programı acentanızdan isteyiniz. 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;                                      


* SUN EXPRESS VEYA PEGASUS  HAVAYOLLARI İLE ADANA – İZMİR GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,


* TURİZM OTOBÜSLER İLE PROGRAMDAKİ GEZİLER,


* İZMİR’DE 4* KORDON ÇANKAYA OTELDE 2 GECE KONAKLAMA


* KUŞADASI’NDA 4* MARİNA OTELDE 2 GECE KONAKLAMA,


* OTELLERDE 4 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELLERDE 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* REHBERLİK HİZMETLERİ, 


* FOÇA'DA TEKNE TURUÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ,

 

 

 

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM

BONUS, WORLD, AXESS,

MAXIMUM ZİRAAT COMBO  6 TAKSİT

 

BONUS, WORLD, AXESS,

MAXIMUM ZİRAAT COMBO 

 12 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

 2200.00 TL 

1990.00 TL

 

 2330.00 TL  

2100.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

  1300.00 TL  

1190.00 TL

 

1380.00 TL

1260.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

1700.00 TL 

1590.00 TL

 

1800.00 TL

1680.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA


2750.00 TL 

2600.00 TL

 

 2920.00 TL

2460.00TL

 

* Kötü hava, yol veya oda blokajı gibi durumlarda rehber uygun gördüğü yerlerde program ve otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Koltuklarımız numaralı olup rezervasyon kayıt esnasında verilmektedir. Tur boyunca değişmemektedir

* Taksitlendirmeler  bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır

* Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Facebookta Paylaş