AKDENİZ RÜYASI MSC ORCHESTRA GEMİ ADANA'DAN

AKDENİZ RÜYASI MSC ORCHESTRA GEMİ ADANA'DAN

 

 


MSC ORCHESTRA ile AKDENİZ RÜYASI


Nice - Monaco - Monte Carlo - Cenova
Marsilya - Aix en Provence - İbiza - Barselona…


21-25 EYLÜL 2019


1 Gece Nice’de konaklama, 3 Gece 5* MSC Orchestra Gemisinde Tam Pansiyon Konaklama


THY ile


Nice, Monaco, Monte Carlo, Cenova ve Barselona Turları Dahil!


 

1.GÜN / 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ                                       ADANA-NİCE-MONACO-MONTECARLO


Adana havalimanında iç hatlar gidiş terminalinde saat 02:50’de buluşarak check-in işlemlerini gerçekleştireceğiz. Saat 03:50’de Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul aktarmalı olarak Nice şehrine uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 10:40’da varış ve alanda bizi bekleyen aracımız ile Nice şehir merkezine transfer. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Nice şehir turumuzun ardından Saleya çiçek ve antikacılar pazarını gezeceğiz. Çiçek, meyve, hediyelik eşya ve çeşitli yiyeceklerin satıldığı bu cadde günün her saati kalabalık ve neşeli. Saleya pazarında geçireceğimiz turumuzun ardından ekstra öğle yemeğimiz için Cote d'Azur sahilinde bulunan restoranımıza gideceğiz. Öğleden sonra Monaco’ya hareket. Dünya’nın en küçük ikinci ülkesi olan Monaco’da yapacağımız panoramik tur sonrası Monaco’nun başkenti Monte Carlo’da Cafe de Paris, oteller ve kumarhanesi ile ünlü meydanında verilecek serbest zaman sonrası Nice’de bulunan otelimize transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman.  Konaklama Nice’de


2.GÜN / 22 EYLÜL 2019 PAZAR                                                                EZE-CENOVA-GEMİ


Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Fransız Rivierası’nın muhteşem doğa manzaraları ile süslü Villefranche, Ezekasabalarından geçerek Cenova’ya ulaşacağız. Cenova’ya varışta gerçekleştireceğimiz ve panoramik şehir turunda Piazza De Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi Cenova limanına transfer. Gemi biniş işlemlerimizin ardından kabinlerimize yerleşme ve serbest zaman.  Gemimiz saat 17:00’da Cenova’dan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklamamız MSC Orchestra Gemisinde.


3.GÜN / 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ                                               MARSİLYA-AIX EN PROVENCE-GEMİ


Gemimiz saat 08:00’da Marsilya Limanında olacak. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Aix en Provence turuna katılabilirler (75 €). Turumuzda ilk olarak Sainte-Victoire dağının eteklerinde yer alan şarap bağlarının bulunduğu bölgeye gideceğiz. Burada bulunan aile işletmelerinde rehberlerimiz eşliğinde toprak, iklim, yerel üzüm çeşitleri ve şarap üretimi hakkında bilgi alıp tadımlar yapacağız. Burada geçireceğimiz keyifli zamanın ardından Provence bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Aix en Provence’e hareket. Ünlü ressam Cezanne’nin ve ünlü yazar Emile Zola'nın şehri Aix en Provence’i keşfediyoruz. Sanat ve ışığın kenti olan bu sevimli şehirde Dört Yunus Çeşmesi, Rahipşer Çeşmesi, Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau gibi şehrin önemli noktaları görülecek yerler arasındadır. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Marsilya’ya dönüş. Gemimiz saat 16:00’da Marsilya’dan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklamamız MSC Orchestra Gemisinde.

4.GÜN / 24 EYLÜL 2019 SALI                                                                              İBİZA-GEMİ


Gemimiz saat 10:00’da Ibiza Limanında olacaktır. Akdeniz’de yer alan Balear Adaları’nda bulunan İbiza, doğası ve kumsalları ile turistik bir cazibe merkezidir. Gününüzü
İbiza’nın eğlenceleriyle ünlü kumsallarında denize girerek geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz ekstra İbiza turumuza katılabilirler (65 €). İbiza turumuza 1000 yıldan beri ticaret merkezi haline gelen marina bölgesinden başlıyoruz. İlk durağımız adanın en eski fırını. Bu fırında üretilen ürünleri kahvemiz eşliğinde tatma fırsatımız olacak. Daha sonra İbiza gıda pazarına gideceğiz. Geleneksel etler ve peynirler satan tezgahlar arasında gerçekleştireceğimiz bu lezzet turumuzdayerel barlarda tapas ve atıştırmalıkları yerel içecekler tatma imkanı bulacağız. Bu lezzetli yürüyüş turumuzu adanın meşhur bir dondurmacısında sonlandıracağız. Bu keyifli ada turumuzun ardından öğleden sonra İbiza’nın keyfini çıkarmak için serbest zaman. Gemimiz saat 18:00’da İbiza’dan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklamamız MSC Orchestra Gemisinde.


