KAŞ,KALKAN,OLYMPOS,SALDA Sunexspress Havayolları ile

KAŞ,KALKAN,OLYMPOS,SALDA  Sunexspress Havayolları ile


AKDENİZ HAZİNELERİ SALDA GÖLÜ & LİKYA

LEZZET & KÜLTÜR TURU  Sunexpress Havayolları ile 

                                                                (27-29 Eylül 2019)


SALDA GÖLÜ-XANTHOS-KALKAN-KAPUTAŞ PLAJI- KEKOVA-SİMENA

KEKOVA TEKNE TURU- KAŞ-DEMRE- MYRA-ULUPINAR-OLYMPOS-ÇIRALI PLAJI…

 


Adana’dan Uçaklı Butik Tur
Tüm Turlar, Tüm Yemekler Dahil!

 

1.GÜN / 27 EYLÜL 2019       ADANA-ANTALYA-SALDA GÖLÜ-XANTHOS-KALKAN


Sabah saat 08:00’da Adana Şakirpaşa Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşma ve Sunexpress Havayolları ile 09:05’te Antalya’ya hareket. Uçağımız saat 10:15’de Antalya Havalimanına varacak olup alanda bizleri bekleyen aracımızla Türkiye’nin en derin tatlı su gölü konumunda ve Dünya’nın üçüncü derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Yarışlı Gölü’nü panoramik olarak görüyoruz ve Dünyadaki Mars özelliği gösteren iki yerden biri olan Salda Gölü’nde serbest zaman veriyoruz. Mavinin bütün tonlarını görebileceğiniz kıyılarında yürüyüş ve fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Burada bölgeye özgü bir lezzet olan Burdur Şiş Kebabından oluşan öğle yemeğimiz sonrası Antik Likya’nın başkenti Xanthos’a hareket. Antik kentte rehberimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz tur sonrası konaklama yapacağımız Kalkan Kalamar Koyu’nda bulunan otelimize geçeceğiz. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası akşam Akdeniz’in şirin bir tatil beldesi olan Kalkan’ın taş sokaklarında yürüyüş turumuzu yapacağız. Konaklama Kalkan’da.


 

2.GÜN / 28 EYLÜL 2019        KAPUTAŞ PLAJI-ÜÇAĞIZ-KEKOVA TEKNE TURU-KAŞ-KALKAN


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası mavinin her tonunu görebileceğiniz güneşin ışıklarının açısına göre renk değiştiren ve Turkuaz koy olarak adlandırılan  Kaputaş Plajına geçeceğiz. Burada vereceğimiz molamızın ardından Türkiye denizlerinde yapılan en keyifli tekne turları arasında hiç şüphesiz birinci olan öğle yemekli  Kekova Tekne Turu’na katılmak üzere Üçağız’a hareket ediyoruz. Masmavi sularda kulaç atabileceğimiz ve tarihi yaşayabileceğimiz Kekova tekne turumuza başlıyoruz. Güzeller güzeli koylar, pırıl pırıl deniz, asırlar öncesinin tarihini halen üzerinde taşıyan adalar, Suyun içerisindeki kaya mezarları ve batık şehirleriyle ünlü Kekova’nın mavi sularında yol alırken teknemizde yapacağımız mangal keyfinin ardından Simena Kalesi'nde ev yapımı dondurmalardan tadacağız.. Gün boyu yüzmeye ve tarihe doyacağımız keyifli bir günün ardından Kaş’a hareket. Kaş’a varışımızda yapacağımız yürüyüş turumuzun ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Kalkan’da bulunan otelimizde.

 

3.GÜN / 29 EYLÜL 2019        DEMRE-MYRA-ULUPINAR-OLYMPOS-ÇIRALI PLAJI-ANTALYA-ADANA


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılacağız. İlk durağımız Demre’nin en önemli antik yapılarından biri olan Noel Baba (Aziz Nicholas) Müzesi’nin olduğu Myra’yı ziyaret ediyoruz. Santa Claus olarak da bilinen Aziz Nicholas Myra'nın 80 km doğusunda olan Patara'da doğmuştur ve ölümüne kadar Psikoposluk yapmıştır. St.Nicholas kilisesi , Roma Tiyatrosu ve Lycian Kaya Mezarları Myra programı çerçevesinde ziyaret edilecek yerlerdir. Demre’den sonra öğle yemeği için doğa harikası Ulupınar’da bulunan restoranımıza geçiyoruz. Yemekten sonra Olympos Antik Kenti’ne gideceğiz. Antik kent içerisinde yapacağımız yürüyüş sonrası Olympos Yanartaş’a hareket. Yanartaş gezimizin ardından Olympos Çıralı Plajına geçeceğiz. Ülkemizin ünü ülke sınırlarını aşmış olan Çıralı plajında vereceğimiz yüzme mola sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Havalimanına transfer. Sunexpress Havayolları ile saat 18:05’de Adana’ya hareket. 19:10’da Adana’ya varış ve turumuzun sonu.FİYAT

 Nakit & Kredi Kartı Tek Çekim
 Bonus 4 Taksit

Kredi Kartı 6 Taksit
World-Bonus-Axess-Maximum

İki Kişilik Odada Kişi Başı

1495 TL

1600 TL

Tek Kişilik Odada Konaklama

1795 TL

1950 TL

7-12 Yaş (2 yetişkinle beraber)

1295 TL

1395 TL

3-6 Yaş(2 yetişkinle beraber)

895 TL

965 TL
FİYATA DAHİL HİZMETLER


• Sunexpress Havayolları ile Adana-Antalya-Adana parkurunda uçak bileti

• Programda belirtilen tüm transfer ve ulaşım hizmetleri
• Programda belirtilen tüm turlar
• 2 Gece Kalkan’da Soothe Hotel’de konaklama
• Otelde alınacak 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği
• Yeşiloba / Salda Gölü’nde alınacak öğle yemeği
• Öğle yemekli Kekova Tekne Turu
• Ulupınar’da alınacak öğle yemeği
• Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
• Seyahat Sigortası FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


Müze, Ören yeri giriş ücretleri ve tüm kişisel harcamalar
Fiyata Dahil olarak belirtilmemiş tüm hizmetler, Menü detayında belirtilenler dışındaki özel siparişler ve tüm içecekler.NOTLAR

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatı olup doluluk oranına göre artış gösterecektir.
• Rehberimiz gerekli durumlarda içeriğini değiştirmemek kaydıyla tur programının akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Taksitlendirmeler bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.        
• Kesin Rezervasyon için tur bedelinin %40 lık bölümünün yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir.
• Çocuk indirimleri aynı odada 2 yetişkinle beraber olması durumunda geçerlidir.
Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, rötarlardan, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
Menülerde yer alan yemeklerde Ana yemek harici ara sıcak ve mezeler 4 kişi için ortaya gelecek şekilde servis edilmektedir.
Turumuz esnasında müze ve örenyeri ziyaretlerimiz olacağından gezi öncesi Müze Kart temin  edilmesi tavsiyemizdir.Facebookta Paylaş