EDİRNE,KIRKLARELİ,İĞNEADA KIYIKÖY,DUPNİSA MAĞARASI

EDİRNE,KIRKLARELİ,İĞNEADA   KIYIKÖY,DUPNİSA MAĞARASI

EDİRNE - KIRKLARELİ


İĞNEADA - KIYIKÖY - DUPNİSA MAĞARASI


27 – 29 EKİM 2019

 


27 Ekim 2019 Pazar 1. GÜN:

Sabah saat 06:00 Adana Havalimanı dış hatlar terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde buluşma. Check-in işlemleri sonrasında 08:00 uçağıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İstanbul’a varış sonrasında bizi bekleyen aracımıza geçerek Edirne'ye hareket ediyoruz. İlk olarak Osmanlı mimarisinin başyapıtı, Mimar Sinan'ın "Ustalık Eserim" dediği Selimiye Cami ile başlayıp; Selimiye Arastası, Üç Şerefeli Cami ve Eski Cami, II. Beyazıd Külliyesi ve Şifahane, Sarayiçi, Adalet Kasrı, Balkan Şehitleri Anıtı, Fatih Köprüsü,  Kanuni Köprüsü, Kırkpınar Meydanı, Yeni Saray kalıntılarını geziyoruz. 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşması’yla Türk topraklarına katılan, Edirne’ ye 4 km.’lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan KaraağaçTarihi Meriç KöprüsüLozan AnıtıTren İstasyonu gezileri sonrasında otelimize geçiyoruz. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

 

28 Ekim 2019 Pazartesi  2. GÜN:

Sabah saat 07.00 da uyanma ve alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelden ayrılıyoruz. İğneada’ya hareket ediyoruz. Türkiye'nin metrekareye en çok ağaç düşen ormanları İğneada’da 20 km.ye varan sahilleri ve yüzlerce canlıya hayat veren dünyaca ünlü Longoz Ormanları ile Erikli Longoz Gölü’nü görüyoruz. Ardından Bulgaristan’a sınır olan Limanköy’ü ziyaret ediyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından iki mağaranın birbirine bağlı olduğu ve içinden nehir geçen büyüleyici Dupnisa Mağarası’nın gezip ve Kırklareli’nde bulunan otelimize geçiyoruz. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

 

29 Ekim 2019 Salı    3. GÜN:

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Kıyıköy'e hareket vediyoruz. Bizans ve Osmanlı'nın izlerini taşıyan Trakya'nın esrarengiz kasabası Kıyıköy’de, Kıyıköy Kalesi, Kıyıköy Evleri, Kıyıköy Limanı sahili temiz havası, harabe mimari dokusu, mükemmel doğası, enfes deniz ürünleri ile dikkat çekiyor. Kıyıköy'de öğle yemeği için verilecek serbest zamandan sonra İstanbul'a hareket ediyoruz. Viaport alışveriş merkezinde serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyoruz ve Sabiha Gökçen Havalimanına gidiyoruz. Check-in işlemlerimizi tamamlayıp  30 Ekim 2019 Çarşamba saat 00:10 Pegasus Havayolları ileile Adana ‘ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Adana havalimanına varış ve turumuzu sonlandırıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:


* PEGASUS HAVAYOLLARI İLE ADANA İSTANBUL GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,


* TURİZM OTOBÜSÜ İLE GEZİ,


* KIRKLARELİ’DE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* EDİRNE’DE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,


* OTELLERDE 2 ADET SABAH KAHVALTISI,


* OTELLERDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* REHBERLİK HİZMETİ,


* SEYAHAT SİGORTASI


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:


* ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER, MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ BİLETLERİ

 

  

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, TEK ÇEKİM,

BONUS, WORLD, AXESS,

  MAXIMUM 4 TAKSİT

 

BONUS, WORLD, AXESS

MAXİMUM 9 TAKSİT

 

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

1200.00 TL

 

1260.00 TL

2 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

750.00 TL

 

825.00 TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

925.00 TL

 

1020.00 TL

TEK KİŞİ ODA ÜCRETİ

 

1450.00 TL

 

1520.00 TL

 

Önemli Notlar:

* Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir.

* Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART edinin. www.muzekart.com dan detaylı bilgi alabilirsiniz.

* Yukarıdaki fiyatlar kontenjanlarla sınırlıdır, kontenjan dolduğunda uçak biletlerindeki artış fiyatlara yansıtılacaktır.

* Taksitlendirmeler bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır

 

Facebookta Paylaş