İSTANBUL 29 Ekim Tatiline Özel

İSTANBUL  29 Ekim Tatiline Özel

İSTANBUL

 

Büyükada, Kız Kulesi ,Taksim, İstiklal Caddesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya,

Sultanahmet Meydanı ve Camii, Pierre Loti,Tepesi,Boğaz turu

 

 

 

28 Ekim 2021 Perşembe : Saat 19:30’da istasyon meydanında buluşma ve 20:00’da İstasyon önünden 20:15’de Duygu Kafe önünden  İstanbul’a hareket ediyoruz.          

 

29 Ekim 2021 Cuma:. Sabah saatlerinde İstanbul’a varış . Kahvaltımız akabinde Bostancı iskelesinden vapurla hareket edip panoramik olarak Burgazada, Kınalıada, Heybeliada görerek Büyükada’ya geliyoruz ve burada serbest zaman veriyoruz. Adada Yürüyerek, bisikletle yada faytonla küçük tur yaparak Ada’nın tabiat güzelliklerini, köşkleri görebilirsiniz. Molamızın ardından Anadolu yakasına geçip Salacak Sahiline hareket ediyoruz. Burada İstanbul’un sembolü olan Kız Kulesi’ni görüyoruz. Dileyen konuklarımız tekne ile kız kulesine çıkabilir, dileyen konuklarımız ise Kız Kulesine karşı çay keyfi yapabilir. Gezilerimiz sonrasında konaklama yapacağımız Otel’e gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.


 

30 Ekim 2021 Cumartesi :Sabah 07.00 da alacağımız kahvaltımızın ardından 08.00’da otelden ayrılıyoruz. İlk olarak 14. Osmanlı Sultanı 1.Ahmet tarafından yaptırılan Sultan Ahmet Cami ve Sultan Ahmet Meydanı, Ayasofya Müzesi, Alman Çeşmesi gezilerimizin ardından ekstra öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarnıcı gezilerimizi yapıp Eyüp Sultan’a gidiyoruz. Buradaki Eyüp Sultan’a ait türbeyi ziyaret ettikten sonra dileyenler Pierre Loti Tepesi’ne çıkıp muhteşem Haliç manzarasının tadını çıkarabilirler. Ardından Otelimize varış. Otelde akşam yemeği ve dinlenme. Dileyenlerle birlikte otobüsümüzle Taksim’e gidiyoruz. Serbest zaman içerisinde İstiklal Caddesi’ni gezebilir, Çiçek Pasajı’nda eğlenebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma otelimize dönüş ve dinlenme.


31 Ekim 2021 Pazar :

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıyoruz ve günümüze Panorama 1453 Tarih Müzesi ile başlıyoruz. Daha sonrasında  Miniatürk gezisimizi yapıyoruz. Ardından benzersiz güzelliği ile sizleri hayran bırakacak Tarihi Yalıları, Sarayları ve büyüleyici güzelliği ile boğazın eşsiz manzarasını seyredeceğimiz Boğaz Turumuza katılıyoruz. Eminönü - Dolmabahçe Sarayı – Ortaköy - Galatasaray Adası – Emirgan – Yeniköy - Küçüksu Kasrı - Rumeli Hisarı - Anadolu Hisarı - Fatih Sultan Mehmet Köprüsü – Bebek – Beşiktaş – Beylerbeyi - Haydarpaşa boğaz turumuzda görülecek yerlerdir. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Adana’ya Hareket. 01 Kasım 2021 Pazartesi Sabah saatlerinde Adana’ya varıyoruz. Bir başka GÖĞÜSGEREN TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere..


 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:


MERCEDES TOURISMO-TRAVEGO TURİZM OTOBÜSÜ İLE ULAŞIM,


İLK GÜN KAHVALTI ,

 

RAMADA ENCORE OTELDE 2 GECE KONAKLAMA,


OTELDE 2 ADET SABAH KAHVALTISI,

 

OTELDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ,

 

PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ,


SEYAHAT SİGORTASI,


ARAÇ İÇERİSİNDE SICAK SOĞUK İÇECEKLER,ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:


ÖĞLE YEMEKLERİ VE ALINAN TÜM İÇECEKLER,


MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,


BOĞAZ TURU, EXSTRA YAPILAN TÜM HARCAMALAR, FERİBOT ÜCRETLERİ
                 ÜCRET DETAYLARI

 

 

NAKİT- TEK ÇEKİM

 

BONUS, WORLD, AXESS, MAXIMUM, ZİRAAT COMBO  6 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

999.00TL

 

1080.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

 

599.00TL

 

640.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

799.00TL

 

860.00 TL

TEK KİŞİLİK ODA

 

1300.00TL

 

1400.00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Kötü hava , yol veya Oda Blokajı gibi durumlarda Rehber uygun gördüğü yerlerde program ve otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Koltuklarımız numaralı olup rezervasyon kayıt esnasında verilmektedir. Tur boyunca değişmemektedir

 

Facebookta Paylaş