5. GÜN / 25 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA                                                                             BARSELONA-ADANA


Gemimiz saat 07:00’da Barselona Limanında olacaktır. Kahvaltı sonrası gemimizden ayrılacağız. Rehberimiz eşliğinde panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu turumuzda
göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Kristof Kolomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, İspanya ve Katalunya Meydanı bulunmaktadır.Bu turumuzda Barselona’nın küçük bir Roma kentinden İmparatorluğun başkentine yükselişinin öğrenirken, aynı zamanda Barselona’nın en iyi tapaslarını geleneksel yerel içecekleri ile tatma imkanı bulacaksınız. Serbest zamanımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Check-in işlemlerinin ardından saat 19:05’de Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul’a aktarmalı olarak uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Adana’ya varış ve turumuzun sonu.FİYAT

İç Kabin

Dış Kabin

Balkonlu Kabin

İki Kişilik Odada / Kabinde Kişi Başı

6950 TL

7450 TL

7950 TL

Tek Kişilik Oda / Kabin Fiyat Farkı

1750 TL

2250 TL

2650 TL

     

Bonus World,Axessve Maximum Kredi Kartına

Vade Farksız 9 Taksit imkanı FİYATA DAHİL HİZMETLER


 Türk Havayolları tarifeli seferleri ile Adana-İstanbul-Nice / Barselona-İstanbul-Adana arası ekonomi sınıfı uçak bileti


 Havalimanı ve Liman Vergileri


 Programda belirtilen tüm transferler


 1 Gece Nice’de 4* Hotel Novotel Suites vb. kahvaltı dahil konaklama


 3 Gece MSC Orchestra Gemisi’nde tercih edilen Fantastica Sınıfı kabin tipinde Tam Pansiyon Konaklama


  Gemideki her gün ve gece düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar


  Gemide kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği


 Nice, Monaco ve Monte Carlo Turu


 Cenova Şehir Turu


  Barselona Şehir Turu


 Tüm tur boyunca Rehberlik Hizmetleri


 Türsab Seyahat Sigortası

 

 


 


 FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


 Gemi servis ücreti (bahşişler) 3 gece için toplam 30 €
 Ekstra Turlar
 Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 Tüm kişisel harcamalar (Güzellik merkezi, spa, sağlık hizmetleri vb.)
 Turlar esnasında alınacak yemekler ve Tüm yemeklerde alınacak içecekler
 Yurtdışı çıkış harcı   
 Schengen Vize ücreti ve hizmet bedeli (130 €)   
 Fiyata Dahil olarak açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler

 


 

NOTLAR


• Bu turumuz için tek girişli Schengen vizesi gerekmekte olup, acentamız misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi acentamız sorumluluğunda değildir. Tüm katılımcıların  bir yıl geçerli pasaportunun bulunması gerekmektedir.
• Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda içeriğini değiştirmemek kaydıyla tur programının akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
• Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
• Kara yolculuklarında kişi sayısına veya fiziki şartlara bağlı olarak Lüks Otobüs, Midibüs, Minibüs tipi araçlar kullanılır.
• Kesin Rezervasyonun yapılması için tur bedelinin %40 lık bölümünün yatırılması ve tur kayıt sözleşmesi yapılması gerekmektedir.
• Çocuk indirimleri aynı odada 2 yetişkinle beraber olması durumunda geçerlidir. Otellerde 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür. Gemide ise ek yatak bulunmayıp üsten açılıp kapanan ranza şeklindedir.
• Uçak ve gemi saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, iptalinden, teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, uçuşlarda yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
UÇUŞ DETAYLARI


21 Eylül 2019      Adana-İstanbul                                TK 2451                03:50-05:25


21 Eylül 2019      İstanbul-Nice                                   TK 1813                08:25-10:40


25 Eylül 2019      Barselona-İstanbul                         TK 1856                19:05-23:30


26 Eylül 2019      İstanbul-Adana                                TK 2476                02:25-04:05

 


    FANTASTICA DENEYİMİ

 -        Superiorkabinler.

 -        Kabinekahvaltıservisi(Continentalkahvaltı-servisbedeliuygulanmaz).

 -        Gemidekisabah,öğle,akşamyemekleriveikramlar

 -        Günde20saatsüresincehizmetverenaçıkbüfe.

 -        Gemidehergünvegeceiçinayrıcadüzenleneneğlence,animasyonveşovlar.

 -        Havuz,Fitnesssalonuveaçıkhavasporfaaliyetleri.

 -        Ücretsizodaservisi.(Hizmetücretialınmaz) 

 -        Akşamyemeğioturumönceliği.

 -        Fitnessveyogaderslerinde%50indirim.

 -        Ücretsizözelçocukaktiviteleri.

 -        1adethatırafotoğrafı.

 

 


 

 

 

Galeri
Facebookta Paylaş