ADANA LEZZET FESTİVALİ TURU

ADANA LEZZET FESTİVALİ TURU

ADANA LEZZET FESTİVALİ

5-6 Ekim 2019


1.GÜN / 5 EKİM 2019 CUMARTESİ                                                                            ADANA-LEZZET FESTİVALİ

Sabah Adana havalimanında gelen misafirlerimizin karşılanması ve sabah kahvaltısı için hareket. Sabah kahvaltımızda Adana’ya özgü lezzetlerden olan börek ve ciğer kebabını yeme imkanı bulacağız. Kahvaltı sonrası Adana şehir turumuza başlayacağız. Turumuzda ilk durağımız dünyada halen kullanılan en eski köprü olan Taş Köprü olup, sonra sırasıyla Büyük Saat Kulesi,  Kazancılar Çarşısı, Adana Ulu Camii, Atatürk Evi, Sinema Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası konaklayacağımız otele transfer ve odalara yerleşme. Öğleden sonra rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma Adana Lezzet Festivali etkinlik alanına hareket. Birçok etkinliğe ve şovlara sahne olacak festival boyunca keyifli saatler geçirme imkanı bulacağız. Eğlence ve Lezzetin iç içe geçtiği festival etkinlikleri sonrası akşam saatlerinde otelimize transfer.  Konaklama otelimizde. 


2.GÜN / 6 EKİM 2019 PAZAR                                                                                                    TARSUS-ADANA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Adana Kent Müzesi’ne hareket. Rehberimiz eşliğinde ziyaret edeceğimiz Müze sonrası Tarsus’a hareket. Tarsus’ta ilk durağımız Tarsus Şelalesi. Şelale tesislerinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Tarsus’a özgü bir lezzet olan Fındık Lahmacun ve Humustan oluşan öğle yemeğimizi alacağız. Yemek sonrası Tarsus şehir turumuzda  göreceğimiz  yerlerden bazıları; St. Paul Kuyusu, Eski Tarsus Evleri, Ulu Cami, Kırkkaşık Bedesteni, Kleopatra Kapısı ve Nusret Mayın Gemisi turumuz  sonrası şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda Tarsus cezeryesi tatma ve satın alma imkanı bulacağız. Adana’ya hareket. Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Misafirlerimiz dönüş uçuş saatlerine göre havalimanına Gurmeturlar.com ekibi tarafından transfer edilecektir.


FİYAT

Nakit & Kredi Kartı Tek Çekim
Bonus Kredi Kartı 4 Taksit

Kredi Kartı 8 Taksit
Axess- Bonus-Maximum-World

İki & Üç Kişilik Odada Kişi Başı


495 TL


545 TL

Tek Kişilik Odada Konaklama

 

645 TL

 

695 TL

7-12 Yaş (2 yetişkinle beraber)


395 TL


435 TL


FİYATA DAHİL HİZMETLER
Programda belirtilen tüm transfer ve tüm turlar
1 Gece Adana’da Ramada Hotel vb. kahvaltı dahil konaklama www.ramadaadana.com
Geliş günü alınacak sabah kahvaltısı (Ciğer Kebabı veya Börek Menü)
Tarsus Sofioğlu’nda alınacak öğle yemeği (Tarz-ı Hususi Fındık Lahmacun ve Humus)
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Sigortası


FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Uçak bileti
Müze, Ören yeri giriş ücretleri ve tüm kişisel harcamalar
Fiyata Dahil olarak belirtilmemiş tüm hizmetler, Menü detayında belirtilenler dışındaki özel siparişler ve tüm içecekler.


TRANSFER DETAYLARI
Geliş günü aracımız misafirlerimizi saat 07:00-08:00 arası Adana Havalimanı iç hatlar terminali’nde otopark kısmında bekleyecek olup, gurmeturlar.com temsilcisi geliş saatlerine göre misafirlerimizi havalimanında karşılayacaktır. Belirtilen satten sonra gelecek olan misafirlerimiz ayrıca bir transferle grubumuza dahil edilecektir. Dönüş günü aracımız 17:00 civarında Havalimanında olacak şekilde planlanmıştır. İleri saat transferleri için kayıt esnasında bilgi verilmelidir.


NOTLAR
Rehberimiz gerekli durumlarda içeriğini değiştirmemek kaydıyla tur programının akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Taksitlendirmeler bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.        


Facebookta Paylaş