İZMİR KUŞADASI PAMUKKALE ALAÇATI URLA ÇEŞME

İZMİR KUŞADASI PAMUKKALE ALAÇATI URLA ÇEŞME

  


KUŞADASI, SELÇUK, EFES ANTİK KENTİ, ŞİRİNCE KÖYÜ, ÇEŞME, ALAÇATI, URLA,

 

DENİZLİ, PAMUKKALE, TRAVERTENLER, ISPARTA,

 

 EĞİRDİR GÖLÜ, HİERAPOLİS ANTİK KENTİ

 

 

 

TUR TARİHLERİ:  25 – 29 EYLÜL 2019, 16 – 20 EKİM 2019

 2019  1.Gün:

Saat 19:00’da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon Meydanı) buluşmamızın ardından saat 19:30’da turumuza başlıyor ve İzmir-Urla’ya hareket ediyoruz.

 

 

2019 2 . Gün: 

Sabah saatlerinde Urla’ya varıp kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında şehir merkezini geziyoruz. Ardından en gözde ve popüler tatil beldesi Çeşme’ye hareket ediyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve müzesinin görülmesi, Çeşme şehir turu ve serbest zamanın ardından Sakız ağaçları, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Alaçatı pazarında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşuyoruz ve Çeşme’de bulunan  Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle Alaçatı’ya gidiyoruz. Akşamının da muhteşem olduğu Alaçatı’da serbest zaman veriyoruz. Otelimize dönüş ve dinlenme.

 

2019 3.Gün : 

Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. İzmir’e hareket ediyoruz. Konak Meydanı’nda serbest zaman veriyoruz. Dileyenler Kordon’da deniz havasında yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Kemeraltı çarşısında alış veriş yapabilir. Ardından Şirince’ye hareket ediyoruz. Tarihi mimarisini korumayı başarmış eski bir Rum köyü olan Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından, zeytinyağı ve yöresel ürünlerinden satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizin bitimindebüyüleyici ve etkileyici tarihi yapılarıyla Antik dünyanın en önemli merkezlerinden biri olan Efes Antik Kenti, Efes Antik Tiyatrosu,Celsus Kütüphanesi gezilerimizi yapıp Kuşadası’na gidiyoruz. Konaklama yapacağımız Otele varıyoruz. Akşam yemeği sonrası Kuşadası Liman’a gidiyoruz ve serbest zaman. Dileyenler bu serbest zaman içerisinde sahilde yürüyüş yapabilir, barlar Sokağı’nda eğlenebilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve tekrar otele hareket ve dinlenme..

 

2019 4.Gün :

Günaydın...Otelden kahvaltı sonrası ayrılıp Denizli’ye hareket ediyoruz. Öğle saatlerinde varacağımız Denizli’de ilk olarak ekstra öğle yemeğimizi alıp tekstil ürünleri alışverişi için mola veriyoruz ardından Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki travertenleri görüp M.Ö.II yy da Bergama Krallarından II.Eumenes tarafından kurulan Hierapolis antik  Kenti kalıntıları’nı gezme imkanı bulacağız Dileyenler Roma döneminden kalma şifalı Hierapolis antik havuzu’nda yüzebilir .Ardından konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz. Otelde Akşam yemeği ve dinlenme…  

 

2019 5.Gün :

Sabah kahvaltımızı alıp otelden ayrılıyoruz. Çok eski bir tarihe sahip olan Isparta’ya gidiyoruz, Güller şehri Isparta’ya varış ve ilk olarak panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Alışveriş molamız sırasında gül ürünlerinden alabilirsiniz. Ardından Göller Yöresinin Renkler diyarı Eğirdir Gölünde bulunan dört tarafı su ile çevrili bir ada olan Yeşilada da ekstra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz dileyenler ada etrafında yürüyüş yapabilir bu keyifli gezimizin ardından Konya-Ereğli- yol güzergahından Adana’ya hareket ediyoruz. Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere.

 

  

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;                                      

 

* MERCEDES TRAVEGO – TOURİSMO VE SAFİR OTOBÜSLER İLE ULAŞIM 


* 1.GÜN KAHVALTI, ÇEŞME’DE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA 


* KUŞADASI’NDA OTELDE 1 GECE KONAKLAMA 


* PAMUKKALE’DE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA


* OTELLERDE 3 ADET SABAH KAHVALTISI 


* OTELLERDE 3 ADET AKŞAM YEMEĞİ 


* SEYAHAT SİGORTASI 


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR


* REHBERLİK HİZMETLERİ


* ÇEVRE GEZİLERİ

 

  

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ 

ÜCRET DETAYLARI

NAKİT, TEK ÇEKİM

BONUS, AXESS, WORLD

MAKSİMUM 4 TAKSİT

BONUS, MAXİMUM,

AXESS, WORLD 9 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

950.00 TL

1025.00 TL

3 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

500.00 TL

550.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

750.00 TL

825.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

1200.00 TL

1320.00 TL

 

Facebookta Paylaş